reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć babeczki!

U mnie piękne słoneczko! :-):-) Jak tam u Was pogoda?

Krzysia - heeej! :-) Jak samopoczucie?
Wisieńka - nie martw się, kochana! Może tym razem piersi w ogóle nie będą boleć? Może to dobry znak a nie zły. :tak: Nie martw się! A kiedy będziesz miała USG?
Monia26 - powodzenia na wizycie! :happy:
Kath - hej! A nie możesz pójść do innego ginka?
Sol - hej! Ależ dawno Cię nie widziałam! ;-) Jak tam Twoje 2 szkraby?
Monia55 - hej! Jak samopoczucie?
Pszczółka - hej!

Wszystkim babeczkom życzę miłego dnia!:tak:

Ja znów na 14 do pracy, jutro to samo. I potem 4 dni wolnego!!! :happy::happy::rofl2::rofl2: Ale super! :-) A co do ginekologów - kochane, tutaj system medyczny pod wieloma względami to jakaś porażka... Mówią, że świetnie funkcjonuje... :eek: No, jasne, jak się chodzi prywatnie i płaci słono za usługi, które powinny być bezpłatne! Nawet ze zrobieniem bety jest problem! :baffled: Ale co kraj, to obyczaj. ;-)
 
reklama
Monia - ja trafiłam na Prosta po pierwszym poronieniu z Kubą - przeżyłam tam koszmar :no: położne wyzywały od k... ch... dziewek itp a jak tydzień po mnie trafiła tam moja starsza o 6 lat koleżanka też z poronieniem - potraktowały ją tak samo :no: nie dość ze na oddziałach syf i brud, sanepid co chwila ma zastrzeżenia do kolejnych oddziałów to jeszcze takie bydło ze szok :no: Może w przychodni jest lepiej - chociaż chodziłam prywatnie do lekarza stamtąd prywatnie i dupek nie zauważył ze mi się cysta zrobiła na 5 cm - jak trafiłam na izbę na Czarnowie z bólem jakby mnie ktoś rozrywał to lekarz się zapytał kiedy byłam ostatnio u lekarza - był w szoku bo ta cysta się już ładne 3 miechy musiała robić żeby zmienić status na czekoladową :no: Laparoskopie miałam kilka dni później. Odradzam wszystkim Prostą i lekarzy tam leczących bo to naprawdę porażka - zresztą 90% moich znajomych miało okropne przejścia z tą placówką :no:
Teraz się cieszę że M pracuje na Czarnowie, teściowa tam pracowała na noworodkach a szwagierka na bloku operacyjnym. Co chcę to sobie załatwię i nie mam problemów. Kiedyś się wściekałam na układy ale teraz mam to głęboko w .. lepsze to niż dać w łapę jakiemuś konowałowi :tak:

mery - :-D co szpital to obyczaj :-p A dziewczynki - dobrze, jedna kopie a druga woła kotka - tylko nie wiem jakiego kotka, bynajmniej bawi się w swoim pokoju :-p


Spadam coś wyjąć na obiad bo M wróci to szybko jemy i jedziemy po zakupy :tak: Dobrze ze teściówka nas zabierze i przywiezie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorota- ale z Dzwoneczkiem miałaś objawy i one przeszły!!!
Teraz nie masz od początku więc głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Każda ciąża jest inna!!!



No to dobre, poucza ta co sama ostatnio panikowała:laugh2::laugh2:
 
Hejka

Ewcia chyba każda będzie panikować, która sama przeszła swoje. taka juz nasza natura.
Paulina... no normalnie 1 dzień @ 1 dniem cyklu i od następnej @ tak samo...
miłego dzionka wam zyczę.
tata dziś do Wrocławia na wizyte z radiologiem pojechał... zobaczymy co ta wizyta przyniesie, martwię się, i nie wiem jak będzie jak już wyjade z domu z urlopu, mamie nie będzie lekko :-( ehhh trudne to życie i ciągle kopie w zad... :-(
 
Kurcze ale ja przeciez nie panikuję tylko się martwię(((
Wierzę, że będzie dobrze ale myslę, że po stracie lęk jest większy..
Zbieram sie do notariusza.
 
monia26- CZEŚC KOCHANA :))
sol- bry:tak:;-)ja tez mam traume po poronieniu przez potraktowanie w szpitalu.....dobrze,ze w Poznaniu sa 4 gdzie mozna rodzic i tamten omijam szerokim lukiem...

MARY-BETH- helooo;-)
EWCIA- cześć babko:happy:

WISIEŃKA-Ty wiesz bo rozmawialyśmy...
PSZCZOLKA- sorka:sorry:wczoraj byl mecz i nie moglam Toma do kompa zagonic-dziś wyśle:tak:
 
Dzien dobry wszystkim!!!!
Ja po pierwszym dniu monitoringu, jestem w 9dc, moj pecherzyk dominujacy ma 25mm, to raz tyle ile mial w poprzednim cyklu, bo na tydz przed @ mial tylko 13,7mm, wiec w ogole nie ma porownania. Ale teraz sie zastanawiam czy przypadkiem nie jest za duzy jak na poczatek cyklu, skoro kazdego dnia rosnie 2mm. Jak myslicie? Jak mialyscie?
 
Witam moje kochane!!!!
Łapcie, która potrzebuje
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LIL - co u Ciebie??? Plamienie przeszło??? Byłas u lekarza????
 
mama no tak)))
amalfi witaj
ja mam do notariusza za godzinę zawieźć dopiero dokumenty a we wtorek juz będzie akt gotowy i podpisujemy)))))
monisia hej, lil poszła do gina na 9ta i jeszcze jej nie ma.
 
reklama
Witam!:-)
Doczytałam z lili, mam nadzieje że wszystko będzie w porządku.
W następnym tygodniu będe testować, to nasz pierwszy miesiąc starań, ciekawe co przyniesie.
Życze Wam przyjemnego piątku:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry