reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć:)

Kath wredne baby!! Ale u mnie tez tak niestety jest i ja pamiętam że jak nie mogłam się na podgląd zapisac do mojego to szłam do bylekogo... Bo w sumie to każdy lekarz zobaczy czy pęcherzyk rośnie a to jest najważniejsze. Do twojego może się zapisz na ten jakis późniejszy termin to jakby co to jeszcze się załapiesz na owulkę jakby była późno a jak nie to pokarzesz mu zdjęcia albo opisy z wcześniejszych...
A tak wogóle to cześć:)
 
reklama
Witam się i ja:-) Coś tu pusto z rana. Nikt nie testuje???

monia_55, witaj :-D Jak samopoczucie???

kaththea, taka jest już nasza niedokukana służba zdrowia. Wiem coś o tym.
 
witam sie babeczki-u mnie tez lejee i juz to nudne jest:(
KATH- #(*&^@#$%^&*()(*&^%$#@#$%^&*( co za baby!!!mam nadzieje,ze dostaniesz sie w 14 d.c. do swojego gina-&&&&&&&&&&&zaciskam.
MONIA55- CZeść kochana-życze,zeby w pracy szybko zlecialo :)
 
I ja się witam. Fatalna noc , nie spałam od 2 do 4 . Dzis zaczyna się 5tc a mnie nawet piesi nie bola. Martwię się strasznie. Próbuje się nie denerwować ale nie wychodzi.
Witam wszystkie aktywne i miłego dnia życzę.
 
mama, witaj :) A u mnie nie pada. Wiaterek cieplutki, słonko wychodzi :)

wisieńka, cześc kochana :) Nie martw się. Piersi wcale nie muszą od razu boleć. Wiele dziewczyn zaciążonych z BB Ci to powie :)

A ja dziś wybieram się na USG na 14.30. Denerwuję się trochę.
 
monia powodzenia w przychodni. wiem , ze mogą nie boleć ale mnie po Dzwoneczku takie rzeczy martwia.
mama u nie wieje okropnie i zacina deszczem. Ciemno i ponuro. Nic się nie chce.
 
Cześć Dziewczynki, witam i ja. U mnie też wiatr wieje strasznie. Pojadę dziś na izbę przyjęć do szpitala, bo jak na termin do gin to za miesiąc dopiero :-(
 
Taki szary dzień ze mi się z wyra nie chciało wstać :-p

monia - dlatego czasami lepiej mieć prywatnie takiego lekarza :-p nie masz kolejek, zapisujesz się na godzinę i masz wszystko wyjaśnione :tak: a i podczas porodu opieka inna :-D
kath - dobry :-D
mama - dobry :-)
wisieńka - don't worry, be happy :-D PO przejściach z Karolą w tej ciąży też miałam obawy bo się dobrze czułam a wsio jest ok prócz tego że mała szaleje za bardzo - po mamusi cholibka ADHD będzie miała :-p


Znalazłam sposób na moje dziecię żeby jadła śniadanie w czasie krótszym niż godzina :-D Dentystka się nie ucieszy ale jaki ja mam spokój :-p :-D
 
reklama
sol, ja miałam takie przejścia w państwowej przychodni i wiem co to znaczy :) Dlatego np. do endokrynologa z moją tarczycą chodze prywatnie. Natomiast jesli chodzi o mojego gina to leczę się państwowo w Poradni Leczenia Niepłodności na Prostej i jestem bardzo zadowolona. Nie muszę się rejestrować, kiedy pojadę to jestem przyjęta. Jak mam jakiś problem to mój lekarz prowadzący bardzo chętnie służy radą - nie tylko w kwiesti problemów z poczęciem. Tam też wykonują inseminację na NFZ, co tez jest ważne. Nie to, że reklamuję tą przychodnię, po prostu jako pchychodnia na NFZ bardzo mi odpowiada.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry