reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Monisia pewnie dzidzia, ale zrób test za parę dni jak dziewczyny piszą!!! Trzymam &&&&&&&& wierzę, że to tylko formalność :happy: A o której zrobiłaś ten test? Z porannego???
 
Witam Was Dziewczynki :-)
Kurcze Ewelinka trzymaj się Kochana, oby wszystko było dobrze.

Ale Wam zazdroszcze, że mieszkacie sobie tylko ze swoimi rodzinkami. My niestety musimy mieszkać z teściem i co mnie wkurza to on zajmuje największy pokój z balkonem, my mamy taki mały pokoik 3,5 na 4,5 a Natusia to już ma taką klitę że szok ok. 2,5 na 2,5. A nie stać nas na kupno czegoś dla siebie i nie wiem co będzie jak przyjdzie na świat druga dzidzia :crazy: boję się, że w tym małym będzie ciasno dzieciom.
Sorbuś ja też uważam że dzieci spokojnie mogą być razem, ja długo mieszkałam z moimi braćmi w jednym pokoju i dzięki temu lepiej się dogadywaliśmy, choć wiadomo kłótnie też były, ale było ok, a jak każdy poszedł do siebie to już tak dziko było:rofl2:
kochana nie tylko ty !!!!!!! ja mieszkam z moimi rodzicami i mamy dziadkami - choć dziadek chce sie wyprowadzić bo mówi ze on chce być całkiem miastowy i mieszkać w bloku -no świruje na starość :) ale wiecie rok już samochód nowy kupuje więc ja tam mu do końca nie wierze z tą wyprowadzką :) no tylko że my mamy najwiekszy chyba pokój na górze i jeden średni wolny dla dzidzi (w sumie wiekszy chyba niż mój stary :) ) a do tego mamy psa i na ogrodzie w altanie 4 koty :) i jeszcze 2 sasiada wpadają na pore jedzenia także meksyk :):)
Witam Kochane!!!!
Mam pytanie - wiem ze miałam wczesniej nie robic testu, ale miałam jakies przeczucie:zawstydzona/y:....Powiedzcie mi co o tym myslicie????
Zobacz załącznik 287913
superrrrrrrrr no i ja tam coś widze ale dla pewności albo skocz na bete albo zrób jutro 2-gi test :) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&
 
Wiecie, ja z Zuza takiego bladziocha miałam 1 dzien po terminie @....;-)
Mysle ze skocze zaraz po drugi tescior i zrobię:tak:
Teraz spadam po Zuzu i po testa!!!!
 
Ostatnia edycja:
Boże zachowaj kruszka i nie pozwól, żeby coś złego się stało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewelinko kochana jestem z Tobą.

Monisia, coś tam widać, ale potwierdź jutro test z samego rana i powinna być widoczniejsza kreska.


sory miałam jeszcze poodpisywać, ale myślę tylko o Eweli.
 
monisia kup bobo -test o czułosci 10 ml

zapmarta
ja wierze ze bedzie dobrze u Eweli- tak jak z Ewa mam dobre przeczucia - i nie dopuszczam innej mysli
 
Ostatnia edycja:
Monisia i wytrzymaj z siusianiem ok 4 godz. przed testem, tak mi poleciła aptekarka w pierwszej ciąży, ja wtedy robiłam wieczorem, ok 19 :-)
Marylka no to rzeczywiście nie tylko ja :-) aha, super że dostałaś gratisy od dostawcy, tak trzymać :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry