reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PALEMKA- u mnie tez pada,dobijająca ta pogoda;/
LIL- to chwilowe-mnie tez czasem przed oczami staje ten test z przed 2 miesiecy i zadaje sobie pytanie -dlaczego???
dlaczego mimo objawow i badania ginekologicznego nie jestem w ciąży???
dlaczego test wyszedl pozytywny???


ale potem zbieram sily na nowe dzialania .

a ja relaksująco wzielam sie za przesadzanie kwiatów-wcz.w Ikea kupilam tez doniczki...przesadzalam kaktusy;/;/nie muze pisac jakie mam teraz poklute ręce ;/

WISIEŃKA- szczesliwej drogi :)
 
reklama
lil - głowa do góry, będzie dobrze ...

mama - a jak zeszła w dół, to co to znaczy, bo ja zielona w tych temperaturacj jestem :p ?
 
Mama my jak małe dzieci - trzeba naszą uwagę odwracać od tego co przykre :)) Fajnie, że Ty kwiatki przesadzasz, ja chyba coś sobie też teraz do roboty wymyślę :)) Już mi lepiej, dzięki.

Palemka - buziaki i też coś porób :)) Dzielna dziewczyna jesteś! Będzie dobrze!
 
PALEMKA- wlasnie nie wiem co to znaczy-chyba tyle,ze nadal przed owu jestem.....jutro usg to sie okaze...

LIL- no zajecia trzeba sobie wynajdować...
ja mam juz miesko w poekarniku,zaraz wstawiam ziemniaki i przed 13 wstawiam obiad,akurat jak sie kuzynostwo przywita i wymieni prezentami to obiad bedzie gotowy..

musze wypic kawe-glowa peka...
 
mama - :-p

palemko - dobry :-D U nas zimno jak w listopadzie :-D

A ja włącznie rybkę wstawiłam do piekarnika. Nie mam na nią zupełnie ochoty ale raz na pół roku trzeba :-p
 
mama - :-p

palemko - dobry :-D U nas zimno jak w listopadzie :-D

A ja włącznie rybkę wstawiłam do piekarnika. Nie mam na nią zupełnie ochoty ale raz na pół roku trzeba :-p
 
Jest u nas taki gin (największy idiota, ale już wielu parom pomógł), powiedział że najlepiej rano i ma to być czysty seks, tylko seks.
I jeszcze jedno, znajome pary, którym się nie udawało, faceci stosowali sperman, niewiem co to, ale udało im się.
 
hej bardzo dziękuje za gratki, zobaczymy jak to się wszystko potoczy, w weekend chce powtórzyć test a w przyszłym tyg. pójść na betkę:-). ja testowałam się też testem acon o czułości 10, także polecam:-).
Wisieńka - jednak będę lipcóweczka tak jak ty:-)
i wierze w to, że niedługo wwszystkie na forum będą pozarażane:-), miłego dzionka
 
SOL- :-p:-p;-)
PAULINA- bedzie dobrze i krechy jeszcze wyprazniejsze:tak:
LUCKA- no my mielismy dzis w planie rano ,ale syn sie obudzil o 7 o :sorry2:czekamy do wieczora...


kochane ja zmykam na dzis ,zaraz bedzie siostra-a ze zadko sie widujemy to nie bede na bb klepac przy Niej-do soboty kochane..prosze mi tu ladnie dzialać i w ciąże zachodzić:tak::-D:-D
 
reklama
Juz wrocilam dziewczyny od ginki, pechol ma 24mm juz i oczywiscie nie pekl! A ktora brala pregnyl na pekanie i jak szybko po tym powinien pekac?????
mama papa i do zobaczonka w sobote
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry