reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Misia, w miarę dobrze się czuję, poza normalnymi ciążowymi dolegliwościami. ;) Brzucho jest - wklejałam zdjęcie kilkanaście stron temu (wczoraj wieczorem). A wg mojej mądrej książki ;), to trzeci miesiąc trwa od 9 do 13 tygodnia. :)

Marcepanek -zobaczysz, że Ci lada dzień brzuch wyskoczy. :)
 
reklama
mlodam dziękuje oj było ciężko. Każde plamienia są dla ciężarnej czymś strasznym ,a jak już w późniejszej ciąży to masakra bo myśli najgorsze..
Krakowianko chciałabym bardzo.
 
Marcepanek jak się czujesz???
Krakowianka to lecę szukać tego zdjęcia:happy:

A u mnie rosołek prawie skończony zaraz muszę tylko makaron ugotować i będę zajadać Zjadłam już prawie całe opakowanie wafli ryżowych




 
TUSENFRYD dziękuję za różowe i niebieskie kreseczki:)))
MLODAM cześć, biorąc pod uwagę wyniki starań, to nawet jak ich nie przerwę to najprawdopodobniej zaczekam:)boję się, że nie zdąże w 2011, więc rozumiesz:)
 
Marcepanek, wiem że plamienie w ciąży wywołuje zgrozę, i zapewne nie zawsze kończy się szczęśliwie, mnie akurat to spotkało. więc w tym nieszczęsciu trzeba się cieszyć, że wyszło dobrze :) usmiech dla Ciebie.

Kyra to postarajcie się o regularność w życiu :) i odrobinę luzu od obowiązków, inaczej można oszaleć... my jak rok temu zaczynaliśmy to za 3 razem się udało ;) mam jeszcze nadzieję, że i tym razem będzie do 3 razy sztuka. inaczej chyba tego nie przeżyję, kolejnych strat. ehh na razie jeszcze w strachu bo wyników genetycznych nie mamy :((
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry