reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol ja myslę, że największym prezentem jesteś Ty, Karola i maluszek w brzucholku. Reszta to tylko dokładka :tak::tak: Wymyślilaś coś fajnego??
Ja o dniu chłopaka zapomnialam ale kupiłam prezent spóźniony - kartę pamięci do telefonu, bo tak mu się marzyła. To będzie miał zaskoczkę, bo pewnie już myśli że jednak nic nie dostanie

kyra ogromne gratulacje. Jaka bledziocha? No fakt.. może troszkę i bledsza ale ja tam widzę drugą krechę jak byk ;]

Mi się wczoraj @ skończyła i teraz pozostaje czekać, owulacyjne testy przyjdą pewnie w tym tygodniu

Eh... wczoraj jak siedziałam z Wami dopadl mnie straszny ból glowy i do tego żołądka - mądra ja wygłodziłam żołądek, że nie byłam w stanie czegokolwiek wepchać w siebie, znaczy się zjeść. Przespałam się 3 godziny przed nocką, w nocy bolala niemilosiernie prawa skroń. Jak wzięłam tabletkę to dopiero łaskawie i pomału przestała boleć... ale tragedia była :-:)-:)-:)-:)-:)-( dziś też czuję jakby mnie lekko ćmiła czacha :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(
 
reklama
PYSIA dzięki:) wyobraź sobie, że właśnie wczoraj zamiast testu ciążowego miałam kupić testy owulacyjne na ten miesiąc. Byłam po prostu prawie pewna, ze nic z tego...
 
kyra cieszę się niezmiernie z Twoich dwoch kresek i mam cichą nadzieję wciąż, ze może w tym cyklu się uda :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Fajnie, że jednak nie musiałaś kupować owulacyjnych, a ciążowy :-):-):-)
 
Kyra ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A do mnie w niedziele przylazła @ także za kilka(naście) dni ruszamy ze starankami. Chciałam kupic testy owulacyjne ale mój mąż jakoś nie jest przekonany do tego pomysłu :-( A ja bym chciała zwiększyc szanse na zajście w ciąże. Już sama nie wiem jak go przekonać...
 
pysia - do 13-stego muszę coś wymyślić :-p coś pewnie ostatecznie wymyślę - tylko jeszcze nie wiem co :-p

kyra - widać widać :-D


Obraziłam się na moją wagę :-p Nie wchodzę na nią więcej :no: Ona kłamie w żywe oczy i jeszcze dołuje człowieka :-( I nie obchodzi mnie że pokazuje dobrze i jest nowa :no: Ale chociaż mój gin się ucieszy :dry: Zaczynam się bać tej wizyty :sorry: o 20 przychodzi moja mama do Karoli a my wybywamy 20.20 bo wcześniej nie ma sensu :no: Ciekawe czy potwierdzi się dziewczynka czy jednak chłopiec :-p
 
PYSIA będę cały miesiąc trzymała za Ciebie mocno zaciśnięte kciuki:)) i kup rzeczywiście ten test owulacyjny, bo skoro mozna sobie tak pomóc i ułatwić życie...W Rossmanie widziałam po niecałe 30 zł opakowanie (w środku 5 pasków). Nie wiem czy to drogo, czy tanio, ale w razie czego piszę:-p, no i rzeczywiście (ktoś już na BB o tym pisał) testy ciążowe są tam tanie od 6.90 wzwyż
 
Sol ale masz już jakieś typy co na ten prezent kupić? Ja też jestem chora jak mam cokolwiek kupować. Zwykle kupowałam jakiś kosmetyk, ciucha jakiegoś, poduszkę ze zdjęciem czy ramkę.
Kyra - kupilam testy ale na allegro - mam nadzieję, że pomogą ...
 
pysia - ja takie prezenty (ciuchy, kosmetyki) to mu bez okazji kupuję jak jest potrzeba więc odpada :dry: W sumie to nie mam żadnego pomysłu na prezent :no:
A ja jestem podwójnie chora bo 9 albo 11 moja siorka ma urodziny i też nie mam pomysłu :no: Ale ten prezent będzie gorszy do kupienia niż dla M :dry: Chyba jutro albo w czwartek będzie trzeba wyjść na miasto :dry:

Spadam pod prysznic :-p
 
Hej babeczki!
Rzadko do Was zaglądam ale chciałam zameldować, że chyba się udało! Nie byłam jeszcze u lekarza ale mam nadzieję, że tym razem będzie ok. Przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ fluidki i proszę o kciuki. Pozdrowionka

:):):) gratuluję :):):)

U mnie też koszt 20zł za bete. No teraz to na prawde każde &&& się przydadzą. Dam znac jak bedę miałą wyniki.

&&&&&&&&&& zaciśnięte

Spróbuje tu wkleić tego mojego bladziocha:zawstydzona/y:- prawie go na zdjęciu nie widać:zawstydzona/y:Zobacz załącznik 289446No i jak widzicie coś?

:) jeszcze raz gratuluję :)


polecam testy owulacyjne
ja dzięki nim noszę dzidzię pod serduchem :)
kupiłam na allegro 10 szt + 3 testy ciążowe za chyba 16 zł + przesyłka :)


sol - ja mojemu kupiłam na urodziny bilet na koncert ulubionego zespołu i był mega szczęśliwy :) a może jakaś płyta z muzyką lub dobra książka?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry