reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
CORIN,PAULINA- gratkiiiiiiiiiii:tak:szczęściary:-D
CORIN-fajnie,ze doczekalaś sie 3 dzidzi-zazdrosze:sorry2:ale tak pozytywnie-też sie doczekam prawda????????????????????????

KALA- następny cykl bedzie Twoj:tak::tak:
MARY-BETH- powitac kochana:-p
MONIA- nadal 100 milionów &&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie!!


do mnie na 13.00 przyjeżdza siostra z 3 letnią Julka wiec do soboty mnie nie będzie-ale myslami bede z Wami:tak:
jutro mam usg ,zeby zobaczyć czy pęchol urósl ,napisze sms'ks Wisieńce jakie wiesci to Wam napisze;-)

pozdrawiam Was kochane-dziś poki co jestem jeszcze ma bb:tak:
 
reklama
Ja sie nie staram, ale kiedyś przez przypadek znalazłam ten wątek i czasami z nadzieją śledze wasze starania. Czasami chcialabym coś dodac więc Kalamandyna ja robiłam test ok 38 dnia cyklu bo musiałam wziąść antybiotyki a cos się spóźniała, test nie wyszedł, ale miałam dziwne przeczucie więc i tak zastrzyków nie przyjełam, a test wyrzuciłam, a żałuje, mąż niby się przygladał i cos widział, ale znikome, a tu prosze były aż dwa zaciążone jajka, ginekolog przez 2 msce nie potwierdzał ciązy.
 
Gratuluje dziewczyny tym ktore zobaczyly dwie krechy!!!
I owocnych staran dla tych ktore to jeszcze maja przed soba!!!
Ja ide ogladnac zaraz czy moj pecherzyk pekl. A czulyscie cos po podaniu pregnylu?? Jakis bol w jajniku albo jakies inne objawy???
 
Mama - hej kochana! Miło spędzonego czasu z siostrą i &&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę i USG!

Amalfi - &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
LUCKAA- witaj i gratuluje blizniaków:tak:ale to dziwne,ze przez 2 m-ce ciąży nie potwierdzil:szok::szok:no ale jak widac po Tobie-zdaża sie..

AMALFI- zmienie avatarek na nk tylko ja tam żadko wchodze :sorry2:i nie czuje parcia;-)ale dzieki za opinie:tak::-)

MARY-BETH- dziekuje za &&& :tak:
 
Mama to był starszy ginekolog i nic nie mówiłam co podejrzewam i sam zapytał, powiedział że macica jest rozpulchniona co może oznaczać ciąże, ale także zbliżającą się miesiączke.:szok:
 
paulina i corin serdecznie Wam gratuluje :)
za reszte starczek trzymam mocno kciuki i dla wszystkich posylam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
gratuluję nowym mamusiom :)
a za staraczki zaciskam &&&&&&&&&&&&& i ślę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
CORIN- dzieki ,mam nadzieje;-)
LUCKAA- powiem Ci ,ze mi tez gin 2 miesiace temu powiedzial na badaniu-szyjka zasiniona,pochwa rozpulchniona,macica powiekszona-test to formalnosc-na drugi dzien zrobilam i II krechy a po 2 dniach beta i 0,100:-(do dzis nie wiemy co to bylo-w srodku ciążowo,test pozytywny a ciąży nie bylo....i dalej walze:sorry2:

MARAN,MAJQA- cześć i dzieki za ~~~~~~:tak:
mam nadzieje,ze u Was wszystko si;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry