reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
poczytalam Was kochane... bo ja o was to myśle i myslę...
wisienka młodam mam nadzieje, że u Was to własnie TO o co sie tak staracie zatrzymalo @
za wszystkie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i wszystkim jak co wieczór posyłam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dzien dobry !!!

Witam się z Wami kochane z pracy. Zmieniłam dzis biurko i kicham jak szalona, ale jaja.

Postanowiłam się wybrac wreszcie do ginka, bo nie byłam od wiosny jakos. Nawet z wynikami męża nie poszłam :p
Co prawda jestem tydzien przed @ i za bardzo mi sie nie "kali", bo wolałabym w połowie cyklu, od razu by mi sprawzdził jajeczkowanie, ale tego nie ma co przeliczac. Musze w koncu sie za "to" wszystko porzadnie wziąć !!! Trochę sie tego nazbierało, jeszcze moja prolaktyna i progesteron-oczywiscie wyniki książkowe. I bądz tu człowieku madry. Nadal jestem przekonana , ze to moze byc zwiazane z operacja wyrsotka, bo do dzis odczuwam bóle jelit w miejscu po bliznie. Ponoc często przyczyna sa zrosty, mogace równiez pojawic się w jajowodzie czy jak to tam sie nazywa dziadostwo jedno - sol - mądra głowo - co o tym myslisz ???
 
Hej Palemka i wszystkie inne dziewczyny! Dziś chyba jestem tylko z rana. Palemka idź do tego lekarza - tego nigdy za wiele :)) A może teraz @ nie przyjdzie jednak?? Skąd wiesz, że przyjdzie? Na kiedy masz termin @??

U mnie z tym plamieniem chyba fałszywy alarm - tzn. wczoraj była jedna plamka, a na tym na razie koniec. Coś czułam, że na @ trochę za wcześnie, bo wyliczyłam, że powinna być około 5 listopada - no może ciut wcześniej. Ale brzuszek boli od dwóch dni już (z tym że przed przed ostatnią @ bolał mnie 2 tygodnie) i jeszcze od wczoraj mnie cycki swędzą - nie non stop, ale tylko tak w porywach. To dalej czekam :))

Dziewczyny tak ogólnie Was pozdrawiam, bo muszę troszkę z Maciusiem posiedzieć. BUZIAKI! Za testujące oczywiście cały czas trzymam kciuki, a wszelkie fluidki wyłapuję!!!!!!!!!!
 
Witam kobietki
Przyznam się,że od jakiegoś czasu podczytuje Wasze forum i postanowiłam się dołączyć. Jestem mamą dwuletniego smyka, pracuje zawodowo i 3 cykl staramy się z mężem o drugie maleństwo. Czytając to forum czuję się trochę jak w grupie wsparcia i chyba rzeczywiście tak tu jest :-). Właśnie kończymy z mężem intesywne staranka i do ok. 10 listopada będę się modlić oby ta cholera - @ - nie przylazła:tak:. Mam nadzieję, że wszystkim nam tu starającym się wszystko pójdzie dobrze a mamy już zabrzuszkowane będą wciąż podsyłać kochane fluidki:-). pozdrawiam

Aha i trzymam kciuki za wszystkie testujące!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem i ja:-)wczorajszy dzien caly w biegu...po 12 wrocilismy z Domisiem a po 14 wyjechalam z domu zawiozlam Domisia Tomkowi do pracy bo na 15.15 mialam gina ,zeby zobaczyc czy po ostatniom clo nie zrobily sie torbiele bo byly jakies dziwne 2 pecherzyki...oczywiscie same cięzarowki i weszlam po 17.00:szok:tak mnie tylek od siedzenia boli:eek:

ale...gin mnie tam bada i mierzy i wyszlo ,ze mam endo 7mm czyli szalu nie ma,w prawym jajniku kilka malych pecherzykow-torbiela brak i na lewym to samo i....okzauje sie ,ze jest plyn po peknieciu pecherzyka co wskazuje ze w środe byla owulka a my dzialalismy we wtorek..wiec jakas marna szansa jest ,ze moze bez hormonow byla owulka i teraz czekam d 10 listopada:sorry:

dzis juz domowo wiec troche z Wami popisze:tak:

PALEMKA- ja czytalam i na innym watku dziewczyna pisala ,ze operacje w okolicy miednicy mogą wplynąć na "sklejenie" jajowodów wiec moze warto ,zebys zrobila HSG??:sorry:

POZDRAWIAM WSZYSTKEI BABKI Z KAWĄ:tak::-D
 
komp mi sie zawiesil:wściekła/y::wściekła/y:

PALEMKO- to badanie droznosci jajowodów-podaja glupiego jasia wiec podobno do zniesienia-do macicy wpuszczaja plyn-kontrast ktory "wedruje" dojajowodów robi sie serie zdjec i widac czy kontrast nie napotyka na przeszkody.
 
mama - a no dobra uswiadomiłam sie i poczytałam o tym dziedoskim dziadostwie. Pójde do tego mojego doktora niebawem i sie zobaczy ... Kurde , bo powiem szczerze, juz troche długo to wszystko trwa, wydaje mi sie za długo i trza by było wreszcie przyczyne znaleźć... a co tam u Ciebie mamusiu, mówisz, ze dzien przed owulka działaliscie - hehe oby z tego jakie dzieci były ...

witaj - paulina - mam nadzieje, ze twoja "cholera" hehe nie przyjdzie

aha lasencje czy miała któras to badanie - HSG ???

aha mama - zbij kompa - co sie bedzie zawieszał bezczelny typ !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry moje kochane!!!!
Czesc nagapalma, mama, i witam nowa staraczke pauline.pro!!

Ja dzis zaczynam to moje clo, wezma tak jak mama mowila dwie tabletki jednoczesnie ale po sniadanku, narazie wciagam poranna kawe i lece do pracy, poczytam Was wieczorem. mama to moze ten cykl nie byl taki bezowocny??? I trzeci dzieciaczek bedzie bez zadnego wspomagania teraz, a co????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry