reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Sol doskonale rozumiem Twoją sytuację, ja też jestem zdana sama na siebie:-(. Teraz już mi troszkę lżej, bo córcia chodzi do przedszkola, ale wcześniej musiałam ją wszędzie ze sobą ciągnąć
Co do tęsknoty za tatem to sytuacja identyczna, mój też często jest poza domem i mała przeżywa. Jak to mawiają coś za coś, my możemy cieszyć się czasem z dziećmi, oni muszą zarobić ech...
 
maryla - a co to za wózeczek? bo po nazwie znaleźć nie mogę :sorry:

monisia - :-D


Moje dziecię ma dzisiaj fochy :dry: A od wczoraj się pyta gdzie tata i ze zostałyśmy same i ona nie ma taty :szok: Oj będzie jutro boczenie się jak przyjedzie :-p Żadna z nas nie lubi tych wyjazdów :-( Ale kasa zawsze się przyda :-(
a oto linki :-) :
Twing a to jego opis P.H.U. "KAREX" s.c. jak najedziesz na tego twinga ewentualnie ten bo są identyczne tylko inna firma szyje materiał :) Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... bądź ten -ciut lepsze wykończenie Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... albo ten
jedo Bartatina ALU Wzki dziecice >> Uniwersalne **********

pierwsze 3 są mega podobne do siebie :)
 
monisia - dobrze wiesz że różne historie się zdarzają i lepiej dmuchać niż .. Ale trzeba być dobrej myśli :tak: Ja swoją drugą ciążę też zrobiłam test wcześniej (5 dni wcześniej i wyszły 2 krechy) ale drugi zrobiłam w terminie @ dopiero i wtedy zaczęłam się naprawdę cieszyć - bo mi sporo testów wychodziło przed @ pozytywnych i tych ciąż nawet nie liczę :-( bo w terminie @ ją dostawałam po prostu :sorry: Ale ja jestem po prostu upośledzona na tym punkcie i tyle :-p

maryla - fajne ale jak dla mnie za ciężkie :-p ja to będę musiała sama wnosić na piętro po wąskiej klatce schodowej więc muszę mieć coś naprawdę lekkiego :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SOL -no własnie ja tak nigdy nie mialam, jak wyszedł negatywny to miałam @ a pozytyw mi jeszcze nigdy bez powodu nie wyszedł:-D
Czyli mówisz zeby jutro z rana zrobić????
Aga - zycze Ci tego i trzymam &&&&&&&&!!!!!!!!!!!!
 
reklama
monisia - dobrze wiesz że różne historie się zdarzają i lepiej dmuchać niż .. Ale trzeba być dobrej myśli :tak: Ja swoją drugą ciążę też zrobiłam test wcześniej (5 dni wcześniej i wyszły 2 krechy) ale drugi zrobiłam w terminie @ dopiero i wtedy zaczęłam się naprawdę cieszyć - bo mi sporo testów wychodziło przed @ pozytywnych i tych ciąż nawet nie liczę :-( bo w terminie @ ją dostawałam po prostu :sorry: Ale ja jestem po prostu upośledzona na tym punkcie i tyle :-p

maryla - fajne ale jak dla mnie za ciężkie :-p ja to będę musiała sama wnosić na piętro po wąskiej klatce schodowej więc muszę mieć coś naprawdę lekkiego :tak:

no własnie mi na tym za bardzo nie zalezy bo my w domku mieszkamy wiec lajcik nie musze wprowadzać nigdzie :) a który byś wybrała ????

tak mi zimo że poszłam kupić termofor bo nie wyrabiam - masakra jakaś - zaraz sobie go na nogi położe i bedzie si :)

kurde właśnie była u mnie babka i kupowała ciuszki na pogrzeb dla kilogramowego dzidziusia :((((((((((( aż mnie brzuch rozbolał masakra jakaśśśśśśśśśśś
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry