reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Pszczółka ja już lepiej. Jeszcze tylko gardło boli, ale reszta super. Aż za bardzo super, bo jakby coś było nie tak to mogłabym sobie robić nadzieje na fasolkę :))

A Mary niestety nie testowała, bo @ przylazła. Ale teraz zaczyna cykl ze stymulacją, więc zaciskamy kciuki! &&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Oj, to jednak przegapiłyśmy z Mary :-( to zaciskamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby się udało :-D

Mama gdzie Ty jesteś??????????????????????????????????/ My tu siedzimy jak na szpilkach.

Maja współczuję bólu gardła, nie ciekawie. Ja jak mnie gardło bolało to używałam Hasco Sept, któraś z dziewczyn Ci to pisała, albo płukanka woda z solą, ale chyba też robiłaś. Aha, Orofar Max, sa takie tabletki na ostry ból gardła. A tak wogóle to Ci nie pisałam, ale widziałam Twoje zdjęcie, jesteś bardzo ładną dziewczyną :-)
 
Królowa, Pszczółka a jak u Was?? Jakieś objawy czy coś??? U mnie niestety nic a nic. Jakbym pusto w brzuchu miała.

Ja nic nie czuje w żadna stronę, ale to i za wcześnie.

KrólowaFal hej :-) raczej Mary się nie odzywała już po tym, jak miała testować. A z ciążą to fakt, jest niesprawiedliwie, że szybciej zachodzą tacy, co nie chcą dziecka. Ale się nam wszystkim uda, zobaczysz :-)

No właśnie zastanawiam się, co się dzieje z Mary. Musi nam się udać. Póki co jestem optymistką :-)

Aż za bardzo super, bo jakby coś było nie tak to mogłabym sobie robić nadzieje na fasolkę :))

A Mary niestety nie testowała, bo @ przylazła. Ale teraz zaczyna cykl ze stymulacją, więc zaciskamy kciuki! &&&&&&&&&&&&&

Nareszcie jakies wieści. Dzięki za info. Maju a nie za wcześnie na objawy? Przecież nie jesteś nawet przy końcu cyklu. Ja się staram nie myśleć. Dopiero dzisiaj sprawdziłam kiedy mniej więcej @ może przyjść.
 
Dzień dobry :)
Krolowo aleś dołożyła nastoletnim hehe :))) Aż się sama poczuwam do pewnych wyjaśnień, bo ja też za wielkiego młodu mamusią zostałam... :)
To było tak - jak miałam 17 lat to troszkę próbowałam swoich sił jako reporterka radiowa i robiłam przy tym dwie klasy liceum na raz, gdyż wcześniejszy cały rok uczyłam się w Stanach i mi wypadł.
No i w tym radiu zakochałam się po uszy w studencie, który miał praktyki :))))) Moja "nastoletnia" ciąża rok później była oczywiście zaskoczeniem, gdyż uważaliśmy!!
Ale to była najpiękniejsza rzecz w moim życiu....... Teraz też bym chciała zostać tak zaskoczona eeeech..!!! :sorry2:

mama....... ????? :-)
 
Ostatnia edycja:
Pszczółka dzięki kochana za miłego posta!

Królowa wiem, że za wcześnie na objawy. Ściągnijcie mnie na ziemię jak będę przesadzać, ale po prostu wiara w fasolę nie chce się u mnie pojawić :)

Kocurku mama ma się odezwać jak zawiezie dzieci do przedszkola :))) Też czekam :)))
 
Maju ja też nie wierzę chociaż po wizycie u ginka i tak powalającym bólu jajnika wiem niepodważalnie kiedy była owu i akutar udało się trafić ze starankami, że co dwa dni ale idealnie z przed i zaraz po owu. Nie nakręcam się bo jeśli się ni uda to będzie 6 raz z kolei płaczu, smutku i użalania się.

Kocurku ja nie krytykuje młodych mam. Chodziło mi o to, co mój mąż powiedział.
 
Maju to normalne, że jak się marzy o fasolce, to ciężko o niej nie myśleć, to tak jak z każdym marzeniem. A ja wierzę, że jak się myśli to się w końcu spełni nasz Wielki Mały CUD :-)

Cześć Kocurku dawno nie miałyśmy okazji pogadać :-) a co do Ciebie, to najważniejsze, że nie żałujesz tylko mocno kochasz swoje Szczęście :-)

KrólowaFal mam nadzieję, że będzie dobrze, u mnie to czwarty cykl dopiero. Kiedy będziesz testować?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wiem wiem krolowo :-D - żartowałam z tym "dołożeniem"!!
To ja po prostu jestem przewrażliwiona, żeby mnie nie uznać za nieodpowiedzialną i dlatego się tak spowiadam :-) ;-)
pszczółko nie żałowałam ani sekundy kochana.... dziękuję :tak:
U mnie OKi, zaniedługo trzeba się do pracy zbierać, ale wolałabym zostać i szukać dalej ofert mieszkań :)
 
Ostatnia edycja:
jestem i ja:-p
kochane ja chyba nie testuje...
co prawda jestem zdziwione bo @ jeszcze nie ma :no:ale tempka spada kazdego dni o 1 kreske i dzis rano mialam 36.6
dziś mam 28 d.c. a ostatnie mialam 15,18,23,26,25 to teraz jak mam 28 juz to mi dlugo,ale jak tempka taka niska to lipa:sorry2:

nic nie wiem co u Was-nia mam kiedy nadrobić:sorry2:teraz bede troche z Wam a po 9 jade do Poznania na zakupy -jutro przyjezdza siostra z rodzinką i beda do czwartku..


ale poki co piszcie co u Was???????????????;-):-):-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry