reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
248040.jpeg
dla staraczek i nie tylko
pozdrawiam
 
reklama
hej PYSIA no to dzielna jesteś i wytrwała ;) a od 9 to do ktorej spałas? cwaniara, spała sobie a ja pracować musiała :p
anuszka, pszczółka także witam
anuszka pisza gdzieniegdzie, ze czasem lekkie plamienie może wystąpić, w okolicy @ ale to nie musi być wiedzma ;)
 
hej mlodam to ja pytałam o te plamienia :-) ale dzięki że napisałaś
witaj anuszka:tak::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pscółka - a stresu ostatnio nie miałaś albo nie podziębiona? Mogą niby takie plamienia występować ale zazwyczaj mają jakieś podłoże - zmiana klimatu, stres, infekcja, cokolwiek :sorry: Czekaj na @ spokojnie - albo jej brak :-p

pysia - to się cieszę słońce że już lepiej :tak: Jednak najcenniejsze co się w życiu ma to właśnie zdrowie :tak:



Właśnie zostałam wycałowana przez moje dziecię :-D Chyba będę miała malinkę na policzku :-p :-D Kochana ta moja pyza :-D A jak się uśmiecha to wszystko jest jej w stanie człowiek wybaczyć :sorry: Albo jak o coś prosi - nie da się jej odmówić :sorry: Ja chyba za miętka jestem :-p
 
anuszka , pszczółka witajcie.
anuszka może taki ukradkowy sex da skutek...
pszczółka mi się zdarzały takie międzyceyklowe plamienia. Mój gin ostatnio powiedział,że czasem tak bywa i jesli ginekologicznie jest dobrze. Miejmy nadzieje, ze u Ciebie tez tak bedzie.
pysiu dziekuje i &&&&&&&&&&&&&&&&&
ja ide sie kąpac i do łózeczka. Może jeszcze zaglądne.
 
Też powoli spadam bo ja padam - będę musiała jakoś sterroryzować Karolę bo jej ani w głowie spanie :-p
jeszcze boczuś zamarynuję do pieczenia tylko :-p

Dobranoc dziewuszki i owocnej nocki :-D
 
reklama
Dzięki Dziewczynki za odpowiedź :-) Ja też uciekam przed tv i do spania. Miłej nocki,papa:-):-):-):-):-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry