reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzień dobry wszystkim :tak: Czytam was odpisując bo znowu się pogubię :-p

monisia - kra kra kra :-) Mogę pokrakać?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tak fluidkowo pokrakać? :-D

marylka - z dzidzia wsio ok a ciągnięcie normalne :tak: A ja miałam ciekawszy start - zaczęłam tą ciążę z 75 kg - spadłam do 70 a teraz mam 76 :-p Ale to przez te francowate plastry tak przytyłam :-( Na szczęście ja z tych grubokościstych to bardzo nie widać :-D

misia - współczuję wymiotów i bóli głowy - znam to z autopsji z Karolą :-( Tylko że ja miałam takie torsje że się odwodniłam a jak trafiłam do szpitala to miałam tak skoszony żołądek że przestałam wymiotować bo nic nie jadłam i wstrzymała się produkcja soków trawiennych :-( 3 dni na kroplówkach zanim mi jedzenie dali :dry: A na dodatek kleik :no: A mi te czopki nic nie pomogły - Torecan chyba się nazywały :dry: Ale dzieciątko jak najbardziej zdrowe :-p Tak więc zdrówka i słabnięcia objawów ciążowych :tak:

maggy - dawaj ten brzusio :-D

bunia :-D współczuję pakowania i segregowania rzeczy - ja nie miałam czasu przy przeprowadzce i musiałam wszystko robić po - koszmar :no: Zaskakujące ile rzeczy człowiek chomikuje :-D A wiesz ze stres czasem sprzyja fasolkom bo się wtedy ich człowiek nie spodziewa? :-D



A ja miałam w nocy od północy do 5 rano scysję z M :-( poszło na ostro :-( Przy czym zemdlałam sobie z nerwów, dostałam arytmii, napadu astmy i o mało nie skończyło się karetką :-( A o 5 pogodziliśmy się spontanem :sorry: Jeny - nie mieliśmy takiej kłótni chyba ze dwa lata :sorry: A i jeszcze rano było krótkie spięcie też zakończone spontanem :sorry2::zawstydzona/y: A teraz mnie cała kość miedniczna boli i podbrzusze po stresie i przyjemnościach :rofl2::-p Nie chcę więcej takich scysji :zawstydzona/y::-( M poszedł teraz do pracy a Karola usnęła w fotelu oglądając jakąś komedię na Comedy Central :-D W ogóle to dzisiaj mi oznajmiła ze to jej fotel i że mam jej zejść bo to JEJ :-D No ładne rzeczy - a ja głupia nie wierzyłam że te fotele uzależniają :-D Zaraz wkleję jej fotkę jak śpi tylko muszę kartę z telefonu wyjąć :-D
 
ewelinko - jak tam ciężarówko się czujesz?

marylko - twoja stronka już prawie gotowa ale robię ją na lapku bo u mnie coś się skopało :-p Ale niedługo oddam Ci ją na serwer i będziesz miała miejsce na niej żeby dodawać zdjęcia nowych towarów :-D


Moje dziecię :rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SOL, mam taki sam "fotel", kiedy przychodzi do nas rodzinka lub znajomi z dziećmi jest wieczna walka, kto będzie na nim nie siedział, a tworzył wygibasy...pamietam jak moja teściowa chciał popis dzieciom dać i wstać nie mogła z niego...:-D:-D:-D:-D:-D, więc nie dziwię sie Karoli, że to JEJ :tak:
 
Hej Kobietki!!!!!!!
Proszę powiedzcie mi czy można pić magnez w tabletkach w ciąży??
Córka szefa potrzebuje rady i jest w ciąży....
 
SOL, czuję się dość dobrze, cycki najbardziej dokuczają, ale za to są hmmm....okrąglutkie jak nigdy, no i MAM cycki, a nie piegusy :-D czasem brzusio zaboli, dzis doszedł metaliczny posmak, ogólnie gites majonesss :-D


ZIZI, każde leki, nawet witaminy w pierwszym trymestrze należy konsultować z lekarzem. W jakim celu ona go bierze???
 
zizi - można a nawet niektórzy lekarze zalecają bo zmniejsza napięcie mięśniowe a jeszcze lepiej jak jest to magnez z witaminą B6 :tak: Wtedy lepiej się wchłania a B6 łagodzi nudności :tak: A w późniejszym okresie łagodzi skurcze łydek i zapobiega im :tak:

ewelinka - ja mam dwa takie na którym śpi Karola i jeden mniejszy ale taki co się da na leżankę rozłożyć :tak: Tylko że ja mogę korzystać z tego dużego tylko jak M nie ma w domu bo tak to Karola jeden okupuje :-D Ale racja - są boskie :-D A jakie wygodne dla kręgosłupa w ciąży i nie tylko :-D :tak: A ja też się cieszę ciążowym biustem bo normalnie A noszę :sorry: A w ciąży mi max B się robi a po karmieniu znowu A :-( :dry: Może po drugim dziecku mi takie już zostaną :-D

monia - dziękować :-D A twoja panna niedługo będzie 4 latka miała :-D



Spadam zobaczyć jak mi się boczuś piecze :-D
 
reklama
Ani nie smieszne, ani nie głupie - normalne Kochana:tak:
A kiedy miałas termin @????Test zrobiłas przed terminem @ czy po???
Kochane...fluidki i &&& potrzebne od zaraz - w kazdej ilości!!!! PROSZE!!!!!

To ja mogę dzisiaj takie świeżutkie, prosto z ginekologii ;-) :-) Byłam na pierwszym USG, jest dzidzia wielkości 15 mm, bije mocno serduszko i wszystko jest ok. W takim razie ślę fluidków ilę mogę, bo już oficjalnie jestem ciężarówką z kartą ciąży, więc skutecznie zarażam ;-)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry