reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzien dobry wszystkim!!!!
Ja po pierwszym dniu monitoringu, jestem w 9dc, moj pecherzyk dominujacy ma 25mm, to raz tyle ile mial w poprzednim cyklu, bo na tydz przed @ mial tylko 13,7mm, wiec w ogole nie ma porownania. Ale teraz sie zastanawiam czy przypadkiem nie jest za duzy jak na poczatek cyklu, skoro kazdego dnia rosnie 2mm. Jak myslicie? Jak mialyscie?
AMALFI- nooo jak na 9 d.c. to duzy-za duzy,a co gin powiedzial ?????bo moj mowi ,ze pekaja przy 23,24 mm a jak rosna wieksze to robi sie torbiel i trzeba dac lek na rozbicie go....

WISIEŃKA- ja sie martwie razem z Tobą ,ale wierze tak jak Ty ,ze bedzie si...

MONISIA- hejka :))

LIL- czekamy na wiesci-bedzie dobrze-&&&&&&&
 
reklama
mama no wlasnie tez mi sie tak wydawalo, nawet to samo powiedzialam, czyli wiedzialam ze bede miala pod gorke, mam isc do niej w niedziele, to sie zobaczy jaka bedzie jej decyzja. Juz jedna torbiel mialam , nie potrzebuje drugiej:-(
 
mama nie szkodzi:-) poczekam. A odebrałaś ode mnie? Dodzwoniłam się do gina i kazał mi zrobić nadanie prolaktyny. W laboratorium mi pow. że ważny jest dzień cyklu a gin i w drugim lab, że nie.:confused2:
 
Ale super, że możecie mieć ten monitoring! U mnie to pewnie nie wiedzą o czym mowa... :eek: No, chyba że bym poszła prywatnie, zabuliła kupę kasy, to może by mi ginek zrobił USG, ale zastanawiam się, czy dowiedziałabym się cokolwiek... No, ale nic - teraz to jak wspominałam staranka nieplanowane, bo praca, praca, praca... I ten cykl raczej już spisuję na straty.

Wisieńka - pewnie, że nie panikujesz, kochana, i tak trzymaj. Ale my chcecmy żebyś poczuła wsparcie. :tak: Ściskam Cię mocno i czekam na dzień, w którym będziesz miała USG i usłyszysz serduszko!!! :tak:

Amalfi - ja się kompletnie nie znam, bo nigdy nie miałam tego szczęścia mieć monitoring cyklu... Ale Mama i inne babeczki na pewno Ci doradzą. :tak:

Kalamandyna - witaj i od razu ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!

Monisia - heeej! Dzięki za fluidki, nałapałam i ja! Jak się czujesz?

Ewcia - miłego dnia i Tobie!

Kochane, ja zaraz brykam do pracy. Kurczę, znów z Wami nie poklikam... :eek::baffled::sorry::-( Dopiero w niedzielę wolne, to może nadrobię.
Miłego dnia wszystkim i ślę Wam trochę słoneczka, bo u mnie świeci dziś pięknie! :tak:
 
hej,

ja niestety nie w ciazy :-( i tak sie cieszylam z regularnego cyklu a tu lipa 30 dni w ostatnim miesiacu.....

czy moge gdzies przeczytac co to monitoring? Ja jeszcze nowa w temacie starania :-)

Dla wszystkich ~~~~~~~~

Pozdr.
katgoli
 
mama - wiesz - trauma traumą bo to tragiczne przeżycie szczególnie jak się poznało płeć i w ogóle :-( Ale ten szpital nie zostawił we mnie traumy tylko obrzydzenie :no: Wiesz - takie zachowanie personelu czy warunki panujące na oddziale to paranoja - jak musiałam wcześniej zapalać światło w łazience żeby karaluchy pouciekały? :szok: :no: Uciekłam na żądanie po dobie bo bym chyba w psychiatryku wylądowała :no: A najgorsze że to jest szpital specjalistyczny Ginekologiczno-położniczy z poparciem PSG :no: to jest paranoja. Tylko w tym szpitalu wykonują niektóre specjalistyczne zabiegi w województwie :no: Ale jak to moja stomatolog która w zeszłym roku urodziła powiedziała "wolę jechać już kór.. do Łodzi niż zrobić sobie badania w tej syfiarni" :-D


Dobra spadam obiad szykować bo młoda mi siedzieć nie daje :dry:
 
Witaj Mary-Beth przyjemnej i spokojnej pracy Ci życzę i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za ten cykl :-)
Hej Katgoli przykro mi, nie smuć się. Ja tak samo się zawiodłam ale u mnie przyszła wcześniej i tez mi smutno było, ale już jest ok.
 
witajcie postanowilam zawitac tu tylko nie wiem czy nie za wczesnie bylam wczoraj u gin...stwierdzil wczesna ciaze lecz pecherzyka jeszcze nie widac mam jechac za dwa tyg witam sie z przyszlymi,obecnymi mamciami:)
chcialam zapytac czy wam tez tak sie zdarzylo??
 
katgoli przykro mi ze nie wyszlo. A monitoring to USG dopochwowe, sprawdza sie tak owulacje. Ja jestem stymulowana hormonami i musze miec podglad na to co sie tam ze mna dzieje.
anulka198424 czesc i mam nadzieje ze sie udalo, trzymam&&&&&&, aczkolwiek nie rozumiem, dlaczego pecherzyka nie widac????
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama no wlasnie tez mi sie tak wydawalo, nawet to samo powiedzialam, czyli wiedzialam ze bede miala pod gorke, mam isc do niej w niedziele, to sie zobaczy jaka bedzie jej decyzja. Juz jedna torbiel mialam , nie potrzebuje drugiej:-(
AMALFI- to czekamy z Toba do niedzieli-i &&&&&&&& zeby nie bylo torbiela....
mama nie szkodzi:-) poczekam. A odebrałaś ode mnie? Dodzwoniłam się do gina i kazał mi zrobić nadanie prolaktyny. W laboratorium mi pow. że ważny jest dzień cyklu a gin i w drugim lab, że nie.:confused2:
PSZCZOLKA- nie,dopiero bede oglądać :))ja wiem ,ze prl robi sie po @ ja tak robilam i dziewczyny tu tez tak chodzily.
hej,

ja niestety nie w ciazy :-( i tak sie cieszylam z regularnego cyklu a tu lipa 30 dni w ostatnim miesiacu.....

czy moge gdzies przeczytac co to monitoring? Ja jeszcze nowa w temacie starania :-)

Dla wszystkich ~~~~~~~~

Pozdr.
katgoli
KATGOLI- monitoring to obserwacja cyklu na usg -sprawdza sie jak pęcholki rosną i czy pekają,czy nie robia sie torbiele...
tule,ze nie wyszlo....:(

SOL- ja mam traume po tym jak zakrwawioną posadzili mnie na fotelu-przepieli stopy pasami (czulam sie ubezwlasnowolniona) a potem otworzyly sie drzwi i weszlo 8 studentow- z czego gin i 3 mnie badali -do dzis czuje tez żal ,ból,wstyd-czulam sie jakbym byla gwalcona-przywiazana ,nie moglam sie ruszyc ,nikt nie powiedzial o studentach a ja wlasnie stracilam dziecko-dobra koniec bo sie porycze..............
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry