reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nagapalma absolutnie, pod zadnym pozorem nie wolno ci tak o sobie mysleć a już napewno mowić. :no: Przykro mi, że sie nie udało, ale w następnym cyklu będziesz miala o jedną parę kciuków więcej trzymających za powodzenie (moich kciuków)
 
palma - ja na ślunsk nie mam daleko - więc proszę przestać tak mówić bo Cię namierzę po IP i jak przyjadę to ino w łeb pizne aż się przekręci :dry: I będę lała aż zmądrzejesz kobito :tak:
 
palemko słońce moje- pamiętaj, że nie jesteś sama :-) ja też dalej na placu boju, ale na szczęście w lepszym humorze- widać musimy się zmieniać, żeby ładnie na duchu podtrzymać ;-) wszystko będzie dobrze- kiedyś nam się uda. zobaczymy II kreski, zobaczymy kruszka na zdjęciu, zrobimy sobie piękne fotki z brzuchami wielkimi jak balony i przeżyjemy resztę tych pięknych chwil związanych z ciążą :tak: tak samo ty, jak ja :-****

(co prawda jak pomyślę, że to 3 święta, które spędzę z głową pełną myśli, że dalej nie mam dziecka choć tyle się staram, to mi gorzej, ale staram się tak nie myśleć zbyt często :sorry:).

damy radę i wkońcu zajdziemy. przyjdzie i na nas czas :tak: buziam cię kochana :-****
 
palma - zaraz u Ciebie kobito będę :tak: Czemu niby nie pasujesz? Bo się starasz jak reszta? Bo masz dołka po roku starań? Kobito po dwóch latach ja się z psychiatrą zaprzyjaźniłam a po 4 miałam pozwolenie na broń - dobrze że mnie nie było stać :-p A ty jesteś młoda, silna, zdrowa - ciesz się tym i przestań zamartwiać - bo całkiem możliwe że ty się psychicznie zablokowałaś - a tu żadne wspomagacze nie pomogą :sorry: Więc proszę nie marudzić tylko wziąć się w garść i pozbierać do kupy :tak: Bo będę lała na gołą dupę :tak:
 
to mi tez możesz przyłożyć...
u nas 4 cykl (niby dopiero) ale chyba bez owulkowy i tez mam dołka
 
Ide sie upić ... z koleżanką ...

jednak nie ide ... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Zaraz M. przyjdzie z pracy, ale mu się oberwie ... no niestety na kims sie musze wyżyć .... Mama napoleona , mam cole - walne se drina, nic innego mi nie pozostaje.

anuszka - 4 cykl, nawet nie pamietam kiedy to było, ale mimo to nie rzycze Ci byś kiedykolwiek musiała miec takie wspomnienia, mam nadzieje,że w tym cyklu ci sie uda.

sol - lej !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tez bym poszła z tobą ale nie wiem czy coś nie zafasolkuje ... i chyba nie mogę

nie wiem czy już nie pytałam? skąd jesteś konkretnie nagapalma?
bo ja tez ze śląska
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry