reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Mama:)
Ja też ciągle walczę więc nie jesteś sama:)
Mam nadzieję że jednak żolnieżyki trafily gdzie trzeba i coś z tego będzie:))) Chociaz lepiej się nie nastawiac zbytnio... potem milsza niespodzianka:)

Witam się też z resztą dziewczynek:)

Pysia mam nadzieję że testy cosik pomogą:)

Jaewa u nas też neidługo zmienią czas:))

Monisia daj znac jak wrócisz!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A dzień dobry !!!

jaewa - niezły brzusio jak na 8 tydzień hehe, śliczniuchny
monia , mama , pysia - walczymy !!! Aha wiecie co, namówiłam męża na badanie , mam już umówioną wizytę na piatek godz 8.30 wyniki będą chyba na poniedziałek, wszystko załatwione !!!
mama- zgodził się ! ! !
krolowafal - czyli @ powinnas dostac teraz albo za tydzien tak ? Hm ... wynik negatywny , a objawy jakieś masz ?
 
MONISIA- ja jestem na Dukanie ,ale mam normalny mocz-przejrzysty:tak:daj znac po wizycie,i dziekuje za &&&;-)
MONIA55- czesc ,no tak jeszcze nas kilka zostalo:sorry:
PYSIA- czesc,jak tam @ przylazla....??
KROLOWA FAL- czesc ,teraz na dniach Ty testujesz:tak:trzymam &&&&

JAEWA- piekny brzuszek :) poglaskać :tak:
 
MONISIA- ja jestem na Dukanie ,ale mam normalny mocz-przejrzysty:tak:daj znac po wizycie,i dziekuje za &&&;-)
MONIA55- czesc ,no tak jeszcze nas kilka zostalo:sorry:
PYSIA- czesc,jak tam @ przylazla....??
KROLOWA FAL- czesc ,teraz na dniach Ty testujesz:tak:trzymam &&&&

JAEWA- piekny brzuszek :) poglaskać :tak:
Tak Kochana - ja na Dukanie tez miałm normalny, ale chodzi mi o to ze jak zrezygnowałam z diety to organizm wydala białko które zalega....
 
Witajcie Kobitki :)))
Melduję, że żyję....z niecierpliwością czekam na piątek - zobaczę serduszko swojego Kruszka!!! :-D


Jaewa, na zaparcia dobre są suszone śliwki :tak: Mnie pomagają, bo też niestety mnie dopadły, a w życiu problemy z "tym" nie miałam. Albo Activia, przegotowana, letnia woda z rana, na czczo...;-)(i pij duuuuuuuuuuuużo wody niegazowanej)


Monisia, mętny mocz może świadczyć o jakiejś bakterii, ale niekoniecznie, zwróc uwagę na problem ginowi, on na pewno pomoże, a śluzik jak przezroczysty to typowo ciążowy!!
 
Ostatnia edycja:
mama - dziękuju ..
ewelina - mnie tam zaparcia nie straszne, mam je od dwóch lat .... hahahah własnie miałam "posiedzenie"na kibelku 10 minutowe wrrrrrr !!!! Rodzynki też są dobre ...
Ogladałm wczoraj film na youtube o powstaniu dziecka od poczatku do narodzin, coś niesamowitego !!! Nie pamietam linka !!! Musicie to zobaczyc
 
reklama
Mama, Pysia przytulam do serducha i posylam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sorbus mnie tez te zaparcia wykoncza:baffled:

Sol siemienia lnianego nie ma tutaj, jutro pojde popytac o cos z blonnikiem:sorry:

Dziewczyny u mnie przestawili czas. Teraz jest 9 godzin roznicy z Polska. Godzina 19.20 wiec ide cos sobie z S poogladac:tak:
Buziam Was i milego dnia Kochane! :*
Wstawiam Wam fotke mojego brzuszka na poczatku 3 miesiaca:-p
2rmrv61.jpg


OK spadam papa

całkiem spory ten brzuszek :) fajniusi :)

mama - zaciskam mocno kciuki za Wasze staranka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry