reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
misia - normalne :tak: Ale jeśli masz takie ciągnięcia to lepiej delikatny seksik albo skonsultować z ginem

ewelinka - kobito - biegiem do szpitala - trzymam kciuki żeby wszystko było ok :tak:
 
reklama
To.....chyba koniec....zaczęłam mocno krwawić...jadę do szpitala...czekam na P...
Boże.....

Nie, nie to nie może byc koniec - bede sie modlić za Was - mam nadzieje ze będzie dobrze

Nie wierzyłam ze Ewcia straci dzidzię i nie straciła teraz tez nie wierze - uda wam się zobaczysz
 
ewelinko biedna, leć do szpitala. mam nadzieję że będzie dobrze!!!!Modlę się o to!

created ja mam biały śluz, dość płynny. Teraz jest go jakby więcej i chyba wkładkę muszę nosić. Nie wiem czy to normalne. Jest bezwonny.
 
Ewelinko - jedź szybciutko, mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze



a ja się już odsprzątałam z tego syfu w kotłowni teraz pora ogarnąć dom i obiadek zrobić.


maryla - brawo tak trzeba podchodzić do dostawców ;)
 
No mój jest taki baardzo jasnożółty, też jest go dosyć sporo, więc już zaczęłam nosić wkładkę, bo mnie wkurza - "to mokro" :)
A i jeszcze jedno pytanie:
Jaki jest Wasz mocz? :D
 
Dzień dobry!

Choć dla mnie wcale nie dobry:-( pokłóciłam się z mężem, szlag mnie trafia i aż cała się gotuję:angry:
Poza tym w pracy też nie za dobrze. Na moje miejsce jest już zastępczyni (którą miała być moja przyjaciółka, a prezes wziął kogoś ze swoich znajomych.I jeszcze mam ją szkolić od poniedziałku, jak mówiłam mu że nie wiadomo czy już wstanę.:angry:

narobiłyście mi ochoty z chipsami,a le mam właśnie ochotę na cheetosy serowe, te to pewnie zawierają chemii.

marylko ja zawsze na zapach papierosów byłam na nie,a teraz to już wogóle mnie mdli i odrzuca strasznie.A mój mąż pali... blleee

zapmarta co do zgagi i niezdrowych rzeczy to na nią dobra cola. Ja w pierwszej ciąży się nią ratowałam.

nagapalma Wracaj do zdrowia!!!
oj kochana tule Cie mocno szkoda że w pracy tak wyszło ale to że jest na zastępstwo to nie znaczy że już tam zostanie trzymam &&&&&&&&&&&&& żeby wszystko było bardzo dobrze i żeby mąż Cie nie denerwował ja ze swoim tez miałam w niedziele ścięcie - i cały dzień ze sobą nie gadaliśmy dopiero na wieczór - to było nasze najdłuższe obrażenie masakra to była generalnie

To.....chyba koniec....zaczęłam mocno krwawić...jadę do szpitala...czekam na P...
Boże.....
kur.........waaaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o boże żeby to było niegroźne dla Ciebie i dzidzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziewczyny mam pytanie

Mamy dylemat z mężem - mamy trzypokojowe mieszkanie - jeden to salon, sypialnia i średni pokój Majci - i teraz jak pojawi sie Patrycja nie wiemy co robić - są dwa wyjścia przedzielić salon : zrobic małą sypialenkę i mały pokoik gościnny albo zrobic dziewczynkom wspólny pokój i zostawic sypialnie w małym - co myslicie o wspólnym pokoju dzieci ??? Czy to nie egoizm z naszej strony ze nie chcemy rezygnowac z salonu i sypialni. Czy lepiej żeby dziewczynki wychowywały się razem - kurcze juz sama nie wiem - prosze o wasze zdanie bo mam mętlik w głowie - dopóki myślałam ze bedzie syn mielismy podzielic pokoje a teraz sie waham bo wcześniej planowaliśmy ze jak dziewczynki beda dwie to razem bedą miały pokój

Kurcze mysle o naszej Eweli ciągle :-:)-:)-( Boże nie pozwól na to :no::no::no::no::no:
 
Kurcze................. Mam nadzieję że to nic poważnego z Ewelinką i wszystko będzie dobrze! Musi być dobrze!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorek ja bym dała dziewczynki razem... Jak będą starsze i juz nei będą chciały to wtedy podzielić... Ale póki sa małe to nawet dobrze jak będą razem... A jakpotem będzie jeszcze chłopak to i tak musiałabyś je przenosić:))
 
reklama
Zasiedzialam się i do miasta nie pójdę, zaraz lecę łapać busa i jadę :D
Z powrotem też wrócę busem, bo obiad nie zrobiony, a D. wstaje o 16 dziś ma ostatnią nockę, zrobię jakiś pomysł na ;pp
Mam nadzieję, że się wyrobię, bo mnie zatłuczę :p
Będe potem, buziaki :***
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry