reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie mogę sobie znaleźć miejsca - chodzę i ryczę a najgorsze że najbliższe studia jakie znalazłam zaoczne dla M są przy granicy z Okręgiem Kalingradzkim :no: Nic tylko iść się pochlastać :-( I to teraz kiedy czekamy na drugie maleństwo :-( I bądź tu człowieku jakimkolwiek ***** optymistą :-(


misia - też mam astmę oskrzelową i rodziłam naturalnie - w niczym nie przeszkadza :tak:

mloda - mi po 6 stracie włączyła się znieczulica skrajna - niby się cieszyłam ale dopiero w 8 miesiącu dotarło do mnie że będę miała córkę :sorry: A wtedy przyszło przerażenie że to już 8-my miesiąc :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mloda - będzie miał siłę :-D A i ty się jeszcze zdążysz za maluszkiem nabiegać :-) W coś trzeba wierzyć - nie?
Wiem jak to boli i wiem jaki jest strach ale jedyne czego nie można zrobić to dać sobą nim zawładnąć bo co to za życie w ciągłym strachu? :sorry: Wiem że łatwo mówić a co innego samemu tej wiary nie tracić bo sama mam teraz załamkę a mimo to szukam jakiejś opcji zamiast się poddać :-) Wierzę że i wam się uda i że będziecie szczęśliwą rodzinką :tak: Dzięki za postawienie częściowe do pionu :-p
To dla was:
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~

Zielone bo pełne nadziei :-)
 
MLODAM masz rację nie ma co cieszyć się za bardzo na wyrost, ale też nie bój się zawczasu, bo może akurat szef u góry szykuje Ci niespodziankę...Myśl pozytywnie, to dużo daje. Ja też jestem w podobnym co Ty wieku, a chcę zdążyć mieć trójkę:) Ostatnio zastanawiałam się jak szybko po urodzeniu dziecka można starać się o drugie:) tylko, że jeszcze i pierwszego nie widać, ale w końcu musi się udać...:))
SOL bardzo mi przykro z powodu komplikacji w pracy...ja też kończąc budowę domu mam wiele "ciepłych słów" dla rządzących- na każdym kroku papiery, papiery, papiery i to co najlepsze NIC ZA DARMO...
 
Nie mogę sobie znaleźć miejsca - chodzę i ryczę a najgorsze że najbliższe studia jakie znalazłam zaoczne dla M są przy granicy z Okręgiem Kalingradzkim :no: Nic tylko iść się pochlastać :-( I to teraz kiedy czekamy na drugie maleństwo :-( I bądź tu człowieku jakimkolwiek ***** optymisą

Myśle że sytuacja nie jest bez wyjścia,i powinniscie jeszcz wszystko dobrze przemyślec na chlodno.Wiem że sie nie da,ja rozumiem bo byłam w podobnej sytuacji.Ale myśle że w takich sytacjach to czas,i opanowanie jest dobrym doradca.
W Twoim stanie nie powinnas sie denerwowac,wiesz z jakiego powodu,a rzeczy nawet niemożliwe ułoza sie tak jak bedziecie chceli.Napewno.A wiem to z autopsji







 
misia - właśnie przeglądałam inne fora i nic nie piszą że miały cc w związku z tą chorobą - najlepiej zapytaj swoich lekarzy co o tym sądzą :tak:

kyra - w sumie sami wybraliśmy tych baranów to teraz mamy za swoje - chociaż to mniejsze zło to i tak mam im ochotę nakopać do tyłków za te ich powalone pomysły :no: Ja rozumiem kryzys kryzysem ale biurokracja w tym państwie przechodzi ludzkie pojęcie - doczepią się skurczybyki do wszystkiego byle by nagrodę za dobrze wykonaną pracę dostać :wściekła/y: A NFZ to już skrajny burdel :tak:



Idę coś zjeść :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MLODAM masz rację nie ma co cieszyć się za bardzo na wyrost, ale też nie bój się zawczasu, bo może akurat szef u góry szykuje Ci niespodziankę...Myśl pozytywnie, to dużo daje. Ja też jestem w podobnym co Ty wieku, a chcę zdążyć mieć trójkę:) Ostatnio zastanawiałam się jak szybko po urodzeniu dziecka można starać się o drugie:) tylko, że jeszcze i pierwszego nie widać, ale w końcu musi się udać...:))
SOL bardzo mi przykro z powodu komplikacji w pracy...ja też kończąc budowę domu mam wiele "ciepłych słów" dla rządzących- na każdym kroku papiery, papiery, papiery i to co najlepsze NIC ZA DARMO...

kurde no ! A ile wiosen liczysz, bo ja za 26 dni, konczę 26 wiosen !!! Nie wiem czy stara jestem czy nie ? hahahahah czuje się jak bym miała 19 phiii !!!!
 
Dziękuje SOl to ja już nie wiem
We wtorek idę do ginki u której chcę prowadzić ciąże do końca - ona jest też endo to zapytam - zobaczymy co mi powiedzą. Ja osobiście podchodzę do tego tak, że zdecyduje lekarz tylko Misiek i Teściowa uparli się, że musi być cesarka po tym jak usłyszała tak od tego lekarza (ten ginek jest arabem może to ma jakieś znaczenie)

DZiewczyny tak patrze na ten swój brzuch i tak kurde rośnie mi chyba już --> jak siedzę to go nawet czuję...

Młode Dziewczyny jesteście Wszystkie i proszę się nie martwić!!!!






 
reklama
misia no i odnośnie hashimoto czy jak to się tam nazywa. To właśnie przeczytałam też wiele opinii ,że nie jest to wskazaniem do CC.
Więc może nie nastawiaj się od razu na cesarkę bo jeśli masz wybór warto próbować urodzić naturalnie. Choć to już sprawa indywidualna.
sol za to by było si &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry