reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie. :)

Sol - mam nadzieję, że sytuacja zawodowa Twojego Męża się unormuje. :*

Nagapalma - głowa do góry, naprawdę. :)

Monisia
- może ten mocz mętny, bo za mało wody pijesz? Spróbuj się dziś trochę bardziej nawodnić.

Szczęśliwa
- przykro mi z powodu Twojej Cioci... :(

Ja się dziś lepiej już czuję. Te bóle ustąpiły, ale leżę, bo się wczoraj nie na żarty wystraszyłam... Chyba po prostu przesadziłam z porządkowaniem domu w piątek i w sobotę i się przemęczyłam... Więcej tak szaleć nie będę... Mam nadzieję, że z Maleństwem wszystko dobrze...
 
Krakowianka to studiuj ją :) jakby co będę się dopytywać :) ja swego czasu kupiłam sobie inną, tyle że nie pamiętam tytułu, od marca leżyi zarasta kurzem.

właśnie sobie skasowałam wszystko co napisałam wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jak mnie to wku... denerwuje!!!

u mnie piękne słonko świeci i dzięki niemu ciepełko, bo w cieniu to brrrr ziiiiimno. Byłam z piesiem na spacerku, zupka za nami.

NAGA JA JESZCZE TEŻ JEDNA Z TYCH NIEWIELU... STARAJĄCYCH SIĘ,
A GDZIE CHCESZ STĄD UCIEKAĆ???? ZABIERZ MNIE TAM TEŻ
 
Ostatnia edycja:
palma - bo staraczki się starają i szaleją w weekend :-p Przecież tu zawsze obumiera w weekend temat :tak: a staraczki są zajęte na tyle że tylko ciężarówki na weekendzie mają czas tu pisać :-p Więc brać się do roboty :-D


My właśnie wróciłyśmy i liczę że Karola mi zaraz uśnie :tak: A tymczasem sobie ostre rzeczy podjadam bo mam jakąś taką dziką ochotę :-p
 
mlodam - moja psiapsióla tez ma półroczną córcię, śliczną i kochaną, wciąż się uśmiecha, to jej skarb, ale ciążę miałą bardzo trudną, od 10 tyg zagrożona, do konca na podtrzymaniu, uwienczona cięzkim porodem prawie 2wu dobowym, a na koniec cesarką, ale opłacało się, nam też się w końcu uda, przeciez musi ... Za pare dni, a moze nawet jutro powinna przyjsc @, chyba pierwszy raz od dawna bede się z niej cieszyc, bo biore te cholerne antybiotyki, a potem kolejny cykl, kolejna nadzieja, pamiętasz co mówiłą "nasza " mama - nie spoczniemy, póki, nie poczniemy !!! i tego kochane jeszcze troche musimy się trzymać !!!
 
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa... Bardzo chciałabym mieć dzidzie... Cały czas się staram ale nic z tego nie wychodzi:( Pierwszą ciążę poroniłam i pragnienie dzidzi jest mega mega wielkie. Może podpowiecie mi jak mogłabym sobie pomóc w tych staraniach ?
 
To jesteśmy rówieśniczki stu procentowe bo ja też z 23 listopada jestem :-D

I nie dziękuje... a tak zeby nie zapeszyć :-) i Tobie również samych sukcesów na polu ciażowo-macierzyńskim życzę :tak:

super - 100% rówieśniczki :)


ja po weselu
jestem śpiąca i padam
zajrzę jutro
pa pa

P.S. Staraczki - uszy do góry i Wy szybciutko zaciążycie :)
 
reklama
Witaj justka - bardzo mi przykro, że nie udało się za pierwszym razem, miałąś to zdjagnozowane ? Jak długo się staracie ? A co do wpsomagaczy, to ja nic nie biore, stramy się juz z męzem długo, więc po pewnym czasie się juz odechciewa specyfików wszelakich :D a tak na powaznie, to brałam wczesniej kaws foliowy, laski tez biorą witaminki jakies, ale nie wiem jakie ... Ogólnie to albo trza się duuuużo bzzzzykać, albo trza miec cholerrrrrne szczęście !!! hehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry