reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hmmm...
Postaram się napisać wszystko, mam nadzieję, że o niczym nie zapomnę..
O Ewelinie słyszałaś, wszystko musi być dobrze :)
Z Misią już lepiej
Mama czeka na wyniki Toma, wszystkie na nie czekamy :D
Monisia - zrobiła dzisiaj test i wyszły jej dwie kreski, jedna słabiutka, ale widoczna, termin @ ma 1-szego :)
 
Witam jak wykle o tej samej godzinie,

Ewelinka trzymam &&&& za Ciebie i za kruszka!!! Bedzie dobrze Kochana !!!!! :*

Mama trzymam tez &&& za Toma pozytywne wyniki i dziekuje :* wiesz za co!

Created nie czytaj za duzo rzeczy na necie bo potem sie czlowiek nakreca. Ja tak samo robilam jak Ty i chodzilam nerwowa a do tego mi sie glupoty w nocy snily....

Monisia ja tez widze II ale jak powtorzysz test z rana wtedy bede gratulowac :)

Sol uzgodnilismy ze wyjazd przekladamy po moim 12 tyg USG. Wtedy juz chyba tez bede czula sie lepiej i nie bede taka spiaca.

Milej nocki Kochane, ja koncze herbate i ide sie jeszcze na troche legnac :*
 
create O dzieki, o monice to nie słyszałam, trzymam &&&&&&
Mlodam jutro to ja nie wydole koniec miesiąca, znów zapieprz a potem papierówa do nocy, nie znosze tego. Musimy dać rade do przyszłego tygodnia, zoatajemy wtedy na weekend bo na ten jedziemy. Pitulaski
 
Jaewa - Staram się, ale i tak przeczytałam juz chyba wszystko, przy prawie każdym występują okropne bóle brzucha, ja mam lekkie kucia i krwawienie, którego nie mam w ogole, staram się być dobrej myśli :))
Idz, idz... ja przespałam pól dnia, więc czeka mnie bezsenna noc :)
Jutro znów test powtórze xD
 
Created ja tez mam klucia czasami i wczoraj jak bylam u lekarki to mi powiedziala ze to normalne i tak ma byc bo sie macica rozciaga. To samo mi powiedziala babka co robila mi USG wiec nie masz sie co martwic. Jedno co sie ciesze ze juz nie bedziesz dzwigac! :) A dlaczego chcesz test powtarzac? Chyba jestes taka jak ja...ja poki nie zobaczylam swojego dzieciatka na usg tez do mnie nie docieralo ze w ciazy jestem... :)

Wisienka buziole dla Ciebie Kochana :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj na pewno, od kiedy siedzę w domu, nie mam już praktycznie w ogóle, jednak przez to dźwiganie, Maleństwo dało mi znak, że mam tego dłużej nie robić, własnie dlatego byly te bóle :)
Dzisiaj ponosiłam troszkę bratanicę D. ma roczek waży z 9kg, ale czuję się dobrze ;)

Mnie najbardziej przeraża to, że lekarzy teraz nie obchodzi, że jestem w ciąży....
także nawet jakbym poroniła, wzięli by mnie do szpitala, "wyczyścili" i to na tyle....
 
Jaewa witaj kochana, ja dostałam kartkę, dziekuję, a ty dostałas??
create czy ty masz tylko kłucia czy tez krwawienia. Ja nie bardzo cie zrozumiałam.
 
Tutaj tez sie nie przejmuja zbytnio. Luteiny nie przepisuja, srodkow rozkurczowych tez nie.
Jak mieszkalismy w Nowej Zelandii a kumpele byly w ciazy bylo dokladnie to samo...Chyba wszystkie te anglojezyczne kraje tak maja....
Staraj sie duzo odpoczywac i jak Cie tylko cos zaboli staraj sie polozyc na troszke...Czas szybko przeleci zobaczysz a potem juz bedziesz w II trymestrze to bezpieczniej bedzie :)
Glowa do gory a ja ide sie polozyc :p

Wisienka kochana dostalam juz dawno i chyba ze 3 razy Ci za nia dziekowalam ale chyba nie doczytalas :) :*
 
reklama
Mam tylko klucia, krwanień na szczęscie nie mam...

Dziękuje Jaewa - Dlatego właśnie z niecierpliwością czekam na 13 tydzień :)
Miłego dnia :))
a narazie miłego spania :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry