reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oficjalnie tak a praktyka i tak weryfikuje teorie :-p Tak więc noszę czasami Karolę , łażę jak tylko pogoda pozwala, sprzątam itp - tylko firanek nie wieszam bo jestem leń :-p
Ja na najbliższe kilka miesięcy zakończyłam remonty itp. bo już kasy nie mamy a przed styczniem trzeba trochę oszczędzić :tak: Szczególnie że mamy pierońsko niestabilną sytuację :-( A ogólnie to mi zostało tylko zabudować rury w łazience bo strasznie wyglądają i poprawić brodzik bo mi do kitu założyli ale to może bliżej grudnia :tak:
Z zakupów dla Emilki to mam w sumie tylko butelki, wózek, tetry i kilka par skarpetek bo Karola ciepłych nie nosiła a teraz się w styczniu przydadzą :tak:
Gorzej bo jak M straci pracę w Kielcach to w styczniu możemy nie dostać kasy z ubezpieczenia z tytułu urodzenia małej :-( Lipa straszna :-(

Spadam Karolę przebrać bo już zaczynam padać :-p
Dobranoc wszystkim :-)
 
reklama
Sol ale i tak sie oszczędzaj :) I trzymam &&&& żeby mąż nie stracił pracy i żebyscie wyszli na prostą.:tak::tak:
Ja spadam spac, bo jutro do pracy. Dobranoc kobitki :)
 
Naga pamiętam te słowa, staram się ich nie zapominać :). ale czasem jest cieżko, cholernie ciężko i nic się na to nie poradzi.

Justka witaj :) powodzenia w staraniach, miejmy nadzieję, że się nam niedługo wszystkim uda :)
Puścizna dziś że HEJ!

Sol a jak Twoje samopoczucie??
 
Witam sie dziewczynki poniedzialkowo i porannie.

U mnie nic nowego. Dzisiaj zrobilam test. Wynik negatywny. @ brak. Objawow na ciaze tez brak.

Milego poczatku tygodnia.
 
Cześć:)
Witam z nowego pokoju:)

Krolowafal przykro mi:( Ale dopuki nie ma @ to jeszcze jest nadzieja! Oby:)

Sol mam nadzieję ze juz wkrótce się wyjaśni sytuacja twojego M i jednak znajdzie studia albo kurs i zostanie w pracy:)

A ja jakoś weny nie mam:(
Mało spałam i wogóle brzuch mnie z nerwów bolał jakby czekało mnie niewiadomo co... Ale juz wzięłam się w garść. Dorosła jestem to dam sobie radę!
Miłęgo dnia:)
 
Monia zastanawiam się kiedy zrobić znowu test albo wybrac się na bete. No nic. @ powinna przyjść sobota/niedziela. Zaczekam do niedzieli. Jeśli @ się nie pojawi to zrobię test domowy a jak nic nie pokaze to w poniedzialek zrobie betke. Może sprawa się wtedy wyjaśni.
 
Witam się poniedziałkowo :-p

Królowafal
jak za tydzien masz miec okres to po co dzis robiłaś test - nie kumam albo cos pomieszałam ;-):-D
 
reklama
No to klaruję: o ile nic się nie zmieniło to okres powinnam dostać 2-3.10, testowałąm dzisiaj rano, 1 krecha. Jeśli nie dostane okresu przez ten tydzień (4-10.10) to w niedzielę 10go zrobie sikańca a jak znowu pokaże 1 kreche to w poniedziałek 11 zrobie betkę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry