reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Sol- fajna ta twoja mała :-D co się jej dziwić- fotele wygodne do drzemki, to nie dziwota, że je okupuje :-D my może też kiedyś na takie zamienimy, ale póki co mamy nowy komplet z równie wygodnymi fotelami, więc nie prędko ;-) ale koncepcja zostanie :-D

ja narazie mam dość walki. robię przerwę do czasu powrotu małżona. potem razem się zabierzemy za to, to szybciej pójdzie. co się będę sama męczyć ;-) :-p
 
monisia - a może już jest :-D

bunia - moja mama narzeka na te pufy ale ja tam twierdzę ze jak chce siadać prosto to może na tym mniejszym a ja jak będę miała ich dosyć za naście lat to je wymienię na zwykłą kanapę i tyle ale póki jestem młoda to :-D :-D Ale powiem Ci jedno - zajmują w diobły miejsca - ja je zamówiłam z nadzieją ze się więcej miejsca w salonie zrobi :-D Wyszło na odwrót :-p

zizi - takie drganie powieki może świadczyć o problemie neurologicznym albo o czym innym - kiedyś mi mój gin na to uwagę zwracał ale nie pamiętam przy czym - niech lepiej skonsultuje to z lekarzem :tak: O już pamiętam - z ciśnieniem śródgałkowym i śródczaszkowym które może się w ciąży podwyższać i powodować taki objaw - ale może też to być tylko tik. Lepiej niech idzie do lekarza i poprosi o konsultację okulistyczną i neurologiczną :tak:

Hope - to super wieści oficjalna ciężarówko :-D
 
Dziękuję Ewelinko, Sol :-) Cały czas mocno wam kibicuję!


Spędziłam dzisiaj pół dnia w poczekalni, jak na złość na wizytę przyszły moje koleżanki, przyjaciółka i sąsiadki, jestem pewna, że moja miniaturowa tajemnica jest właśnie rozgadywana po całym świecie :-D:-D:dry:
 
HOPE- no to i ja gratuluję :-D

muszę sobie zrobić wapno, bo... czoło mnie swędzi :eek: wczoraj już po kąpaniu zauważyłam, że mi się jakaś "kaszka" zrobiła, ale teraz to swędzi okrutnie wrrrrr... nie chcę drapać, bo jak ja będę wyglądać z czerwonymi plackami na czole? :baffled: swędzi to jak diabli. może to jakieś uczulenie? przy tym remoncie to jednak sporo się używa różności. ale dziwi mnie to, że już tyle remontów przechodziłam i wogóle, a tu takie coś :eek: nigdy nie miałam na nic uczulenia. widać na starość mnie bierze ;-) oby wapno pomogło, bo będę mieć na czole czerwone szramy od drapania oprócz tych placków :confused:
 
reklama
Sol słodziutka ta Twoja córunia :-D
Hope Gratuluję oficjalna ciężaróweczko :-) A ludzie niech gadają :-D Przecież mogłaś być na kontrolnej wizycie, a jeśli się zorientują to mogą tylko Ci pozazdrościć :-D
Ewelinka super, ze masz taką fajną panią doktor, i super że dzidzia ma się dobrze :-) Dużo zdrówka Ci życzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry