reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
monisia - poczekaj do terminu @ z tym testem :tak: Ale kreseczka bledziuchna druga jest :-)

pscółka - ja mieszkałam z teściami i też mieliśmy niewielki nasz pokoik i razem z Karolą chociaż akurat to było dobre ale mnie szlag trafił i wynieśliśmy się na swoje - kredyt z dopłatami i chociaż jest ciężko to nikt mi nie pierkuka nad uchem i jestem na swoim :tak:

lilou - ehh te chłopy - ale argument mocy nie ma co :-D
 
Uciekam już z pracy a że mam popsuty komp. w domu to zajrzę do Was jutro. miłego popołudnia życzę Wam Dziewczynki. Powiedzcie Ewelince że trzymam za nią &&&&&&&&&&&&&&&&&&& i modlę się za nią. papa
 
Jestem z powrotem, nie doszłam do miasta, tylko do pobliskiego sklepu, do którego mam 30 minut drogi :p
No i dziś będzie spagetti xD

Wiecie co z Eweliną?
Ciągle o niej myślę :/
Musi być wszystko dobrze, musiii...

Monisia - Tez myślę, żebys poczekała do terminu, ale jest szansa, wysyłam fludki :*

Idę zrobić spagetti i pranie powiesić, ciekawe czy mi wyschnie, ciągle pada :((
W piątek się wyprowadzam i mogę nie mieć parę dni neta.. nim zalatwie formalności i sobie założę..
Czytałam dużo o poronieniach, strasznie się tego boję :(
że 25% ciąż kończy się poronieniem samoistnym przed 6 tygodniem od ostatniej miesiączki - przerażające :(
wiem, że nie mogę być takiej myśli, staram się, ale w mojej rodzinie były poronienia....
Potem będe, narazie :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiadomośc od EWELINY:
jestem juz w domu,usg nic nie wykazalo-pecherzyk jest,endo ladne.zero krwiaka.pozostalo mi czekac do 8 pazdziernika.mam wieksza dawke progesteronu.nadal krwawie ,ale mniej.nic nie boli.mam lezec plackiem...



moj Tomi juz po badaniu-wyniki w piatek.
 
Kuchnia pokonana i lodówka
Wszystko lśniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i teraz ziemniaczki do obrania, brokułki umyte, zaraz będę atakować kotlety
A poza tym obżeram się waflami ryżowymi cały czas jestem głodna i pić mi się chcę.

Created nie możesz o tym myśleć!! Trzeba myśleć, że wszystko będzie dobrze!!

Ewelinko czekamy... i modlimy się
 
wiadomośc od EWELINY:
jestem juz w domu,usg nic nie wykazalo-pecherzyk jest,endo ladne.zero krwiaka.pozostalo mi czekac do 8 pazdziernika.mam wieksza dawke progesteronu.nadal krwawie ,ale mniej.nic nie boli.mam lezec plackiem...



moj Tomi juz po badaniu-wyniki w piatek.
mama dzięki za wieści :) kurcze dobrze że wszystko ok ale pewno ma jeszcze stracha kobieta więc Ewelino nocnik prz łóżku i nie wstajesz i ja mocno trzymam kciukasy nie no z nocnikiem żartuje nie denerwuj sie buziole i nadal trzymam mocno mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mama za wyniki toma i Twoją jutrzejszą wizyte też mam &&&&&&&&&&& zaciśnięte , daj jutro znać co i jak :)



misia brawo :)
 
reklama
mama Trzymam kciuki za wyniki!!!

ewelinko całe szczęście że to nie to co myślałaś, wypoczywaj i nie zamartwiaj się (wiem jakie to trudne:zawstydzona/y:)

Misia nie chcesz z tym obiadkiem mnie odwiedzić? ja mam grzybową od teściowej, ale jakoś boję się zjeść, tyle się słyszało o zatruciach..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry