reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc dziewczyny..

HALINA- gratuluje ciąży !!!!!!!!!


a ja dzis po 25 dniach czyli io 2 dni za wczesnie dostalam @-brutalnie,bez ostrzezenia zostalam pozbawiona zludzen o 7 rano....:(

koncze kawe i jade na zakupy ,musze sie czyms zająć...

milego dnia

tule () i &&&&& za następny cykl

halina - gratuluję

a ja po wizycie
wszystko ok :)
 
reklama
Hej dziewczynki. Ja po starankach i mam nadzieje, ze armia zadziała.
Krzysienko przykro mi bardzo. Myslę, ze wasza walka w końcu przyniesie pozytywny skutek
Halina Gratki
majqa ciesze się, ze jest dobrze
musia zdrowia dla patryczka
Sol, maran buziaki brzuchatki i zarażajcie ostro
 
MARAN- dzieki ....:*:sorry2:

MAJQA- rowniez dziekuje i świetnie ,ze wizyta potwierdzial zdrową ciąze:tak:

WISIEŃKA- ....Ty wiesz....ręce opadają ,ale teraz trzymam &&&&& za Ciebie:tak:

SOL- dzieki...
 
mama widzisz nic nie jest jak powinno. Moja tempka tez nie podskoczyła a jajnik juz nie boli. Cos czuje, ze razem bedziemy się dalej zmagać.Pol gotuje obiad , miał dzis wolne ale lezał i grał na kompie a potem miał dentystę. Maciek tez jutro umówiony bo ma 1 dziurke i nie opłaca się do kuzynki jechac bo więcej by poszło na paliwo.
 
WISIEŃKA- nie boli bo jak pęchol pękl to co ma boleć :):))) bedzie dobrze kochana-&&&&&&&& za Was!!!

je bede brala tego Castagnusa bo juz wszystkiego sie chwyce.

ja bylam z Domisiem po Zuze i niedawno wrocilismy ,zaraz zabieramy sie za pieczenie ciasteczek...
 
Wisieńka - a kto Ci powiedział że tempka zawsze jest wyznacznikiem owu? A może masz taki cykl ze tempka sobie a organizm sobie :-) Ja tak z Emilią miałam - cały cykl 37.1 i bądź człowieku mądry :-p A udało się więc ja trzymam kciuki, Emilka też :tak:

mama - masz rację - trzeba wszystkiego próbować co nie zaszkodzi a może pomóc :tak:


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Może uda mi się was zarazić dziewuszką :-D
 
Krzysia Ja chce jutro upiec te babeczki co reklamuja z jagodami. Ale kupie je dopiero jak bedziemy wracac od dentysty. Powiem ci, ze mnie martwi, ze nawet po południu ma 36.6.
Jak rozmawiałyśmy to mówiłam ci, ze ten castagnus to dobry pomysł. A tyeraz musimy jakos zając mysli czyms innym. Ja myslę o m i kolorach na ściany. Jak myslisz w co uderzyć?? Meble mamy wenge i takie mi sie najbardziej podobaja.A ty kochana skup sie na ogrodzie bo róze na zime musisz zabezpieczyc a jak zapowiadaja szybkie mrozy to trzeba byc w pogotowiu.
Sol dzieki kochana i ucałuj Karolcie, może z ciocia kiedys więcej porozmawia. Mówisz, ze nie musi byc skok? Ja myslałam, ze to norma i czekałam na nia. Nic to Pol znów i tak bedzie molestowany, conajmniej przez weekend. Potem dzien przerwy i będziemy uszy dorabiać.






 
Ostatnia edycja:
WISIEŃKA- Ja zajmuje mysli dietką i teraz ogrodem bo masz racje -zima jedzie do nas Intercity wiec niedlugo bedzie...

zabieram sie za robote bo mi dzieci życ nie daja-jak wstawie do piekranika to wracam ....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-wyrwali mi laptopaaaaaa;))))
 
oj dziewczynki jak mi ciężko...
to oczekiwanie jest najgorsze...
no i jeszcze gubię się na tym forum... wy jesteście takie zadomowione ...
staram się was troszkę poznać i dowiedzieć czegoś o was i o kobiecym organizmie...
czasem mam myśli: że to już 3 cykl, a czasem że dopiero, patrząc na inne staraczki...
no i mam raz dołka, a raz się cieszę, że może akurat... w tym miesiącu
ktoś napisał, że to się czuje, że fasolka już się ''tworzy" a ja mam mieszane uczucia
 
reklama
anuszka pisz z nami jak najwięcej, pytaj na pewno chetnie odpowiemy. Dla jednego trzy cykle to az dla drugiego tylko. Nie ma reguły. Każda chce jak najszybciej Kiedy weszłam na forum tez gubiłam sie, myliłam dziewczyny i niewiele wiedziałam. Teraz jestem wykształcona niczym gin bez papierów i czuje sie tu świetnie. Tak na pewno bedzie z Tobą.
Dla mnie to czekanie to tez masakra. Zwłaszcza teraz kiedy była a raczej jest szansa.No cóz poczekamy razem

Ej oddajcie mamie laptopa:-D:-D:-D:-DA jakie ciastka, mniam.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry