reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się i ja :-D

A ze już 30 mi stuknęła - na szczęście nie w dowodzie to ślę :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witajcie kobiałeczki
Corin, paulina Gratuluję, piękne krechy, obydwie jesteście w ciązy, Corin juz jest na lipcowkach a Paulinko ciebie zapraszam, fajny wątek nam się tam robi.Corin ja testowałam tez aconem:-D:-D:-D:-D:-D
Kala bardzo mi przykro, i trzymam kciuki za następny cykl:tak:
mama kochana uda ci się bez wątpienia i to w tym cyklu, juz ja koncentruję swoje czarodziejskie myśli ku Tobie. Jest już sister??:-)
Sol a ty kochana ślicznie lecisz po tygodniach, Gratki. Iiii ejże masz coś przeciw kalendarzowym 30, hę:-D:-D:-D:-D:-D
marry i co odezwali się kupcy??/:-)
amalfi kciuki za pęcherzyk&&&&&&&&&&:-)
Ja pożeram własnie sniadanie przez męża zrobione i będziemy się zbierać do taty. Pewnie troszke mnie mniej będzie.
 
Ostatnia edycja:
Corin, Paulina - krechy piękne!! Gratuluję!!!!!!!

Palemka nie poddawaj się...Myślę o Tobie i wierzę, że będzie dobrze!

Dla wszystkich dziewczyn miłego dnia i kciuki zaciśnięte!

A wszelkie fluidki wyłapuję!!!!
 
Wisieńka - zasadniczo to ja urodzin nie obchodzę - tylko mi złośliwe persony życzenia składają - chyba po to żeby dobić człowieka że kolejny rok jego życia minął i się nawet człowiek nie zorientował kiedy :no:

mama - Emilka też wita swoja piętą :-p :-D


Prezent dla siostrzeńca M już zamówiony, dla mnie zamówiony, dla nas też, dla mojej siostrzenicy wybrany, jeszcze tylko siostrzenica M i nasze dziewczynki i M i będzie ok :-D Ale dla M coś już upatrzyłam :-D
 
PALEMKA- i ja Cie tule.....co za świat:((
WISIEŃKA- siostra bedzie po 13.00.
mi dziś tempka zeszla o stopien w dol czyli 36.6...zobaczymy jak bedzie jutro i co wyjdzie po usg...
wczoraj dzialan nie bylo-bylismy padnieci i Tom nie mial weny-ze tak napisze...

SOL- no wlasnie-wygralaś kopa-dostawa bedzie jak juz urodzisz-co to znaczy 30 na szczescie nie w dowodzie!!!!:))ja mam skonczone 31 lat-poczulam sie dotknięta


:))))))))))))))))))):))))))))))))))))))):))))))))))))

LIL- cześć kochana-teraz na nas kolej z II krechami no nie ??:)

AMALFI-jak tam pechol-pękl????????
 
Corin, Paulina - gratuluję i życzę spokojnych 8 miesięcy.

czesc mama , czesc lil, czesc sol, czesc mary, czesc wisienka, czesc wszystkim !

Gotuje obiad i staram się nie myslec, mielismy isc na spacer, ale pogoda jest dzis nawet przeciwko mnie i ... siedzimy w domu ...

monia - mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie !!!
 
reklama
Mama a no na nas kolej....choć mi się właśnie przypomniały moje dwie kreski i trochę mi nastrój przysiadł. Mam nadzieję, że chwilowe to. Trochę czasu jeszcze potrzeba. No i więcej słońca...Ciemno u nas jak nie wiem...............

Witajcie dziewczyny - nie wymieniam z osobna, żeby nikogo nie pominąć...

AA i jeszcze zakupiłam sobie wiesiołek, bo generalnie wierzę, że takie tłuszcze są dla naszego organizmu bardzo dobre. No i jak pomaga na śluz to super, bo u mnie z tym to różnie bywa...Ale jakoś specjalnie trzeba go zażywać? Ja na razie biorę według tego co na opakowaniu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry