reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kalamandyna - mieszkam w Norwegii. ;-) A co do starań - myślę o tym, bo mam 2 dni wolnego. :-D Jutro do pracy, wiec znów nie będę miała czasu. :no: A Ty jak tam? Oczywiście, nie miałam jak nadrobić całej Waszej produkcji, ale czy Ty nie testujesz jakoś niedługo?
 
reklama
Mary- Ach, Norwegia :-) Fajnie masz, długo tak mieszkasz?
Trzymam kciuki za Ciebie:-) Ja jutro testuje.

Mieszkam tu 1,5 roku, ale przyjeżdżałam od 2006 parę razy w roku z powodu rodzinki, którą tu mam. :happy2::happy2: W Polsce już tylko dalsza rodzinka została.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&​
za test, kochana!!! Za II kreseczki!!!
 
mary-fajnie, że masz tam rodzine i miałaś możliwość przeprowadzenia się z PL. Czasami tak myśle, że gdyby mi się trafiła taka okazja sama bym stąd spieprzała. W sumie mieliśmy taką okazję, ale do innego państwa, nie skorzystaliśmy, ale często powtarzam, że "nic się nie dzieje bez powodu". Poza tym nie czuje się patriotką ;-)
Dzięki, jakoś mi się nie spieszy do tego testowania, chyba się boję trochę ;-)
 
mary-fajnie, że masz tam rodzine i miałaś możliwość przeprowadzenia się z PL. Czasami tak myśle, że gdyby mi się trafiła taka okazja sama bym stąd spieprzała. W sumie mieliśmy taką okazję, ale do innego państwa, nie skorzystaliśmy, ale często powtarzam, że "nic się nie dzieje bez powodu". Poza tym nie czuje się patriotką ;-)
Dzięki, jakoś mi się nie spieszy do tego testowania, chyba się boję trochę ;-)

Rozumiem Cię! I trzymam kciuki! Też mi zawsze strach towarzyszy, bo za dużo tych jednokreskowych testów było... :baffled::no: A co do przeprowadzki, to sama się bardzo cieszę! Już dość miałam Świąt bez rodziny, mamy... :dry: Łatwo nie było, bo wszystko trzeba zaczynac od zera. Ale nie żałuję! :happy2: Ze mnie też żadna patriotka.

Pożarłam jogurt i czas by jakiś obiad upichcić, ale... nie chce mi się... :no:


A co tu tak cicho?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadam na chwilkę, bo mlodam juz poszła a ja zaraz z Polem jadę po geterki i miały być tez buty dla Macka ale polazł na dodatkowy Wf i przepadł, wrrrrrrrrr a telefon dzwoni z pokoju. Nie znoszę tego.
Marry alez bajowy widok. Podoba mi się . Śnieg też.
 
Dwie godziny temu mnie olśniło, ze jutro jest wolne :oo: Wybrałam się na zakupy, bo w domu resztka chleba (akurat na kolację). Nawet nie wiecie co się dzieje teraz w sklepach - horror. Przeciez tylko jutro jest wolne, a ludzie wywożą jedzenie ze sklepów na tony :szok:
 
Corin - hej! O, matko i córko! Zgłupieli? :confused: Tu żadnego wolnego nie ma do Świąt... :baffled::eek: A ja do pracy... :baffled:
 
reklama
@ przyszła dzisiaj rano :-( nie mam juz sił :-( na dodatek w pracy odwiedziła mnie koleżanka, która stara sie podobnie dłuuuuuugo jak my i oznajmiła mi, że jest w 3cim miesiacu ciąży, to podłe, ale od rana wyje jak bóbr :-(!!!

Ja poprostu jestem beznadziejna i na nic nie zasługuje !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry