reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ciesze się, ze wszystko juz jest okej z ewelinką, bidula pewnie sie bardzo przestraszyła ...
mama - czesc, powiedz mi prosze jak wyglada to badanie, M. się w koncu zgodził po pół roku błagania, tylko powiedział, ze osobiscie tam nie pojedzie ( mam nadzieje, ze rozumiesz co mam na mysli )
monisia- ja tam widze drugiego bladziocha, moze się udało ?! heh a objawy jakies masz kobieto ?

Chora jestem jak pies, mykam pod gorąca kąpiel w olejku do nosa ( hahahah ) zaraz wracam, aha siora mi kazałą zrobic sobie syrop pt : 6 zabków czasnku, na to cytryna wycisnieta i zalac miodem, niby ze działą jak antybiotyk - wieta coś o tym dziadostwie ?
 
reklama
palemko- cześc ,jesli macie niedaleko siebie klinike to mozecie zadzialac w domu i macie 30 min aby dowieśc żolnierzyki ,ale musicie je przewieśc w tem .ciala czyli 36,6 bo jak zmarzną to zgina i wynik bedzie zafalszowany...
my niestety nie mamy tak blisko do kliniki i Tomi musial poradzic sobie sam:baffled:poszedl do pokoju(w klinice jest kilka wiec nikt Mu nie pukal ,zeby zwolnil) tam sa gazetki i do dziela...ze tak powiem...balam sie ,ze sie zestresuje i nie da rady,ale dal:happy2:

wyniki beda jutro ,ale On od 6 bedzie za Poznaniem i dpiero odbierze w piatek- bo niestety trzeba osobiscie.

robilismy badanie podstawowe-ilość i ruchliwość.
fajnie,ze M sie zgodzil-moj jak tylko zapytalam czy pojdzie to zgodzil sie od razu..



dziewczyny dzieki za &&&&&&&&&&&&&&&&&& za Toma i za moją jutrzejsza wizyte.
 
Mama dziękujemy za wieści od Ewelinki. Trzymam kciuki za wyniki Toma i wizytę!! Będzie dobrze!!:happy:

Ewelinka odpoczywaj i dbaj o Was a na pewno wszystko będzie dobrze!!! My tu trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie:happy:

Lilou a skąd te grzybki teściowa wzięła??:confused:

No brokułki i ziemniaczki w parowarze. Kotlety w jajku:-) Czekam na Miśka i będę smażyć. Boże nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że mogę z Wami pisać... Ostatnie kilka dni to był jakiś koszmar i mam nadzieje, że już nie wróci:-:)zawstydzona/y:
 
Dziewczyny nie wiem czy Ewelina z którąś z Was się kontaktowała, nie jestem wstanei doczytać, nie mniej jednak wstawiam Wam smsa od Niej

Sms od Eweliny:
"Wróciłam do domu. USG nic nie wykazało, pęcherzyk jest, jakby leciutko zaznaczony Kruszek. Endo ładne. Zero krwiaka. Pozostało mi czekać do 8 października. Mam większą dawkę progesteronu. Nadal krwawię, mniej. Nic nie boli. Nie wiem co to będzie. Mam leżeć plackiem."

Trzymajcie kciuki, są potrzebne!

EDIT:
Teraz widzę, że Ewelina napisała, sorka za powtórzenie wieści.
 
mama nie ma co dziekowac za &&&&&&&&& one mają działać po prostu :)

była u mnie mama i pokazuje jakie dostałam gratisy dla klientów bo 20 min temu była u mnie przedstawicielka i mówie zobacz dostałam mini puzle pare grzechotek sztoteczki do czesania i magnesy - wszystko co prawda po 3-4 sztuki ale zawsze i reklamówki jak zawsze i mówie że już sobie odłożyłam po jednej sztuce a ona do mnie no coś ty -ehhhhhhhhhhhhh jaka ona nie domyślna czasem mnie to wkurza wrrrrrrrrrrrrr a obiecałam że nie powiem sama że czekamy do soboty a jakby sie domyśliła to miałam bym czyste sumienie a ona mi sie tu broni przed byciem babcią - wyrodna matka czasem z niej :)
 
Na 100 we dosatane @ na dniach, pochłaniam takie ilosci żarcia i słodyczy dzisiaj, ze powinnam pęknąć juz godzine temu :tak::tak::tak:
 
palemko - czosnek działa jak naturalny antybiotyk :tak: Ale że nie wszyscy lubią czosnek w naturalnej postaci to się go przyżądza inaczej :-) Możesz też sobie kupić czosnek w tabletkach :-)

marylka - ja mojej z Karolą pokazałam zdjęcie USG dopiero - a ona się mnie pyta - "a co ty mi tu pokazujesz?" z wybitnym oburzeniem :dry: Jak jej powiedziałam że to maleństwo to się na mnie popatrzyła jakbym jej pół rodziny zabiła i stwierdziła że chyba sobie żartuję , że za młoda (21 lat) jestem i że studia mam nie skończone i że zmarnuję sobie życie (zaszłam w ciążę po zaręczynach i z już ustaloną datą ślubu) i ty mówisz że twoja mama się wypiera bycia babcią? :-D :sorry: Fakt Karoli zaakceptowała dopiero jak Karola już po urodzeniu miała 3 miesiące :-(

mama - trzymam kciuki za wyniki :tak:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie

Mamy dylemat z mężem - mamy trzypokojowe mieszkanie - jeden to salon, sypialnia i średni pokój Majci - i teraz jak pojawi sie Patrycja nie wiemy co robić - są dwa wyjścia przedzielić salon : zrobic małą sypialenkę i mały pokoik gościnny albo zrobic dziewczynkom wspólny pokój i zostawic sypialnie w małym - co myslicie o wspólnym pokoju dzieci ??? Czy to nie egoizm z naszej strony ze nie chcemy rezygnowac z salonu i sypialni. Czy lepiej żeby dziewczynki wychowywały się razem - kurcze juz sama nie wiem - prosze o wasze zdanie bo mam mętlik w głowie - dopóki myślałam ze bedzie syn mielismy podzielic pokoje a teraz sie waham bo wcześniej planowaliśmy ze jak dziewczynki beda dwie to razem bedą miały pokój

Kurcze mysle o naszej Eweli ciągle :-:)-:)-( Boże nie pozwól na to :no::no::no::no::no:

moje dziewczynki mieszkają razem w pokoiku i są zadowolone. Polecam takie rozwiązanie :)

Witam Kochane!!!!
Mam pytanie - wiem ze miałam wczesniej nie robic testu, ale miałam jakies przeczucie:zawstydzona/y:....Powiedzcie mi co o tym myslicie????
Zobacz załącznik 287913

no coś widać :):) poczekaj i jutro/pojutrze zrób drugi test
wtedy pogratuluję bo na razie nie chcę zapeszyć


wiadomośc od EWELINY:
jestem juz w domu,usg nic nie wykazalo-pecherzyk jest,endo ladne.zero krwiaka.pozostalo mi czekac do 8 pazdziernika.mam wieksza dawke progesteronu.nadal krwawie ,ale mniej.nic nie boli.mam lezec plackiem...



moj Tomi juz po badaniu-wyniki w piatek.

oby już wszystko było dobrze

mama - &&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry