reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie Staraczki!!!
Melduję, że żyję...mdłości mnie dopadły :-D:-D
Krwawienie praaaaaaaaaawie ustąpiło, brzunio pobolewa, czyli jest gites :-D
Jestem przykuta do łóżka, za to mam mega profesional obsługę :-D:-D małzyk spisuje sie na medal, dziś wrócił ze sklepu z jakimś tobołkiem podłużnym papierowym i mówi "coś dla ciebie", więc pytam "a baterie dokupiłeś" (hahaha), na co wyciąga świeżutki imbir :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, bym sobie pożuła...wiem...wiem....zboczuch jestem, ale brakuje mi.....a nie wolno....ale nic to....odpracujemy...odpracujemy...;-)

Buziaczki dla wszystkich!!!!!!!
Trzymam za Was kciuczki!!!!
Wątpiącym wiary.....wiary...i siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja juz z pracy, ale zaraz zmykam do carefoura jedziemy na zakupy :) Musimy kupić kilka rzeczy na tą moją dietę. Tak się zaparłam w sobie, że musi mi się udać już:-D

Kyra gratulacje!!!


Nie nadrobiłam Was, bo tyle naprodukowałyście że szok.:-D:-D
 
Matko, ale u nas dziś wieje... o_O

Monisia - ja myślę, że Ci z lutką już Sol bardzo kompetentnie odpisała :) więc ja już nie będę się dopisywać. ;)

Kyra - no to gratulacje. :D Czekamy na zdjęcie!

Monia_26 - && za wyniki biopsji i posiewu.

Maran - fajnie, że się odezwałaś. :)

Lil
- a wybierasz się na betę?

Zjola - gratulacje. :) Kiedy idziesz do gina?

Sol - ciesz się Mężem. :)
 
Witajcie Staraczki!!!
Melduję, że żyję...mdłości mnie dopadły :-D:-D
Krwawienie praaaaaaaaaawie ustąpiło, brzunio pobolewa, czyli jest gites :-D
Jestem przykuta do łóżka, za to mam mega profesional obsługę :-D:-D małzyk spisuje sie na medal, dziś wrócił ze sklepu z jakimś tobołkiem podłużnym papierowym i mówi "coś dla ciebie", więc pytam "a baterie dokupiłeś" (hahaha), na co wyciąga świeżutki imbir :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, bym sobie pożuła...wiem...wiem....zboczuch jestem, ale brakuje mi.....a nie wolno....ale nic to....odpracujemy...odpracujemy...;-)

Buziaczki dla wszystkich!!!!!!!
Trzymam za Was kciuczki!!!!
Wątpiącym wiary.....wiary...i siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wieściiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak sie ciesze moja ty kochana brakowało mi Ciebie :) a mężus pierwsza klasa :) i wróciłaś prawdziwa Ty i wiecznie bez baterii :)
 
suuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wieściiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak sie ciesze moja ty kochana brakowało mi Ciebie :) a mężus pierwsza klasa :) i wróciłaś prawdziwa Ty i wiecznie bez baterii :)


:-D:-D:-D Też tęsknię za Wami kochana...:zawstydzona/y: ale cóż...jak mus to mus...:tak:
Teraz zero baterii, a łapy P w dyby :-D:-D:-D (raczej nie P, ino moje hihi)
Buziolki Marylko :*
 
Kochane - czy któras z was ma moze jakas liste prywatnych klinik gdzie mozna zrobic USG 3d i takie tam no i rodzić??? Chce znalezc cos w swojej okolicy i nie wiem jak szukac:(
Boooooożeeeee jak tu puuuuuusssstttttoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry