reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oki juz kumam - to trzymam kciuki żeby @ nie przyszła a siekaniec pokazał II krechy &&&&&&& :tak::tak:
 
reklama
Dzień dobry :-)

mloda - samopoczucie do bani bo M wróci dopiero jutro :-( W środę idzie na noc i znowu zobaczę go w sobotę ok 10-11 a na dodatek w sobotę też ma nockę :-(

monia - sprawa może i w grudniu się wyjaśnić więc póki co jesteśmy zawieszeni w jakichkolwiek wieściach :-(



Kończę jeść śniadanie i idziemy na spacer bo Karola mi tu zaraz kociokwiku dostanie :-D
 
Witam sie dziewczynki,

nastroj nienajlepszy bo nam ktos chalupe zwinal sprzed nosa i musimy dalej szukac:-:)angry::crazy:

Szczesliwa szybkiego powrotu do zdrowia Kochana:tak:
Sorbus, Monia, Krolowafal,Sol witajcie:happy:

Ja jem na potege, staram sie ograniczac. Jestem szczupla ale jak tak dalej pojdzie bede wygladala jak balonik:-D Mecza mnie zaparcia i juz nie wiem jak sobie z nimi radzic:-(
 
ewcia - a nie macie u siebie po sklepach takiego czegoś jak błonnik albo siemię lniane? Bo oba wolno :tak:


Spadam bo mi ktoś tu zaraz chałupę rozniesie :sorry: A na dodatek pyta gdzie ona ma cycki bo ona nie ma a ja mam :szok: Coś mi się wydaje ze zaczynają się u niej dziwne pytania :sorry:
 
hej jaewa - u mnie ten sam problem - to podobno czeste w ciąży i nic nie pomaga przynajmniej mnie :(

Sol hahah ja to juz przerabiałam - jak sie rodzi dzidziuś bo Wojtuś powiedział ... a czemu ja nie mam cycków ... itd- mówie cycki to ma krowa a kobieta ma piersi to ostatnio mi zakomunikowała ze sie uderzyła pod piersią :-D:-D:-D
Udanego spacerku
 
czesc babki ja na chwile wlatuje..
u nmnie 15d.c. dzialailsmy od piatku do niedzieli jak zalecil ginek ,tylko jak juz wyniki Tma sa i wiadomo ,ze nad ruchliwoscia trzeba popracowac to na nic nie licze,ale tez nie oddam cyklu walkowerem-pecharzyk byl,licze ,ze pekl-w czwartek na usg i sie okaze..

mam nadzieje,ze u Was wszystko si...
ja wciaz walcze a tu same ciężarowki i nie bardzo mam o czy pisac b Wy juz podzialalyscie i macie cos innego na glowie-dolegliwości:)

pozdrawiam :)
 
I po weekendzie :-:)-:)-(
Palma nie smutaj, ja też jeszcze nie zaciążona. A w tym cyklu spróbuję z testami owulacyjnymi - może się uda ... zobaczymy...
 
Mama, Pysia przytulam do serducha i posylam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sorbus mnie tez te zaparcia wykoncza:baffled:

Sol siemienia lnianego nie ma tutaj, jutro pojde popytac o cos z blonnikiem:sorry:

Dziewczyny u mnie przestawili czas. Teraz jest 9 godzin roznicy z Polska. Godzina 19.20 wiec ide cos sobie z S poogladac:tak:
Buziam Was i milego dnia Kochane! :*
Wstawiam Wam fotke mojego brzuszka na poczatku 3 miesiaca:-p
2rmrv61.jpg


OK spadam papa
 
reklama
Witam Kochane!!!!
MAMUŚ - Ty wiesz...&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~!!!!!!!:tak:
JAEWA - brzusio piekny!!!!:-D
Kochane ja jednak do gina ide dziś - martwi mnie ten mętny mocz - podejrzewam ze to może być białko, bo byłam na Dukanie i może sie oczyszcza, ale wole sprawdzić!!!! jak wróce to dam znac co i jak!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry