reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Marylka ale masz tam fajne ciuszki!!!! a mama też udana hahaha !
u mnie nic nowego,starania odpuszczamy b o przybrały mechaniczny,męczący charakter, ale będę wciąż Wam kibicować.
dzięki :):):):) i mam nadzieje że staranka niedługo będą znów przyjemne :)
SOL, ja się cieszę z każdego danego mi objawu i jak pisałam mogę rzygać całą ciążę, narzekać nie będę !!!!!!!!! Jak się chciało, to się ma!!!!!!!! :-D:-D:-D A bezsenność cóż....nadrobię lekturę przynajmniej :-D:-D:-D;-)



Aaaaaaaaaa zapomniałam Wam napisać...powiedziałam swojej matuli, że jestem w ciąży, a ona "jak to?", a ja do niej "no tak to, mam ci tłumaczyć jak do tego doszło?" :-D
A potem sie przyznała, że podejrzewała.... ;)))
hahaha dobra jesteś :) no ja tez myślałam ze moja podejżewa ale po wczorajszym tekście to chyba tylko mi sie zdawało
Ewelinko - ja już moją biblioteczkę przeleciałam kolejny raz z rzędu i M mi do biblioteki musi chodzić bo ile można czytać to samo. A biblioteczkę mam sporą :sorry:

marylko - udało mi się mojego kompa naprawić więc jak się zbiorę to przed obiadem będziesz miała stronkę :-D
spoko loko :):):):):)

no u nas w rodzinie jeszcze nikt nie wiem dopiero w sobote powiemy po wizycie jak będzie wiadomo ze wszystko ok :) powiemy u nas w domu i kamila mamie :)

a co do chipsów to mną wczoraj zawładneły o smaku chckalacka - czy jak to sie tam pisze :) crachips w każdym razie :)
 
Jesteście wstrętne!!!!! tyle Wam powiem!!!!!!!!!!!!!
Tak mi narobiłyście ochoty na chipsy ze aż mnie skręca!!!!!!!!!!!
A ja w pracy i do 16.30 brak możliwości wyjścia:(((((((
 
Sol... nie wiedziałam. Ale myślę, że jedna paczka to nie problem. Ja się nie znam tak, jak Ty na takich niuansach. Ale Lay'sy zielona cebulka mogę jeść? ;) A na Cheetosach nigdzie nie jest napisane, że są źródłem fenyloalaniny... A przecież jeśli są, to taki zapis chyba musi się wg prawa polskiego pojawić?
 
Ostatnia edycja:
Krakowianka, bez przesady...jak zjesz raz na jakis czas to nic Tobie i dziecku sie nie stanie...wsio w granicach zdrowego rozsądku i będzie dobrze :-)


Monia_55, eeee tam, sam tłuszcz z pieprzem i solą....nie żałuj ;-D
 
Witam was laseczki :-)
Widze, że humorki dopisują :-) Ciąża dodaje skrzydeł i nastraja pozytywnie pewnie, co? :-)

Marylka- chciałam obejrzeć Twój sklep, ale nie wiem gdzie mam loknąć...

Ewelinka- chcesz pracować przez całą ciąże?

A mnie dopadło przeziębienie, rozłożyłam się, ech...

Witam pozostałe dziewczyny i miłego dnia życze wszystkim bez wyjątku :-)
 
Marylka, u nas tylko moi rodzice wiedzą i moje sisterki...póki co z resztą rodzinki się wstrzymamy...zdąży się... ;-)
no własnie ja reszcie też na razie mówić nie będe ale chciała bym żeby w domu już wiedzieli :) może wtedy mama przestała by mi wymyślać aerobikowe zajęcia czyli zbieranie orzechów z ziemi kopanie ogródka - ale ja sie nie daje staje twardo ża deską do prasowania i mam spokój bo u mnie w domu tylko ja prasuje bo reszcie sie niechce a mamy 6 osób więc troche tego jest

Jesteście wstrętne!!!!! tyle Wam powiem!!!!!!!!!!!!!
Tak mi narobiłyście ochoty na chipsy ze aż mnie skręca!!!!!!!!!!!
A ja w pracy i do 16.30 brak możliwości wyjścia:(((((((
to co zamwaić mam kuriera????????????? monia ty pamietasz która dziewczyna sie zna na uniqa ?? a może to ty ?? :)
 
reklama
Witam was laseczki :-)
Widze, że humorki dopisują :-) Ciąża dodaje skrzydeł i nastraja pozytywnie pewnie, co? :-)

Marylka- chciałam obejrzeć Twój sklep, ale nie wiem gdzie mam loknąć...

Ewelinka- chcesz pracować przez całą ciąże?

A mnie dopadło przeziębienie, rozłożyłam się, ech...

Witam pozostałe dziewczyny i miłego dnia życze wszystkim bez wyjątku :-)
pod sówaczkami mam linka wklejonego :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry