reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny mam pytanie

Mamy dylemat z mężem - mamy trzypokojowe mieszkanie - jeden to salon, sypialnia i średni pokój Majci - i teraz jak pojawi sie Patrycja nie wiemy co robić - są dwa wyjścia przedzielić salon : zrobic małą sypialenkę i mały pokoik gościnny albo zrobic dziewczynkom wspólny pokój i zostawic sypialnie w małym - co myslicie o wspólnym pokoju dzieci ??? Czy to nie egoizm z naszej strony ze nie chcemy rezygnowac z salonu i sypialni. Czy lepiej żeby dziewczynki wychowywały się razem - kurcze juz sama nie wiem - prosze o wasze zdanie bo mam mętlik w głowie - dopóki myślałam ze bedzie syn mielismy podzielic pokoje a teraz sie waham bo wcześniej planowaliśmy ze jak dziewczynki beda dwie to razem bedą miały pokój

Kurcze mysle o naszej Eweli ciągle :-:)-:)-( Boże nie pozwól na to :no::no::no::no::no:

ja bym na razie zostawiła je razem a jak zobaczysz że jest ciężko im to wtedy sie przeniesiecie do salonu albo przerobicie , a nuż dziewczyną będzie sie super mieszkać :):):):) zresztą na początku i tak chyba będzie w waszej sypiualni ?? czy nie ?? bo jak nie to może majcie budzić
 
sorbuś - ja mam inny problem - ja mam trzy małe pokoiki (Karoli, nasz i salonik) I Emila póki mała to zostanie z nami a potem pójdzie do Karoli :tak: Dziewczynki będą mogły się bawić razem i spać a to zawsze jeden pokój mniej do sprzątania :-p A ja nie mam gdzie zrobić drugiego pokoju bo salonik mamy mały połączony z kuchnia :sorry:
 
Monia no juz 3 nie planuje ale kto wie :)

Marylka
nie no narazie jak najbardziej z nami tylko taki podział pokoju to spory koszt i po prostu się musimy przygotowac dlatego pytam juz teraz

Krzysiu jak badania, kiedy będa wyniki ?? -jakbyć cos o Eweli wiedziała to pisz bardzo sie martwie :(

Sol czyli nie rezygnujecie z sypialni ??? U nas ten podział tez nie jest taki prosty i nie wyjdzie super jakoś poza tym mam dopiero nowy naroznik który bym musiała zlikwidować bo nie zmieści sie do "nowego" małego salonu - generalnie sporo problemów z tym podziałem
 
Ostatnia edycja:
sorbuś - nie po to wydałam ponad 3000 zł na zabudowę naszej sypialni żeby z niej teraz rezygnować i się przenosić - no właśnie - gdzie? Ja mam 47 m2 więc ... :-p Karola ma swoja sypialnię i tam obie dziewczynki będą spać a póki będę karmiła to łóżeczko/kołyska będzie u nas w sypialni żebym nie musiała daleko łazić :-p
 
Kurcze nie spodziewałam się ale większość osób doradza mi jednak żeby dziewczynki były razem a ja myślałam ze mi powiecie ze egoistka ze mnie bo chce sypialnie mieć :-p
Poczekam jeszcze na opinie reszty, ale teraz skłaniam sie bardziej ku temu żeby dziewczynki jednak miały razem pokój :tak:
 
Monia no juz 3 nie planuje ale kto wie :)

Marylka
nie no narazie jak najbardziej z nami tylko taki podział pokoju to spory koszt i po prostu się musimy przygotowac dlatego pytam juz teraz

Krzysiu jak badania, kiedy będa wyniki ?? -jakbyć cos o Eweli wiedziała to pisz bardzo sie martwie :(

Sol czyli nie rezygnujecie z sypialni ??? U nas ten podział tez nie jest taki prosty i nie wyjdzie super jakoś poza tym mam dopiero nowy naroznik który bym musiała zlikwidować bo nie zmieści sie do "nowego" małego salonu - generalnie sporo problemów z tym podziałem
to tymbardziej nie ma co kombinowac za bardzo tylko dziewczyny razem dać do pokoju kurcze nie w jednej nie w dwuch rodzinach tak jest i wszystcy zyją bedzie dobrze a tą kase lepiej wydać na co innego :)
 
Sorbek mi też się wydaję, że zrobić dziewczynkom pokój razem. Co innego jakby był chłopak, ale Dziewczynki na pewno będą zżyte i razem im będzie super:happy:

My z mieszkaniem dopiero mamy mętlik... Całe do odmalowania ale teraz zastanawiamy się czy w ogóle nie będziemy sprzedawać i szukać nowego... Mieszkanie mamy w centrum Warszawy, prawie 80m2 ale 2 wielkie balkony:szok: 3 pokoje całkiem spore (to super) ale łazienka i kuchnia całkowita dupa takie małe...N Najgorsze, że nic nie można zburzyć bo wszystko kominowe ściany:baffled: Ogólnie mieszkanie zostawił nam Mój Teść, ale nic od początku nie zostało zrobione... I żeby tu było super trzeba by było wydać kupę kasy... A, że teść ma znajomości w nieruchomościach to chcę sprzedać a kupić jakieś w nowym budownictwie...
Mi tam szczerze wszystko rybka byle było gotowe aż Maleństwo się urodzi:-)
 
Ja tu wchodze na forum a tu takie wieści!! Czy wiadomo już coś co z Eweliną? Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&7 żeby wszystko było w porządku!!
 
reklama
Ewelina - myślę ciepło o Tobie i wierzę, że będzie dobrze... :*

Nagapalma - no mnie z tym kiwi radziłaś, i rzeczywiście zwykle pomaga, także Misia - polecam.

Sorbuś, ja też myślę, że Dziewczyny razem. A na początku pewnie Patrycja i tak będzie z Wami w sypialni? :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry