reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama - pisałaś :-D A po obronie będzie fajniejszy jak wyskoczę do kosmetyczki i fryzjera :-D M pozwolił mi zaszaleć jeśli się obronię i mogę zrobić co zechcę :-D Znaczy mam w planach kosmetyczkę i trochę bólu pt regulacja brwi, hennę na rzęsy i ścinam na króciutko włosy i farbuję na wściekłą czerwień :-D M już zna te plany i się zgodził więc mnie z domu nie wygoni :-D

Wisieńka - my malowaliśmy Duluxem, oni nie mają takich fajnych kolorów muszę powiedzieć ale Beckers ma super kolory :tak: I nie wiem czy za jakiś czas nie zmienię tego "piasku" na coś cieplejszego do przedpokoju, salonu i kuchni - bo mam w jednym ciągu pomalowane :tak: :tak: albo zrobię wreszcie jak chciała dwukolorową inspirację :-D Tylko że wtedy kasy nie było i trzeba było ciągnąć jak się dało :sorry: Ale powoli powoli :tak: Ważne że mieszkanko nasze to teraz możemy sobie z czasem powoli zmieniać wg gustu :-D


No kochane powiem wam że czytanie tych materiałów idzie mi całkiem całkiem. Już mam obrobionych 35 pytań więc tylko 15 do końca :tak: :tak: Teraz robię pół godzinki przerwy na relaksujący prysznic bo muszę leżeć niestety dzisiaj bo mi młoda uciska strasznie na miednicę i to pierońsko boli a w pozycji leżącej po godzinie już mi jest źle bo mięśnie bolą :dry: Tak więc teraz mam 15 min masażu pleców na foteliku a zaraz cieplusi prysznic :-D :-D
 
reklama
Hej:-):-) Witam weekendowo... My dziś wieczorkiem same z Pati - więc Pati ogląda bajki a ja BB... w końcu bez wyrywania laptopa...

MAMA a to wredna @ - tak znienacka:no: Tulę mocno i cały czas wierzę że będziesz potrójną mamusią...

WISIENKA &&& za działania:tak::tak::tak:

SOL trzymam jutro kciuki:tak: Dasz radę;-)

Witam wszystkie piszące dziewczyny:happy2::happy2:
 
SOL- to powodzenia z tymi 15 pytaniami-widzisz jaka zdolna bestia z Ciebie:)))))bedzie si...a na regulacje i henne wlatuj do mnie -zrobie Ci woskiem-raz ,dwa i po sprawie:)

WISIEŃKA- Tom mi porwal kompa bo robil rezerwace-jutro idziemy na Sluby Panieńskie :):):))
skoro masz meble wenge(tak jak ja ) to powiem Ci ,ze jasne kolorki sie sprawdzaja-jak bedziesz w Leroy Merlin to zobacz farby Beckers i kolor Melon-taki mam w salonie i w kuchni,Iris - Taki mamy w sypialni,Lawenda-Taki mamy na klatce, Gerbera- taki mamy w pokoju dla dzidzi(u Zuzy mam różówy,ale ten kolor pewnie odpada:))) )-jasne ,pastelowe kolory dobrze nastrajają,świetnie sie komponują z kolorem mebli i są ponadczasowe-zawsze modne i w dobrym tonie :)
moze pomysl tez o tym kamieniu ozdobnym co my kladlismy-na 1 scianie naprawde super sie prezentuje,pozniej wysle Ci fotke :)

NIKA- czesc kochana...no przylazla z zaskoczenia malpa jedna....ale juz sie pogodzilam....za 10 dni znowu starania...fajnie,ze wlecialaś i nie musisz sie szarpac o laptopa :)))
 
Ostatnia edycja:
witam sie pamietacie mnie jeszcze po tak dlugim okreie .zdecydowalam do was wrocic poniewaz nadal nici z ciazy jestem pod opieka mojego gina noi niestety nie mam ovulacji jak trzeba ? mam brac jakies tabletki no ale to dopiero w poniedzialek bede wiedziec?co myslicie o tym ktora tak miala ma dzialaja?
 
hej palissa pewnie,ze Cię pomiętam. Ja też nadal walczę. eraz mam właśnie owu. Po stracie dlugo nie mogłam dojść do siebie i dopiero w tym cyklu jest owu. Mama05 brała clo na owu, nie wiem co ty masz brać ale takie leki są skuteczne
 
Witam was wieczornie.:-)

Zasiadłam na chwilkę by zobaczyć co sie dzieje w naszym świecie:-) Jutro znów wyjazd do Poznania na studia ale całe szczęście później dopiero za miesiąc, więc będzie luzik.
Poza tym, po przemyśleniach doszliśmy do porozumienia z mężusiem i imię dla naszego synusia będzie Mateusz, tak jak chcieliśmy na samiusieńkim początku jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Zawsze pierwsze najlepsze.

 
reklama
mama - już po pytaniach :-D Wszystkie 50 przeczytane i pozaznaczane słowa klucze :-D Teraz do poduszki jeszcze jedno czytanie i lulu :-D


Jutro między 12 a 13 błagam o kciuki :tak:
Wisieńka - przygotuj się na sms-ka jak tylko będę wiedziała czy się obroniłam :-D
Dzisiaj włączyłam luz - nerwy włączę jutro o 11.45 :-D
Idę ze świadomością że mogę się nie obronić i mogę skończyć na patologii ze skurczami z nerwów :tak: Ale przynajmniej dowiem się jak to wygląda w praktyce, a może następne podejście nie będę miała sam na sam tylko z kolegami z roku :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry