reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Kochane!!!!
EWELINKA - ciesze sie ze juz wszystko dobrze!!!! Trzymam za Was &&&&&&&&&&& zeby juz do końca było si!!!!
SOL - nie wiem czy mnie dopisałas do listy, ale jak cos to sie przypomninam :))))) I pozdrawiam serdecznie:)
A ja czuje sie dobrze - w sumie brzusio daje o sobie znac ale tak spokojnie!!! No i wiecznie głodna jestem i senna :)) No i małe zawroty głowy...
 
reklama
josephine - u nas jest studium pomaturalne 1 lub 2 letnie (tzw technik) dalej są studia licencjackie 3 letnie, inżynierskie 3,5 letnie , magisterskie 5 letnie a i jeszcze są uzupełniające po licencjacie 2 letnie ale nie na wszystkich kierunkach :tak: I niestety jak nie skończysz studiów to klapa - ew możesz wrócić po przerwie na studia :tak:
monisia - jesteś jako pierwsza na górze :-D I to już wczoraj dodałam bo mam sklerozę postępująca i dopiero wczoraj :-p



A ja znowu sama z Karolą zostałam. M pojechał rano, wróci we wtorek rano :-( A jeśli chodzi o jego pracę to nie zostaje nam nic innego jak czekać :-(
 
Czesc kochane ....:) jak ja sie dzisiaj czuje masakra jakaś (normalnie słoń) umyłam tylko podłogę i myślałam ze pęknie mi kręgosłup :( ..
Misia - kochana moja ciocia ma raka złośliwego :( ..... nie moge sie pozbierać :( jest po operacji wycieli jej pół języka i w gardle miała guza wielkości pięści :(
Sol- cześć ... powiedz mi dlaczego ciągle ucieka tej mojej cioci potas ??znasz sie na tym??
 
Szczęśliwa - podejrzewam że była z tym już u lekarza :sorry: Przyczynami obniżania się potasu we krwi może dojść w wyniku:
- niedostatecznej zawartości tego pierwiastka w diecie
- zwiększonego wydalania przez przewód pokarmowy spowodowanego uporczywymi wymiotami, biegunką, przetokami jelitowymi,
- zwiększonego wydalania przez nerki w przebiegu niewydolności krążenia, niektórych chorób nerek czy też stosowania leków moczopędnych (tiazydów lub furosemidu) albo kortykosteroidowych
- marskości wątroby
- niedożywienia
- cukrzycy
- odwodnienia
- alkoholizmu
Może też być że guz jest w jakiś sposób z tym powiązany niestety i może "kraść" potas z jej organizmu ale to by trzeba wykluczyć histopatologicznie.
Tyle i aż tyle - trzeba wykluczyć każdą opcję niestety :sorry:
A jak ty się czujesz? Kręgosłup to norma :sorry: Ty jesteś drobniutka to Ci bidulo siada :sorry: I nie będę pocieszać że będzie lepiej bo niestety nie będzie :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol - dzieki :)
Ja czuje sie dobrze tylko ten kręgosłup :/ mały kopie dalej ale nie już tak bardzo mocno czasami tylko jak walnie kopa to sie składam :p:pP:p ..... no i więcej sie naciąga co powoduje u mnie dziwne uczucie :( ..... a jak u Ciebie ?? jak Emilka??
 
SOL - dziekuje za dopisanie do listy!!! Trzymam &&&&&&& zeby z praca u męża było wszystko ok!!!!!:tak:
SZCZESLIWA - tule z powodu cioci!!!!:-(
Mam pytanie - czy Wy tez miałyscie na poczatku ciązy lub macie nadal mętny mocz???
 
Szczęśliwa - a Emila mi daje do wiwatu skurczami :-p A że się rozciąga i kopie to norma :-p Mi kręgosłup zdycha też ale ja już po Karoli miałam skopany a teraz mam dobitkę :dry:

monisia - przejrzysty - może za dużo soków pijesz :-?



A ja powinnam dzisiaj leżeć ale jedziemy do mojej mamy na obiadek to może tam sobie odpocznę :tak: Karola dzisiaj wreszcie znowu zaczęła wołać siku z czego jestem niezmiernie szczęśliwa :tak: Zobaczymy jak długo - bo w końcu musi zostawić pampersy za sobą bo nie wyrobimy z kasą :-( Spadam się ubierać chociaż wcale mi się nie chce nigdzie wychodzić - senna jestem jak nie wiem co :-(

Miłej niedzieli :tak:
 
No własnie dzisiaj zauwazyłam ze mocz zrobil sie metny :( Czy to niedobrze???? Martwię się!!!!
SOL - no wlasnie ja za bardzo soków nie pijam raczej wodę mineralną...do dzisiaj był przejrzysty...Ale nic mnie nie swedzi i nie piecze...
Ja tez dzis na obiadek do mamy:) A pózniej jedziemy z Zuzia zawieść kuzynom zaproszenia na jej urodziny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sol - wiem że już lepiej nie będzie hi hi .... ale co tam dam rade :):) Miłej niedzieli :)
Uciekam dziewczynki bo zaraz wyruszam do rodzinki:):):) Buziaczki milusiego dzionka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry