reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
maryla - chętnie tylko jak mnie ten baran zacznie jutro boleć to będę w ... pupie bo ze względu na remont moja dentystka będzie dopiero 11 października jakby co a potem dopiero 18 więc zostanie mi albo mój były dentysta który nie daje znieczulenia ciężarnym :no: albo przychodnia dyżurująca którą lepiej omijać bo fuszerkę straszną na fundusz robią :no: A prywatnie nie mam kasy iść :-(


Moje dziecię nie chciało na śniadanie zjeść jajecznicy a jak spróbowała to zjadła wszystko i jeszcze kazała miseczkę skrobać :-p Muszę jej częściej robić tą jajecznicę bo jak zapomni jakiegoś smaku to potem jest krótka wojna żeby znowu zjadła :-p
 
reklama
Sol jeśli tak to lepiej idź będziesz miała z głowy a małą albo weź ze soba - trudno co będzie to będzie albo mamie podrzuć jak możesz :) i ja też poprosze pyszną jajecznice

o matko ale mi zimnooooooooooooooo

Renna mama dziś na wizycie u ginka a Ewelina ma problemy z ciążą czekamy do 8 na następną wizyte
 
maryla - nie mam jej komu podrzucić - w tym problem :dry: A po za tym jest tak zimno że psa bym nie wygoniła na dwór a co dopiero siebie i dziecko :dry:
Walnij mnie w łeb - spodobał mi się jeden wózeczek i bardzo bym taki chciała ale na chęciach się skończy bo możliwości brak :-( Tylko teraz na inne patrzę przez jego pryzmat :-( Graco Symbio :-(
 
Marylka u mojego meża jest tak że oni robia prywatne zlecenia i tak naprawdę to żaden nie jest szefem bo nie mają firmy. I dlatego mój mąz się tak wkurza, bo owszem gdyby go tamten zatrudniał i płacił składki to ok niech sobie zarabia a tak to z jakiej racji??? Bo co zlecenie znalzał??? To jak będzie od mojego M zlecenie to napewno tamten się nie zgodiz żeby mu na godziny placic... A i do tego wlasne narzędzia mój M ma wszystkie....

Sol pojęcia nie mam... a Twoja mama na chwilę nie może przyjść?? No bo faktycznie potem niewesoło...
 
Witam Kochane!!!!
EWELINKO - trzymam &&&&&&&& i modle sie za Was!!!!Na pewno bedzie dobrze!!!!:tak:
A ja czekam na jutro, ale mysle ze ten jutrzejszy test to tylko formalność;-)Te krechy na zywo naprawde sa widoczne, poza tym to testy o czułości 25 a nie 10, więc raczej sie nie myla:tak:Poza tym tak jak pisałam wczoraj boli mnie podbrzusze i cycolki, a wczesniej mnie nie bolało nigdy....No ale...skoro uwazacie ze mam poczekac do jutra, to czekam;-):tak:;-)
 
Hej, czy mogę dołączyć do Pań?:-)
Staram się o dzidziusia tak jak i Wy, dziś termin @, zrobiłam test, ale wyszedł negatywnie.:baffled:
Chwilowe zawieszenie teraz :zawstydzona/y:na @ się nie zanosi, pozostało czekać i powtórzyć test.
Wiem na swoim przykładzie, że różnie to bywa z testami, przy pierwszej ciąży wyszedł dopiero tydz po terminie @
 
monia - moja mama w pracy jest, tak jak wszyscy - tylko ja w tej rodzinie bezrobotna jestem :-p

monisia - ty niecierpliwy dioble :-p Zbawi Cię te kilkanaście godzin? :-D
 
Agnieszka - witaj!!! rozgość się!!!!
Teraz musisz czekac...niestety...
Ja wczoraj zrobiłam 2 testy i na obu wyszly II kreski tyle ze jedna słaba...a jutro mam termin @ i dziewczyny tez mi kaza czekac, bo podobno przy terminie @ dochodzi do mikroporonien,ale ja czuje ze wszystko jest ok...:tak:
SOL - no zbawi normalnie....przeca widze II krechy to jak mam być cierpliwa????
 
Ostatnia edycja:
maryla - nie mam jej komu podrzucić - w tym problem :dry: A po za tym jest tak zimno że psa bym nie wygoniła na dwór a co dopiero siebie i dziecko :dry:
Walnij mnie w łeb - spodobał mi się jeden wózeczek i bardzo bym taki chciała ale na chęciach się skończy bo możliwości brak :-( Tylko teraz na inne patrzę przez jego pryzmat :-( Graco Symbio :-(
mówisz i masz pstryczek w ucho już leci :) co do wózków to ja albo będe miała Twonga jest identyczny jak tako jumer x albo bartatina alu - niedługo będe miała ten drugi na sklepie to sobie porównam :) i dokładnie obejże :)
Marylka u mojego meża jest tak że oni robia prywatne zlecenia i tak naprawdę to żaden nie jest szefem bo nie mają firmy. I dlatego mój mąz się tak wkurza, bo owszem gdyby go tamten zatrudniał i płacił składki to ok niech sobie zarabia a tak to z jakiej racji??? Bo co zlecenie znalzał??? To jak będzie od mojego M zlecenie to napewno tamten się nie zgodiz żeby mu na godziny placic... A i do tego wlasne narzędzia mój M ma wszystkie....

Sol pojęcia nie mam... a Twoja mama na chwilę nie może przyjść?? No bo faktycznie potem niewesoło...
a no to faktycznie gościu troche przegina

Witam Kochane!!!!
EWELINKO - trzymam &&&&&&&& i modle sie za Was!!!!Na pewno bedzie dobrze!!!!:tak:
A ja czekam na jutro, ale mysle ze ten jutrzejszy test to tylko formalność;-)Te krechy na zywo naprawde sa widoczne, poza tym to testy o czułości 25 a nie 10, więc raczej sie nie myla:tak:Poza tym tak jak pisałam wczoraj boli mnie podbrzusze i cycolki, a wczesniej mnie nie bolało nigdy....No ale...skoro uwazacie ze mam poczekac do jutra, to czekam;-):tak:;-)
też mam nadzieje że to tylko formalność ale lepiej sprawdzić :) a widzisz mówiłyśmy ze sie uda :)

ja napisałam do męża sms-a: czasem wstepuje we mnie zwierze... obawiam sie ze to leniwiec :-) a on bez oporów odpisał mi ze musi sie ze mną zgodzić :) - świntuch :):):):)



aleeeeeeeee miiiiiiii zimnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo masakra jakaś


do tego net mi sie rozłancza co 5 min wściekam sie już wrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
maryla - a co to za wózeczek? bo po nazwie znaleźć nie mogę :sorry:

monisia - :-D


Moje dziecię ma dzisiaj fochy :dry: A od wczoraj się pyta gdzie tata i ze zostałyśmy same i ona nie ma taty :szok: Oj będzie jutro boczenie się jak przyjedzie :-p Żadna z nas nie lubi tych wyjazdów :-( Ale kasa zawsze się przyda :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry