reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
palemka - tylko ścian nie bij bo się potem wściekać będziesz jak Ci tynki poodpadają :-p ja tak kiedyś zrobiłam a potem z łapą w gipsie musiałam szpachlować :dry:

Wisieńko - dziękujemy :-D


Odkurzone, pozmywane, mięso się rozmraża - idę robić dalej :-p Niech mi ktoś strzeli kulkę w łeb zanim dzisiaj urodzę :-( Nie mogę się powstrzymać od porządków i robienia czegoś :-(
 
Serial obejżałam i wróciłam do Was ... :-)
sol- nie przesadzaj z ta energią :tak: Tynki ze scian - sikam ze smiech, dobra jesteś. ty się dziwisz, ze emilka się wierci jak szalona, po tobie bedzie miała ADHD:tak: :-D:-D:-D

A gdzie mama zniknęła ?:szok:
 
palma- no jak to :-D wiadomo gdzie zniknęła :-D Karola byłą takim spokojnym dzieckiem jak się urodziła - nie wiedziałam ze mam niemowlę w domu a potem małe dziecko a ostatnio ... :no: szaleje jak opętana - nie wyrabiam :-p
 
dziewczynki witam,
niestety @ się rozhulał...
zrobiłam test w 3 dniu, bo po nocy @ nadal był skąpy ale nic z tego...
kolejne staranka... to już czwarte ale nie wiem jak nam wyjdą bo mamy tydz urlopu i wyjeżdżamy do swoich rodzinnych domków... a tam nie będzie swobody takiej jakiej chcielibyśmy ... rozumiecie ... rodzice... rodzeństwo ...
ale może znajdziemy kilka chwil ... w środku nocy hi hi
3 majcie &&&&&&&
buziaki
 
Hej, jestem ponownie, ale na chwilke. Musiałam jechać do banku a niedawno dziecko mi wymiotowało i musiałam się nią zajać.
CześćSol mam pytanie do Ciebie, bo widzę że na dużo rzeczach się znasz - do terminu @ mam jeszcze 3 dni,ma byc w nd, a ja dziś zauważyłam takie lekkie plamienia, czy coś ze mną nie tak? boję się, bo zawsze miałam regularne cykle 28 dni, bardzo rzadko 29.
 
reklama
Sol, już wszystko ok ze zdrówkiem. Dziś smigałam w pracy, że ho ho. Jak nowo narodzona się czułam, więc ok :-):-)
Wisienka śliczne zdjęcia :tak::tak::tak:
mlodam dalam rade, czulam się bardzo dobrze... a spać rano dopiero o 9ej poszlam :-)
Mama o to już po pasowaniu. Super, że Domi patrzył w Ciebie, na pewno to musi być piękne ach ... czekam na fotki :tak::tak:

A ja wciąż czekam...:cool:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry