reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiesz Wisienka ja umiem... Jestem w stanie przeczytać gazetę, obejrzeć film czy zrozumieć audycję. I jak z angielskiego na polski to też mi dobrze idzie. Gorzej w drugą stronę:) Ale to się nauczę.
Milego biegania po sklapach:)

Maggy to super że wszystko ok:) I dziękuję za fluidki:)
 
reklama
podroz to moze za duzo powiedziane, bo jedziemy tylko na 4 dni ... ale na wiecej nie damy rady, bo K. nie moze.. zreszta mnie by tez raczej wiecej urlopu nie dali :)
jedziemy do Wenecji.. to prezent na slub od brata K. :) zrobil nam piekna niespodzianke, bo na weselu poprosil nas tam gdzie gral zespol i wreczyl nam bilety lotnicze :) super pomysl i bardzo sie cieszymy bo pewnie inaczej bysmy nigdzie nie pojechali :)
 
SOL- daj czaduuuuuuuuuu- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskamy i myśle o 12.00 :):):)))) bedzie si!!!!!!!!

WISIENKA- Ty szczesciarooooooooooooooooooooo!!! bardzo sie ciesze ,ze tempka .poszla ladnie w gore!!!! chlopaki do dziela!!! :):):):)

MONIA55- czesc i przyjemnej pracy:)

SERGEEVNA- witaj kochana,pieknisty suwaczek i gratki dla koleżanki:)

JADZIA- Mateuszek-piekne imie,ciesze sie ,ze czasem wlatujesz:)



witam wszystkie baby moje
acha
MAGGY- dzieki za ~~~~~~~~~~~choc mi to sie bardziej za 3 cykle przydadzą...ale dziekuje:)


ja przy kawie,u nas pada ale co ta -najwazniejsze ,ze rodzinka razem...

WISIEŃKA- Ty sie nie martw jak dasz rade przeżyc do testowania-w dzien bedziesz w pracy a wieczorami bedziemy gadaly tak jak wczoraj-wiesz ,ze rozmawialysmy prawie 2,5 godziny :0 :0 !!! :))
jak eszlam na dol to Tmi stwierdzil-Wy nie jestescie normalne:)) pol dnia klepiecie na bb a potem pol wieczoru gadacie-o czy mozna tyyyyle gadac??
powiedzialam Mu tylko-jesteś facetem-niezrozumiesz :)))))))))))))
 
mama witaj! hahahaah wlasnie... jest facetem i nie zrozumie nigdy :D ahahahahaa zreszta, niektorzy faceci tez lubia gadac ;)

ja tez pije kawke, ale zbozowa ;) i u nas tez sie wlasnie rozpadalo... chyba dzisiaj wyciagne kozaki bo w polbutach zaraz bede miala cale nogawki mokre... tutaj jak pada to jakby kurek z woda odkrecil ktos... masakra ....


mam jakies takie dziwne bole... cos w rodzaju sciskania pod lewymi zebrami.. na wysokosci pepka... nie mam nospy, ale pojde pozniej do apteki, to moze akurat bedzie miala... nie boli mnie to az tak bardzo, ale nie wiem czy to jest bezpieczne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama witaj skarbeńku, jakas ty promienna dzisiaj, to chyba przed randevuuu z Tomem. Hehe chłopaki mam nadzieje plądruja a moze juz znalazły...A Pol powiedział dokładnie to samo i jeszcze zapytał, matko ja byłaem dzis na treningu ale co Tomek robi jak wy cały czas klepiecie...To ja mu mówie, ze ogląda pewnie film na który Krzysia nie ma ochoty. Popatrzył na mnie i mówi a w sumie to sobie gadajcie
U nas tez poranek paskudny. pochmurno i szaro. Maciek spi oczywiście a Pol juz w szkole do praiwe 19tej. Namówię Macka na sklepy meblowe...Wy macie dziś cudowny dzień, zrób sie na bóstwo i cieszcie się sobą.
ja już po śniadaniu i kawce. Zrobię sobie zielona herbatke i łykne witaminki
Jak tylko Sol da znać to napiszę.
Maggy pod lewym żebrem to pewnie cos z trawieniem. No wiesz jestes w ciązy i organy bardziej obiazone. Może to wątroba albo dwunastnica. Nie martw się i spróbuj zjesc dziś tylko jakieś lekkie jedzonko.





 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-):-)

SOL trzymam mocno &&&&... Dasz radę!!!!

SERGI piękny suwaczek:-)

WISIENKA skok temp.był, owy była działania były więc teraz czekać cierpliwie na efekty:-D:-D:-D Będzie si...

MAGGY dobrze że już czujesz się lepiej... czeka Was piękna podróż:-)

MAMA hejka:-) U Ciebie pada deszcz a u mnie przymrozek i muszę autko skrobać bo zmrożone:eek: :-DAle świeci słonko i zapowiada się słoneczny dzionek...
 
MAGGY- kochana ,no spe dobrze miec wlasnie na yakie sytuacje ,takze kup sobie i wez bo jest bezpieczna:))

WISIENKA- no promienna ,przeciez nawet jak w tym kinie bedzie 1,5 godz.reklam to sie uciesze bo w koncuuuuuuuuuuu wyjscie do kina bez dzieci tylko mąż i żona:):):)))))

a Tom wczoraj Euro sport kochana oglądal :))jak sobie gore skręcil to zostal Mu sport w TV :)))))))))))))
 
Nika dzieki, licze na to, ze sie udało, a raczej nie dopuszczam innej mysli. Matko jakby nie to nie wiem jak się pozbieram...U mnie tez już 2 razy był przymrozek i skrobałam. No ale u nas po przymrozku jesienia jest piekne słoneczko a dzis ponurota.
mama no własnie Pol nic innego nie robi jak gadamy tylko albo gra w tego swojego futboll managera albo ogląda sport. My tu nie mamy naszej Nki zamontowanej i został mu w necie...Mysle, ze jednak możecie liczyc na film, kochana jak obiecali puścic to powinni, nie badz czarnowidzem co do tych reklam, najwyżej 15 minut, Chociaz jak tak mysle to wy raczej do kina nie na film i pewnie będziecie sie obściskiwac w ciemnościach...
e020.gif




 
Ostatnia edycja:
reklama
nika- CZEŚC KOCHANA :))) no u mnie przymrozki tez byly kilka dni temu i tez skrobalam auto jak odwozilam dzieci do przedszkola...;/
ktory Ty masz dzien cyklu ??? u mnie szalu nie ma bo dzis 2 d.c. ale pije winko na endo,bede od dzis brala Castagnusa i folik i czekam na poprawe ruchliwosci u Toma ,wiec przez te 3 cykle na nic nie licze-bedziemy dzialac ,zeby nie wyjsc z wprawy :))) ale dopiero w styczniu bedzie znowu Cli i cala reszta -teraz moj organizm odpoczywa od hormonow..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry