reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Monisia, a skąd ty jesteś ? Wiem, że napewno można rodzić w Centrum Medycznym Damiana, sprawdź sobie na ich stronie w jakich miastach.
Ale tak spytam, po co ci poród w prywatnej klinice ? nie boisz się, że jak coś i tak bedzie nie tak to odeślą ciebie do miejskiego szpitala ? poza tym wybierałabym raczej szpital z dobrym oddziałem neonatologii, żeby moje dziecko w razie potrzeby miało szybką i profesjonalną opiekę.

Marylka, no miała być Kamilka, ale skoro to chłopak, to tak wyszło, że Kamil. Co prawda na razie jest to wersja robocza, bo na 100% imienia nie wybraliśmy.

Ewelinka, jak się cieszę, że wszystko idzie ku dobremu. A że zboczuszek z Ciebie to wiadomo, ale no cóż pozostaje wyobraźnia...

Maranka, nie ty jedna płaczesz. Mnie tez nie wiele potrzeba. Musimy przetrwać. Pogłaskaj Majunię i ucałują Alunię od e-ciotki.
 
A ja się przespałam, mąż zamówił pizze co bym mogła odpocząć od garów :-) Ale coś mnie rozkłada, kipa do pasa i ledwo dycham :-( Tak więc teraz oni się zajmują sobą a ja sobą :-p

POMOCY - za tydzień mamy rocznicę ślubu a ja nie mam pomysłu na prezent :-( już i tak dupci dałam bo zapomniałam o dniu chłopaka i nic mu nie kupiłyśmy z Karolą :-( Tym razem nie chcę zapomnieć :no: Pomóżcie co można na 3-cią rocznicę kupić :-(


ewelinko - super że już lepiej :tak: zbociuchu :-D
monisia - czekam na wynik betki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SOL- a moze zrobcie sobie wspolną fotke kup ladną ramke i dasz w prezencie ,zeby mial Was przy sobie w pracy na biurku:)
moze osobisty prezent czyli jakis perfum albo zegarek jak nie ma....
 
mama - oni maja jeden pokój techników na 11 techników a w Starachowicach też mają socjalny :dry: Po za tym chciałam żeby to niespodzianka była :-( Zegarka nie nosi bo ma komórkę - a w pracy i tak by nie mógł mieć bo nawet przez pracę obrączki nie nosi :sorry: A że alergik to boję się mu jakichś pachnideł kupować bo dostaje reakcji a ja nie pamiętam które może :-( W sumie to facet który ma wszystko czego mu do życia potrzeba :sorry: Chwilami się zastanawiam czy najlepszym prezentem dla niego nie był czteropak piwka :-p
 
SOL to może jakiś miły wspólny wieczór? restauracja, kino, teatr...My z moim mężem nie byliśmy chyba ze 4 lata w kinie i ostatnio jak poszlismy to byliśmy w szoku, że to takie przyjemne:)
 
kyra - pomysł super tylko że 13-sty to środek tygodnia i M będzie zrąbany po robocie bo akurat ma poranną zmianę a te to jest koszmar :dry: Chociaż przekminię jeszcze tą opcję - może coś wymyślę :tak: Dzięki :-)
 
Sol to zrób mu ulubione danie na kolecję, kup czteropak piwa i jego ulubiony słodycz. Do tego powiedz że kochasz go równie mocno jak trzy lata temu w dniu ślubu albo jeszcze mocniej. Myślę, że to dla niego będzie najlepszy prezent jak styrany z roboty wróci.
 
reklama
Spróbuje tu wkleić tego mojego bladziocha:zawstydzona/y:- prawie go na zdjęciu nie widać:zawstydzona/y: DSCF0484.jpgNo i jak widzicie coś?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry