reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
NAGA oj Ty to jestes młódka:)ja mam o jedną wiosnę więcej:) miałam urodzinki we wrześniu:)
SOL Wyobraź sobie, że mięliśmy taką sytuację, że sąd spóźnił nam się 1,5 miesiąca z pewnymi dokumentami, a na nasze telefony pospieszające paniusia tłumaczyła, że jest okres urlopowy, a kiedy my z mężem spóźniliśmy się o 3 dni do skarbówki (czekaliśmy na pensje- nie mięliśmy tyle kasy odłożone) to dostaliśmy karę 2 razy po 300 zł (od kwot 300 zł i 19 zł!!!)
polityków to bym wysłała na księżyc, ale tak, żeby już nie wrócili! W Polsce tak zaj***cie trudno się żyje, jest tyle biedy, że się aż płakać chce. Niedawno znajomy był w szpitalu (był osłabiony i odwodniony z niedożywienia -niestety, bo mu się kasa nie przelewa) i wyobraźcie sobie, że tam na śniadanie i kolację serwują KROMKĘ CHLEBA Z MASŁEM LUB BEZ, HERBATĘ LUB WODĘ. Sama to widziałam i zasuwałam do niego wieczorami po robocie z żarciem. Kiedyś mnie pielęgniarka nie chciała wpuścić, twierdząc, że jest za późno, ale jak powiedziałam, że niosę jedzenie to ze zrozumieniem kiwnęła głową i pozwoliła mi wejść. Ech co za czasy...nie chcę się i Was denerwować

uciekam narazie to do zobaczyska
 
Ostatnia edycja:
misia ja nie mam porównania tzn na razie rodziłam naturalnie ,a teraz mam mieć cesarkę. To i tak jestem przerażona bo jak by nie było to zawsze będzie operacją. No i to znieczulenie...ja boje się go cholernie no w sumie samego wkłucia...mam uraz do igieł i takich tam. Zresztą podobno dłużej się dochodzi bo cesarce. A po urodzeniu małego normalnie poszłam się od razu umyć. Zero dyskomfortu. I jeśli się uda zrobię wszystko by móc rodzić naturalnie.
 
kyra - jak dla mnie to z całym szacunkiem dla zmarłych ale na te obchody smoleńskie to powinien lecieć cały rząd, sejm i senat kilkoma Tupolewami tak żeby wszystkie się rozpiździły i byłby święty spokój :-p A i jeszcze Rydzyk do kompletu co by lepiej nam się żyło :-p Coraz częściej zaczynam żałować że nie wyjechaliśmy jak mieliśmy szansę :-(



Znalazłam dla M szkołę w Warszawie - też zaoczne (nawet nie wiedziałam jak ciężko znaleźć ten kierunek :no: ) Ale za 3 lata zaocznej nauki łącznie 15 tysięcy :no: :no: :no: Szkolnictwo też schodzi nam na psy :no:
 
Monisia gratulacje :-) W końcu i ty się doczekałaś :tak::-)

Marcepanku witaj w domu :-):tak:

Krakowianko spory brzuszek, nie wygląda już jak nie strawność tylko regularna ciąża :-)

Majqa nie miałam okazji i tobie pogratulować :tak::-)

Trzymam kciuki za staraczki-weteranki, walczcie dziewczyny, walczcie bo warto!

Co u Ewci i Eweliny?

dzięki :)

PALEMKO - jak mniej??? Ja rozumiem że staraczek, ale ja sie stad nie ruszam!!!! Tak miedzy nami, dziewczyny, to nie podoba mi sie na Czerwcówkach , wole Was!!!! Tam jakos dretwo....Mam nadzieje ze mnie stad nie wygonicie????hihihi

mam takie samo wrażenie i też mi się tutaj bardziej podoba :)

PALEMKO- jestem
wyniki odebrane i ogolnie jest si ,ale.....
napisze Wam jak ma:
pH norma 7,2 ma 7,9 czyli si
ogolny procent ruchliwych 55% a norma to wiecej niz 50 % wiec si
liczba plemnikow 155 milionow w 1ml a norma to wiecej niz 20 wiec si
szybkosc linearna 5 a norma to wiecej niz 25% i tu bieda:sorry2:
pozostale parametry w normie...

i na koncu w uwagach ma wpisane- Asthenozoospermia czyli jak sie dowiedzialam nieprawidlowa ruchliwosc-zamiast isc do przodu to weszly na rondo i kręcą sie w kolko:sorry2::baffled:
podobno witaminami da sie wypracowac..

zgadzam się z monisią - świetnie to ujęła
wierzę, że problem szybko rozwiążecie i już niedługo ujrzysz II kreseczki :)

Witam dziewczyny,

jestem nowa na forum i jeszcze niezorientowana wiec jezeli pisze w zlym dziale to przepraszam.
Ja tez z tych ktore chca zostac mama w 2011 :-) A zaczelismy starania a raczej przygotowania do staran okolo 3 miesiace temu- odstawilam tabletki i zaczelam pic herbatke czyszczaca gniazdko (wiem smieszne wyczytalam gdzies o niej w niemieckim internecie i kupilam odpowiednia ksiazke)- pilam ja przez okolo dwa miesiace (mozna trzy),mam wrazenie ze dzieki niej wszystko sie ladnie uregulowalo w moim cyklu. Jakies trzy tygodnie temu zaczelismy starania. Obecnie dziwnie sie czuje, ale jakos nie wierze ze moglo sie udac w pierwszym cyklu..... jutro bede testowac....Prosze o trzymanie kciukow :-)

Pozdrawiam was serdecznie
Katgoli

kciuki zaciśnięte :)

Dziewczyny - ja przepraszam ale znikam na jakiś czas bo u nas się trochę pokiełbasiło i M może stracić obie prace :-( A wszystko przez nasz *******ony rząd i jego pomysły :-( Ogólnie chodzę jak struta i nie wiem jak to wszystko się ułoży :-( Szkolenie które miał przejść okazało się dowcipem pani dyrektor szkoły Awans i jeśli M będzie chciał zostać w zawodzie (jeśli rządowy projekt nie przejdzie) to będzie musiał iść na dwuletnie dzienne studia z radiologii bo żadna szkoła nie prowadzi w trybie zaocznym tego kierunku. A jeśli projekt przejdzie to straci obie roboty jednocześnie :-( Siedzę i ryczę :-( Nie wiem kiedy wrócę :-(

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i zdrówka życzę tym zafasolkowanym :tak:

uszy do góry - z każdej sytuacji jest wyjście
wierzę, że i Wy je znajdziecie :)

NAGA oj Ty to jestes młódka:)ja mam o jedną wiosnę więcej:) miałam urodzinki we wrześniu:)
SOL Wyobraź sobie, że mięliśmy taką sytuację, że sąd spóźnił nam się 1,5 miesiąca z pewnymi dokumentami, a na nasze telefony pospieszające paniusia tłumaczyła, że jest okres urlopowy, a kiedy my z mężem spóźniliśmy się o 3 dni do skarbówki (czekaliśmy na pensje- nie mięliśmy tyle kasy odłożone) to dostaliśmy karę 2 razy po 300 zł (od kwot 300 zł i 19 zł!!!)
polityków to bym wysłała na księżyc, ale tak, żeby już nie wrócili! W Polsce tak zaj***cie trudno się żyje, jest tyle biedy, że się aż płakać chce. Niedawno znajomy był w szpitalu (był osłabiony i odwodniony z niedożywienia -niestety, bo mu się kasa nie przelewa) i wyobraźcie sobie, że tam na śniadanie i kolację serwują KROMKĘ CHLEBA Z MASŁEM LUB BEZ, HERBATĘ LUB WODĘ. Sama to widziałam i zasuwałam do niego wieczorami po robocie z żarciem. Kiedyś mnie pielęgniarka nie chciała wpuścić, twierdząc, że jest za późno, ale jak powiedziałam, że niosę jedzenie to ze zrozumieniem kiwnęła głową i pozwoliła mi wejść. Ech co za czasy...nie chcę się i Was denerwować

uciekam narazie to do zobaczyska


to jesteśmy rówieśniczki?
ja w listopadzie skończę 27 wiosen :)
 
...........czizus mam katar i nic nie czuje, chyba zjadłam jajecznice ze zbukaaaa ajuuuutooooo !!! .................................

majqa - młodziutka jestes i juz 3 dzieciątko w drodze, ale superrrros, troszke zazdroszczę :D
 
Witam weekendowo - ach jak miło :-):-)
w nocy przylazla @ a ból brzuuchola byl wprost nie do zniesienia i zwijałam się pod kołdrą z bolu...

Kupilam testy owulacyjne - zobaczymy ile one są warte :-):-):-)
 
a mi w lutym walnie ćwierćwiecze :-p tak więc będę miała dwójeczkę przed 25 urodzinami :-D Już nie denerwuję :-p


misia - ja płaciłam 4tyś na rok więc wiem o czym mówisz - tylko że teraz przy dwójce dzieci nie będzie nas stać na dodatkowe 500 zł czesnego miesięcznie :dry:


A panią minister Ewę Kopacz to bym kopnęła tam gdzie słońce nie dociera i to tak mocno że by się na słońcu zatrzymała :wściekła/y: bo przez tą jej ustawę głównie M może stracić obie roboty :wściekła/y: Boże widzisz i nie grzmisz? Kto w ogóle tego babsztyla powołał na ministra zdrowia? :dry:
 
reklama
...........czizus mam katar i nic nie czuje, chyba zjadłam jajecznice ze zbukaaaa ajuuuutooooo !!! .................................

majqa - młodziutka jestes i juz 3 dzieciątko w drodze, ale superrrros, troszke zazdroszczę :D

Pierwszą córę urodziłam mając 21 lat dokładnie 9 miesięcy i 2,5 tygodnia od naszego ślubu :)
a z trzecim nie chciałam zbyt długo czekać by nie było zbyt dużej różnicy (a młodsza w styczniu skończy już 4 lata )
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry