reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No niestety nie udało się...skończyło się zabiegiem:( Staramy się od 3 miesięcy, ale ja nie mogę się doczekać już. Tak bardzo bym chciała.
 
reklama
To smiał pisz z nami, tu jet bardzo fajnie, większosc stałych forumowiczek juz zaciążyła, ale pare niedobitków jeszcze zostało.
A chcieć - to byśmy wszystkie chciały !!!
Ja starm się ponad rok, dokładnie nie wiem, rachube straciłam ...
 
palma - wbrew pozorom jest was trochę :-) zważywszy na fakt że ciągle nowe dochodzą :-) A ty czemu męża teraz nie maltretujesz? :-)

A ja się zdrzemnęłam z Karolą od 17.30 do 19.30 - nie wiem jak my później pójdziemy spać :-p Kolacja już zjedzona a teraz młoda ogląda bajki a ja siadłam zobaczyć czy ruch jest jakiś :-p
 
sol - a no widzisz ruch tu dzis, jak cholera:szok::szok::szok: hehehe !!! Męża nie maltretuje, bo już nie ma po co :eek::eek::eek:... łokropna jestem ! Nie chce mi sie, pozatym chora jestem ....... a jiiiiidź :laugh2:!!! Wiesz muszę Ci powiedzieć, że bardzo mi się podoba imię Emilka, coraz bardziej hehe :tak::tak::tak:
 
palma - tak szczerze to mi coraz mniej ale przez wzgląd na moją babcię go nie zmienię - bo jak się powiedziało A to trzeba i B :dry:

A ja się najadłam jak bączek i teraz się turlam :dry: Nie dość ze mam duży brzuszek to teraz tragedia :dry:
 
Hej :) pamiętacie mnie jeszcze?

Przepraszam was, że mnie nie było tak długo, ale najpierw Patryk miał zapalenie płuc a zaraz za nim mój mąż. Nareszcie się wszystko skończyło, bo już chwilami mi się płakać chciało. Wybaczycie?;)

Każdy uciekł jak ja przyszłam?:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zasadniczo to o tej porze w niedziele nie ma nikogo :-p


Moje dziecie mnie skusiło do sprzątania swojego pokoju :-p Nastawiłam pranie i zaraz idziemy spać :-)
 
Spoko :-)

Ja żyję - jak mnie obie panny nie zamordują to będzie ok :-p
Sporo dziewczyn zafasolkowało - możesz sobie zobaczyć u mnie w liście staraczek w sygnaturze :tak: A ogólnie cisza weekendowa - wszystkie spędzają czas z rodzinami, dziećmi lub z mężami więc cichutko :-p Ja od dzisiaj do wtorku do 11 jestem słomianą wdową więc siedzę tu :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A więc: Moje spóźnione gratulacje dla zafasolkowanych dziewczyn !!

Strasznie się ciesze :)

Sol jak tu byłam to mówiłaś, że masz leżeć cały czas i nie podnosić Karoli. Już ok?;-)

Ja padam na twarz, niedawno jeszcze skończylismy remont w domu. Masakra była ostatnimi czasy, ale nareszcie już wychodzimy z tego :) Ja umyłam głowę i zaraz spać idę. Patryk śpi słodko.:-D:-D Adrian też :) Więc i ja sie zaraz kładę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry