reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej :)
Zaczęłam czytać, ale nawet nie wiem ile mnie tu nie było...
Może któraś mi stresci najważniejsze wieści? :)
Ale się zrymowało.... :D
 
Wisieńka - ja nie miałam a mierzyłam codziennie rano - tak żeby M nie widział - ale Ciii :-p Przy Karoli miałam skok i to był jeden jedyny raz kiedy miałam zaobserwowany przy ciąży. Bo we wcześniejszych ciążach też nie miałam ani skoku ,ani zmiany śluzu - nic :-p Możliwe też że źle mierzyłam albo stres na to wpływał :tak: Bo jednak to zwierzątko stresowe ma spory wpływ na temperaturę :tak: I to niekoniecznie zgodny z jakąkolwiek logiką :-D A te babeczki ja robiłam z wiśniami i wyszły suuuper :-D Karola wcinała aż jej się uszy trzęsły :-D Moja siorka ostatnio robiła sobie remont to ma pokój w kolorze cappuccino i ciepły beż a przedpokój taki ecru wpadający w pomarańcz :-p Ja z kolei mam niebieskie sypialnie a reszta jest w takim piasku pustyni - śliczny jasny kolor :tak: Super wygląda szczególnie że jest w północnej części mieszkania która jest z zasady ciemniejsza :tak:


Spadam czytać dalej. Może coś w tym łbie zostanie do jutra chociaż :tak: Wzięłam sobie różowy podkreślacz bo ja wzrokowiec jestem i choć nie znoszę różowego to jebitnie rzuca się na oczy żeby pamiętać :-D
 
create ja ostatni bywałam sporadycznie więc raczej nie pomogę.
Sol mi własnie marza się takie naturalne beże, latte, piasek. Przy wenge powinno ładnie byc. Nasza Ewcia ma ładne kolorki w m. Moze coś zwale. No to jutro kupuje te babeczki i zapraszam na poczestunek. Rózowy to ty polub masz dwie córeczki kochana
Miłego czytania. I oby wchodziła jak łopata do głowy




 
dzięki dziewczyny :)

zapomniałam Wam napisać, że mam tyłozgięcie macicy i seksik zabroniony - mam dużo leżeć na brzuchu
a ciśnienie miałam dzisiaj 90/50 a co ciekawsze całkiem dobrze się czuję :szok::szok::szok:
 
CREATED- czesc u Sol przed suwaczkami masz linka o watku gdzie sa wszystkie ciezarowki ze staraczek;)
MAJQA- to dalas czadu z cisnieniem ...
WISIENKA- oddali kompa-babeczki juz gotowe,zaraz wyjmuje z piekarnika...
SOL- pisalam juz ,ze masz lany avatarek :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry