reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mamuś wyobraź sobie, że jakiś cud chyba się zdarzył, bo testy owu pozytywne od soboty już wychodzą!! :szok:
No i oczywiście wczoraj i przedwczoraj się ładnie postaraliśmy... :tak: A teraz widzimy się dopiero w sobotę, bo ukochany w Andrychowie siedzi z zarządem nowej firmy :-(
Więc to nasza jedyna szansa w tym cyklu....
Przydałby się teraz kolejny cud.....
 
Ostatnia edycja:
KrólowaFal mam nadzieję, że będzie dobrze, u mnie to czwarty cykl dopiero. Kiedy będziesz testować?

Teoretycznie @ powinien przyleźć między 18 a 23 stycznia (nie wiem ilu dniowy będzie ten cykl ale oceniam że bardziej prawdopodobne jest że przyjdzie 18-19). Jeśli nie przylezie to testować będę 25-26 stycznia, żeby nie było za wcześnie. Na razie się nie nastawiam nawet na testowanie. Co będzie to będzie.

To ja po prostu jestem przewrażliwiona, żeby mnie nie uznać za nieodpowiedzialną i dlatego się tak spowiadam :-) ;-)

Ja i mój mąż krytykowaliśmy ojców. Ale spoko :-)

A teraz widzimy się dopiero w sobotę, bo ukochany w Andrychowie siedzi z zarządem nowej firmy :-(
Więc to nasza jedyna szansa w tym cyklu....
Przydałby się teraz kolejny cud.....

Kochana nigdy nie wiesz kiedy pojawi się Twój mały cud. Może akurat tyle wam starczyło, żeby sie udało! ;-)
 
Mamuś nareszcie jesteś :-) szkoda, że tempka spada :-( no ale moze jeszcze nie jest nic straconego.

Kocurku to jak Twój Pan jest w Andrychowie, to blisko mnie ;-) ja jestem z bielska-białej. A Ty mieszkasz we Wrocławiu? Co do nieodpowiedzialności, to powiem Ci, że często jest tak, że młodsze dziewczyny są bardziej odpowiedzialne od starszych, ja uważam że to nie zależy od wieku, tylko od dojrzałości człowieka :*

KrólowaFal rozumiem, z tymi cyklami nigdy nic nie wiadomo. ja prawdopodobnie 19.
 
Mama ale póki @ nie ma nie wszystko stracone. Faktycznie masz ten cykl długi - kto wie co tam w trawie piszczy!

U mnie tak jak u paru innych kobitek po owulacji i czekamy 10 dni na testowanie :) Ależ to długo!!!!!
 
Dziękuję krolowo :))) cóż... teraz czekać......

mamuś a jak jutro nie przyjdzie to zatestujesz....????? Kurczę, ja też bym miała opory w sumie....

Dzięki dziewczyny za wszystkie dobre słowa...... :) :) :) :) :)
 
Ostatnia edycja:
PSZCZOLKA,LIL- cześć piękności nasze;-):tak::-D
dla Was też masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

LIL no fakt wlecze sie to czekanie...ja juz tyle czekam i nadal nie wiem na czym stoję...

zawsze mialam tak ze tempka wysoka a nagle rano spada (np.z 37 na 36,3) i od razu w ten dzień byla @

a teraz od piątku spada po 1 kresce
w piątek 36,9
w sobote 36,8
w ndz.36,7
dziś 36,65

jedynym wytlumaczeniem jest to ,ze moze po castagnusie tak "subtelnie" spada anie na leb na szyję jak w poprzednich cyklach:sorry2:
a moze jak we wrzesniu -doszlo do zaplodnienia ale sie nie zagniezdzilo....
jak dziś nie dostane to moze jutro dla spokoju zrobie testale nie licze na nic wiec nie wiem jaki jest sens:sorry2::baffled:
 
Ej Mama a może tempka tak tylko psikusa płata, i wzrośnie zaraz. Może się nie wyspałaś. A pisałam Ci, że mi się śniłaś :-) znowu :-)
 
reklama
Ale nie zaszkodzi jeszcze trochę potrzymać za CIEBIE mama :-) :tak: :-) Trzymam dalej, może tempka sobie w kulki leci..!! :-) ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry