reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monisia - nie zaszkodzi :tak: Ale jak jesteś pewna w 100% to po cichu gratuluję :-D

maryla - jakbym nie patrzyła na wagę itp to Tako Warior mi się najbardziej podoba chociaż ten Twing też nie jest brzydki :-) Ale na pewno nie ten kolor Fantasia zielony :no: :-D
 
reklama
monisia - nie zaszkodzi :tak: Ale jak jesteś pewna w 100% to po cichu gratuluję :-D

maryla - jakbym nie patrzyła na wagę itp to Tako Warior mi się najbardziej podoba chociaż ten Twing też nie jest brzydki :-) Ale na pewno nie ten kolor Fantasia zielony :no: :-D
SOL - bardzo ciągnie mnie podbrzusze, a nigdy tak nie miałam przed @, no i w serduchu tez czuję, ale jutro zrobie test oczywiście!!!!
 
Witam kochane ...Boshe jak mnie tu dawno nie było wybaczycie ?? Mam ciocie bardzo chorą i jakoś tak weny brak:(:(
Ewelinko kochana trzymam kciuki ....za Ciebie i kruszynkę :)
Mama - &&&& zaciśnięte :)
Marylka - hej kochana :*
Sol- hejka:)
Monisia- witaj :)
 
Monisia bez przyczyny kreska się na teście nie znalazła;-).
Ja natomiast czuje kłucie z prawej strony i to już od kilku dni co odczytuję jako inszość.
 
monisia - nie zaszkodzi :tak: Ale jak jesteś pewna w 100% to po cichu gratuluję :-D

maryla - jakbym nie patrzyła na wagę itp to Tako Warior mi się najbardziej podoba chociaż ten Twing też nie jest brzydki :-) Ale na pewno nie ten kolor Fantasia zielony :no: :-D
no kolor to można wybrac spokojnie :) a Twingi to szyją tak jak chcesz :) i z nimi jednymi mogła bym sie targować :) hihihi

Szczęśliwa hej jak tam łóżeczko już stoi ???
 
ewelinko, jestem myślami z Tobą. Będzie dobrze, musi być. Trzymaj się kochana :*

Ja mam dziewczynki remont łazienki w domciu, więc może wieczorkiem się odezwę. Miłego dzionka :)
 
hej babeczki forumeczki,

Marylka, ja mam nowe łóżeczko po Karolku i materac taki trójwarstwowy, wg b.twardy. Ale już jeden kłopot z głowy.
Fotelik pożycza mi sąsiadka, a wózek kolega F z pracy.

Teraz mam remont w domu i zachciało mi się zmian, więc F spełnia te moje zachciewajki i ma pełne ręce roboty...

Szczęśliwa, witaj mamo Xavierka. A tobie to już naprawdę nie wiele zostało...

Monisia, ja tam gratulację złoże Tobie jutro, nie masz wyjścia kochana. Czekaj :)))
 
reklama
Marylko - nie wiem jaki ...nie znam sie na jakości .... materac bede miała od koleżanki :):):) tak jak i to łóżeczko :)
Martuś - czesc Kochana .... nioo bardzo malusio mi zostało .... już nie mogę sie doczekać....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry