reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol da da ale jutro bo dziś nie mam aparatu :(

kurde była u mnie baba i tak waliło od nie fajami że masakra i jeszcze mi tu głupia chuha myslałam ze rzygne na nią fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
reklama
hej laski moje kochane,

sol, a koleżanka to zapomniała jak Tigery pije w ciąży, co >?????????????? i też szkodliwe.
Prosze mi tu dziewczyn nie straszyć. Ja też grzeszę czasami, choć mnie chipsy nie kręcą, ale Mc Donald`s tak:zawstydzona/y: (rzadko podkreślam !!!)

Ewelinka, to życzę ci tego, aby kibelek był od dziś z tobą za Pan Brat:-D:-D:-D:-D

mnie już zgaga dopadła. O wiele wcześniej niż z Karolkiem, ale i brzusio teraz większy, więc uciska tu i tam.

oczywiście i skleroza też. Co to ja miałam napisać :confused:...
 
Marta witaj :):):):) kurcze u Ciebie już bliżej niz dalej do porodu :) jak tam Karol spał lepiej w nocy ??
 
marta - tiger - tak i owszem ale łyczek na kilka tygodni :-D A ja nie straszę tylko przestrzegam bo miałam styczność z efektami NADMIERNEGO spożywania mało zdrowych zachcianek :-( I napisałam - że codzienne spożywanie albo bardzo częste a nie raz na jakiś czas :tak: Jeny - ja do Mc Donalda nie wchodzę po tym jak koleżanka mi powiedziała co tam się robi :no: A pracowała tam pół roku bo musiała na szkołę zarobić i nie mogła innej pracy znaleźć :no:

Marylka - bo fajnie by było zdjęcie od zewnątrz zamieścić pośrodku ale jak nie to spoko - zrobię z tego co mam a najwyżej się podmieni zdjęcie :tak:


A ja sobie właśnie odkurzyłam a Karoli dałam ciastolinę więc ja mam spokój a ona zajęcie :-p Dorwała garnczki ze swojej kuchni i sztućce i kroi kopytka bo jej babcia wczoraj pokazała :-p Przynajmniej ona się dobrze bawi i nie marudzi :-p
 
Dzień dobry!

Choć dla mnie wcale nie dobry:-( pokłóciłam się z mężem, szlag mnie trafia i aż cała się gotuję:angry:
Poza tym w pracy też nie za dobrze. Na moje miejsce jest już zastępczyni (którą miała być moja przyjaciółka, a prezes wziął kogoś ze swoich znajomych.I jeszcze mam ją szkolić od poniedziałku, jak mówiłam mu że nie wiadomo czy już wstanę.:angry:

narobiłyście mi ochoty z chipsami,a le mam właśnie ochotę na cheetosy serowe, te to pewnie zawierają chemii.

marylko ja zawsze na zapach papierosów byłam na nie,a teraz to już wogóle mnie mdli i odrzuca strasznie.A mój mąż pali... blleee

zapmarta co do zgagi i niezdrowych rzeczy to na nią dobra cola. Ja w pierwszej ciąży się nią ratowałam.

nagapalma Wracaj do zdrowia!!!
 
Witam Was Kochane:happy:
Jestem, kolejny dzień funkcjonuje co prawda witałam już dzisiaj kibelek ale przeżyję byle mnie tylko już tak głowa nie bolała jak wcześniej

Kobitki napiszcie mi to normalne, że po przytulankach tak brzucho ciśnie na dole???? Jakby @ była.
 
cze misia - współczuje tych mdłości i pawiowania, pisałam juz komus kiedys , ze kiwi jest dobre na mulenie i pomogło ... a co do przytulanek, to nie wiem, ale ja tam swiem, ze jak juz WRESZCIE "zajde", to nie dam sie męzowi nawet palcem dotknąć heh

lilou - dzięki

kurczaczek czy tu juz wszyscy mają suwaczki ciążowe, buuuuuuuuuu jestem taka bezpłoooooooooooooooooodna, beznadziejna i do tego chora, w tym miesiącu tez nic z tego, bo nic kompletnie sie nie dzieje ( jak zawsze zresztą ) ileeeee jeszcze ileeeeee ??? Jak pomyśle o koljenym miesiącu staran, to mi sie .... nie powiem co chce ... !
 
Ewelinka jedź szybciutko!!!! Wszystko musi być dobrze... Będę się modlić o Ciebie i Maleństwo!!!


CO do chipsów bo doczytałam ja uwielbiam Peppies-y te bekonowe... Ojojojjjj
 
reklama
Witam ;)
Jak jak zwykle, noc nie przespana, bo budzę się co godzinę, nie mogę znaleźć dobrej pozycji, o 8 budzę się z bólem pleców, wstaje i za pół godziny z powrotem do łóżka no i wstałam właśnie - 12.00 :O
A miałam dziś tyle planów..
Znów mnie rano mdłości wzieły, teraz są słabiutkie, ale są.. ale to dobrze, dzięki temu wiem, że nadal w ciązy jestem...

KrólowaFal - Ja piłam tylko sok z żurawiny i zrobiłam jedną nasiadówkę... nie brałam leków, bo tutaj nie mam dostępu do nich ;/

Maryla - Ja też mam mdłości, najczęściej jak głodna jestem, a prawie ciągle jestem he, staram się jeść częściej i mniej...

Mam pytanie do zafasolkowanych:
Jaki macie śluz, czy może go w ogóle nie macie?


Ewelinko - Nie martw się i jedź do szpitala, my tu czekamy na Ciebie :*
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry