reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny ? Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno się nie odzywałam , ale teraz mam trochę czasu i chciałam się pochwalić że udało mi się zobaczyć moje wymarzone 2 kreseczki:)))))))))))))))))))))))))))))
 
stokrotka - grtuluje wymarzonych kresek !!! Dzis mamy dzień kreskowy !!!
Czemu tak długo nie zaglądałąś ?
 
:)))) Dziękuję :)
Ja nie zaglądalam , bo było mi tak przykro że tyle czasu nam nie wychodziło , że nie chciałam się dołować ... Ale teraz narreszcie się udało !!! :D
 
palemko - clo się bierze na wzmożenie dojrzewania pęcherzyków w jajnikach przy braku owulacji. Często też clo ułatwia ich pękanie przy pco :tak: a jak chcesz bliźniaki to też można sobie zwiększyć dawkę i szansa na ciążę mnogą się zwiększy :-p
 
To tak jak ja z Patrykiem. Wiem, ze to się straaasznie dłuzy, ale to nic w porównaniu z niektórymi dziewczynami z forum ;)
 
reklama
SOl dzięki za odpowiedz, a faktycznie stres pewno był i jest, nawet jak o nim nie myślałam, to podświadomość zdziałała swoje, oby to było to.
Stokrotka gratulacje, który to już tydzień?
to ja też może zniknę na trochę i się uda hihihihi ;-p tak od razu ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry