reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej,

nie mogłam w pracy poklikać, a teraz zrobiłam sobie wakacje jednodniowe i nie sprzątam. Tym bardziej, że czeka mnie mycie szkła (kieliszki, szklaneczki itp) i nie chce mi się jak nie wiem co, bo nie znoszę ich wycierać.

Sol, kciuki zaciskam za jutro, ale coś jestem spokojna, że sobie poradzisz.

mama, przykre, że znów@ zawitała... czekam z Tobą i nie tracę wiary, że będziesz potrójną mamusią.
 
reklama
Sol kochana czekam jutro niecierpliwie i trzymam zacisniete kciuki az bieleja kostki. Karolcia rozkoszna jest. Ucałuj od cioci i pogłaszcz brzuszek. Spokojnej nocki
Martusia ech pracusiu. Odpoczywaj sobie miło, nalezy ci sie.
 
Sol trzymam kciuki za jutro!!! :tak:
Mama ściskam... Znowu wredna @... :dry: :sad:
Wisieńka molestuj P., oni to uwielbiają :laugh2: :tak:

A ja się dowiedziałam dosłownie 5 minut temu, że moja koleżanka z pracy która mnie szkoli, Monika, zostanie mamą po raz drugi!... Jak ja się cieszę, chociaż ona na razie nie wierzy w to co się dzieje, bo ma zaledwie rocznego synka... Ale ja się cieszę, bo mam bezpośredni dostęp do fluidków ciążowych przez 6 godzin dziennie 5x w tygodniu :laugh2: hahaha :tak:

I już zmieniłam suwaczek....:-D :-)
 
Witajcie dziewczyny. Pol oczywiście zbudziłm mnie jak wstawał do szkoły no ale nawet dobrze bo miałam zmierzyć tempke. No i hurra nastapił skok, 37,0. Czyli owu była a my działaliśmy i teraz zostało tylko czekać. Nie wiem jak to zrobię. Pewnie będe miec setki objawów i w ogóle. Psycha i tyle. Boje sie rozczarowania i boję się, ze znów sie coś wydarzy. Nie, nie odpedzam juz złe mysli. Spróbuję sie wyciszyć. Kupno mieszkania pomoże mi w tym i zając mysli.
Dziś dzień bez P juz zorganizowany. Teraz leniu****e, co prawda nastawiłam juz kaczke do pieczenia , bo najlepsza jest jak się ja trzy razy odgrzewa, a ja i tak nie lubię, cóz ale chłopaki bardzo i wymogli.O 11,30 pojedziemy z Mackiem do dentysty a potem naciągnę go na ikee, Auchana i kilka meblowych sklepów , tak dla rozeznania. Plan jest taki, ze ma szukac meble do swojego pokoju. Paweł juz sie śmiał, żebym jeszcze nic nie kupowała. A ja mam taką ochotę..
Cóz miłego dnia i mam nadzieje, ze ktos sie pojawi zanim wyjadę.
Sergee śliczny suwak ja swój zaraz ustawiam na testowanie. Teraz wiem przynajmniej kiedy mam to zrobić
 
aaaaaaaaaaaWisienka trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ale super, ze owulka byla :D pieknie :D duza buzka dla Ciebie :D

a tak w ogole to dzien dobry :D
 
w malzenstwie tak jak przedtem :) moj K. o mnie bardzo dba i to jest piekne.. jestem bardzo szczesliwa i modle sie, zeby tak zawsze bylo... chociaz wiem, ze drobne nieporozumienia, czy przeciwnosci losu sie zdarza.. bo to jest nieuniknione, to jednak wiem, ze sobie z tym poradzimy :) juz nie raz przez to przechodzilismy :D

samopoczucie ogolnie troche lepiej, bo juz kataru nie mam tak duzego, kaszel juz prawie przeszedl wiec w poniedzialek pomykam do pracy :) tylko na 3 dni bo pozniej jedziemy w krotka podroz poslubna :D

dzisiaj mamy tez jechac na jakis statek, gdzie sprzedaja ksiazki.. podobno za pare euro mozna kupic ksiazki... wlascicielem jest Maltanczyk :) w sumie fajna akcja ;)
timesofmalta.com - Controversial book ship to revisit


a fluidki juz Ci kochana wysylam :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Cześć:)

A ja znowu w pracy:(( Ale to ostatnia sobota w tym miesiący i przez następne dwie poszaleję:))

Wisieńka suuuperrr że tempka wzrosła! Teraz tylko wypatrywać rezultatów. Mieszkanie to dobry temat zastępczy:)) Zazdroszczę łażenia po sklepach...

Maggy cześć ciężaróweczko:) Ja też chcę trochę fluidków!! A tak wogóle to jak się czujesz bo coś się ostatnio nie pokazujesz....

Sergi świeży dostęp do fluidków powinien jak najbardziej pomóc:) powodzenia:) suwaczek śliczny!!

Wczoraj byłam pierwszy raz na kursie dla tłumaczy. I moje przekonanie że umiem angielski legło w gruzach.... Jest tyle niuansów o których nei wiem!!!! Bo podobnie jak w polskim na okreslenie jednej rzeczy można użyć kilku słów i każde z nich ma inny kontekst... Nigdy się nad tym nie zastanawiałam -poprostu czytałam albo pisalam i było ok. Ale to dobrze bo będę się musiała dużo uczyć:))

SOL &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
hej Monia

a dziekuje, dobrze :) nie pokazuje sie czesto, bo nie mam zbyt duzo czasu.. w ciagu dnia to przewaznie spie.. dopoki mam wolne...
i staram sie wybywac z domu, zeby zaczerpnac choc troche swiezego powietrza :) bo od poniedzialku wracam do pracy wiec 9h w biurze moze mnie troche zgnebic ;)

spokojnie, na pewno sie nauczysz :) wazne, ze juz tam jestes i teraz powinno pojsc w miare gladko :) to kolejny krok do przodu, pamietaj :) zycze powodzenia ;)

to fluidki dla wszystkich :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Maggy dziekuję kochana za fluidki łapałam, wdychałam i trzymam mocno. Dobrze, ze lepiej się czujesz. Uwielbiam ksiązki i akcja mi sie podoba. A gdzie sie wybieracie?? Nasza podróz ciągle odkładana ale bedzie nawet 5 lat po slubie)))))
Monia mysle, ze jak sie oswoisz i przełamiesz bariere, okarze sie, ze jednak umiesz doskonale. Ja się tez cieszę na łążenie po sklepach i mam nadzieję, ze Maciek da sie naciagnac....
Sol trzymamy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry