reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monisia ty niecierpliwcu ;-):-D:-D:-D zrób test w dniu spodziewanej @ i wtedy pogratulujemy coby nie zapeszać
 
reklama
Monisia nie wiem czy pisałaś, ale który to dzień cyklu u ciebie?
Mama trzymam &&&& za Toma
Królowafal będziemy raze testować ;)
Palma i wszystkie choruski dużo zdrówka

Ja przyznaje się już mnie nosi musze wyluzować. Zrobiłam test na próbe oczywiście nic nie wykazał bo jest za wcześnie. Za bardzo się nakręcam. Jak nie w ty cyklu to w następnym ;)
 
Ostatnia edycja:
Heja!
U mnie narazie @ nie ma a 28my dzień cyklu mam, jedynie jakaś różowa czy czerwona wydzielina, malutko jej. Może wlaśnie na @
Zobaczymy.
Sorbek wcale nie jesteś egoistką. Dziewczynki mogą mieć pokój razem, a czemu by nie? :)
Mama mam nadzieje, ze z zołnierzykami Toma będzie wszystko ok :)
Marylka, Ty przekupo. Ładnie się wytargowałaś! brawo :]
ewelina mam nadzieję, że z fasoleczką nic się zlego nie stanie
monisia krechę drugą widzę jak byk, moim zdaniem bardziej widoczna na tym pierwszym teście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiadomośc od EWELINY:
jestem juz w domu,usg nic nie wykazalo-pecherzyk jest,endo ladne.zero krwiaka.pozostalo mi czekac do 8 pazdziernika.mam wieksza dawke progesteronu.nadal krwawie ,ale mniej.nic nie boli.mam lezec plackiem...
Dobrze, że pęcherzyk jest. Ewelina - leż teraz i dużo odpoczywaj i wierzę, że będzie dobrze. :*

Mama - kciuki zaciśnięte za piątkowe wyniki.

Monisia - a został Ci jakiś test w zapasie na rano i na dzień spodziewanej @? :p ;) Niecierpliwiec z Ciebie, ale nie dziwię Ci się. :)

Idę spać, dobranoc. Bo mdli mnie ponadprzeciętnie.
 
Monisia to ja już cicho gratuluję, żeby nie zapeszać ale myślę, że to fasolka :tak::tak::tak:
A jak dostanę @ to się wkurzę i kupię testy owulacyjne i spróbujemy z nimi :-) Jak szaleć to szaleć. A łykam wciąż feminatal
 
reklama
Hej:-)

EWELINA modlę się za Ciebie i Kruszka... mam nadzieję że wszystko będzie dobrze...

MAMA powodzenia na jutrzejszej wizycie i &&& za dobre wyniki Toma...

PYSIA oby @ nie przylazła...

MONISIA ja tam bladziutkie kreseczki widzę... powtórz jeszcze raz raz test w dniu spodziewanej @... trzymam kciuki &&&& za dwie grube krechy....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry