reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bunia - no to się przemebluje hahaha , nie no mam nadzieje, ze będą pasowały ... Po mału się zbieram, małżon zaraz z pracy wraca i czaaa mu dać jeść ... buuuu ...
pszczółka - ja też panikara
 
reklama
bunia - no to się przemebluje hahaha , nie no mam nadzieje, ze będą pasowały ... Po mału się zbieram, małżon zaraz z pracy wraca i czaaa mu dać jeść ... buuuu ...
pszczółka - ja też panikara

będziemy tańcować z meblami :dry: i z babiczką :-D

przypomniałaś mi, żem ja też głodna jest :-D trza by se co zapodać do tego mojego żołąda bez dna :dry: bo jak mi znowu da tak popalić jak dziś w nocy, to się chyba bardzie poskręcam :eek: dał mi czadu żołąd jak nigdy :eek: aż się obudziłam i myślałam, że ktoś się walnął i lewatywę mi od przodu zapodaje :baffled:
 
Witam kobietki
dwa dni nie miałam w pracy dostępu do internetu i ledwo nadrobiłam waszą twórczośc;), gratuluje wszystkim z II kreskami i coraz bardziej wierze, że wszystkie wylądujemy na forum dla wystaranych;). mi zostało już mało do testowania, ale bardziej się czuję na @. przede wszystkim nerwy mi puszczają, apetyt jak zawieje. mam zakupiony test ale chyba się nie przyda, albo może nie chcę znowu się nakręcać? w sumie jakby udało by mi się w tym cyklu to dzieci miałabym z jednego znaku zodiaku;). tak teraz myślę, że synka poczęliśmy też dopiero gdzieś za 3 razem, a to był mój 3 cykl;). poza tym wymacałam ciężarną szwagierkę i może to pomoże;). aj z jednej strony nakręcam się na @ a z drugiej na fasolkę, ech.
pozdrawiam wieczorowo i 3 mam kciuki za jutrzejsze testujące

kobietki mam jeszcze pytanko- czy dobrze mi się wydaje, że długość cyklu liczymy sumując je wszystkie np. z tego roku i dzieląc je przez ich ilość, czy ja sobie coś ubzdurałam? bo mam cykle jak wiatr zawieje :21-28 dni. średnia mi wyskoczyła 26,5;). a jedyna oznaka na owulkę w tym miesiącu zawiodła bo mnie żaden jajnik nie kłuł. i bądź tu mądry;).pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Sorrry sol i dziewczyny, za te posty, ale nie czytalam regulaminu, przyznaje sie bez bicia. Juz nie bede, bo przelecialam wlasnie regulamin i bede sie pilnowac
 
reklama
Hejka u mnie od rana znowu pada! :-(
Byłam wczoraj w tej przychodni i jedyne co to się tylko zdenerwowałam. Nie zapisali mnie do mojego lekarza, bo babka stwierdziła że ona nie może bez zgody lekarza i mam przyjść w poniedziałek 15.11 (14dc) i wtedy się pytać czy mnie przyjmie!
Zapisała mnie ewentualnie na ten dzień do innego lekarza na usg.
No ale ja bym wolała iść jednak do mojego to od razu się dowiem co i jak, a tak musiałabym iść do niego za kilka dni!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry