reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BUNIUŚ [/B]- uwazaj z tymi kartonami, bo to ze jest narazie I krecha to nic nie znaczy.....poczekaj z osadem az @ nie przylezie....Poza tym ja tez jestem 2 dni przed terminem @....

to było tylko tak sobie zrobione. czuję że @ przylezie. 2 lata czekam, żeby nie przylazła, ale widać zołza mnie lubi :-p no a pozatym dźwiganie zacznie mi się w sobotę- bo myślimy że już wtedy będziemy się przenosić ( przynajmniej meble i te duże gabaryty, bo tą drobnicę, to możemy autkiem sobie przewieźć)
 
reklama
bunia - mi w dniu spodziewanej @ test pokazał I krechę i się pomylił
pszczółka, krakowianka - to taki inny ból - w poprzednich ciążach nie występował i mniej mnie boli jak chodzę
monisia - zrobiłam w terminie @ - negatywny dobiero późniejszy pozytywny przesyłam Ci fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~

uciekam dokończyć sprzątanie i biorę się za kopytka
zajrzę później
 
Ostatnia edycja:
bunia - mi w dniu spodziewanej @ test pokazał I krechę i się pomylił

ja tam mu wierzę. 2 latka pełne staranka i nic, a tu bym zaskoczyła w tak stresującym czasie w dodatku ze starankami choćby wcale? no co ty! ;-) aż taką szczęściarą nie jestem. pozatym pewnie @ i tak się spóźni, bo później niż zwykle mnie zaczęly cycolki boleć, ale i tak przyjdzie. się normalnie doczepiła ;-)
 
BUNIUS- nigdy nic nie wiadomo;-)Moze własnie przez przeprowadzke sie udalo - nie myslałas tak...:tak::tak::tak:
A ja do tej soboty to zeswiruje....chetnie bym testa strzeliła:zawstydzona/y:ale wiem, wiem zakaz...:-D:-D:-D
 
MARYLKA - ale te 4 testy w 1 dzien, przed @, tak???? A pózniej po 2 dniach wyszły II???? Czyli czułas ze cos na rzeczy, tak???
BUNIUŚ - uwazaj z tymi kartonami, bo to ze jest narazie I krecha to nic nie znaczy.....poczekaj z osadem az @ nie przylezie....Poza tym ja tez jestem 2 dni przed terminem @....
??????????????????? coś chyba pokręciłaś ja zrobiłam 4 testy (2 rano dwa wieczorem) dzień przed @ i odrazu mi wyszły duże i mega grube krechy , czemu je zrobiłam ?? troche nabrałam nadzieji przez to rozpulchnienie i podkusiło mnie bo wyjątkowo wcześnie sie obudziłam i nie mogłam wyleżeć :) więc poszłam i zrobiłam ale myslałam ze test był felerny i nie uwierzyłam ale mama05 powiedziała że ciąża i dla pewności powturzyłam i uwierzyłam :)
 
hej Dziewczyny,
Staramy się z mężem od pół roku o dzieciątko, ale póki co bezowocnie.
Mam zdiagnozowane PCO, niedoczynność tarczycy. W poprzednim cyklu i w tym brałam CLO i chyba nic nie dało, bo wg testów owulacyjnych miałam owulację, dzisiaj 34 dzień cyklu, robiłam test i niestety jedna kreska. Zaczęłam brać bodajże tydzień temu luteinę na wywołanie okresu ale niestety- brzuch mnie czasem pobolewa, ale okresu nie mam. Staramy się tak krótko, a ja zaczynam tracić nadzieję na to, że będę mamą
 
MARYLKA -Ja tez tak chce!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUu.......
EWELINKA - czyli zdrowa oznaka ciąży!!! hahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
BUNIUS- nigdy nic nie wiadomo;-)Moze własnie przez przeprowadzke sie udalo - nie myslałas tak...:tak::tak::tak:
A ja do tej soboty to zeswiruje....chetnie bym testa strzeliła:zawstydzona/y:ale wiem, wiem zakaz...:-D:-D:-D

słonko- zanim nastąpiła ta nasza wyprowadzko przeprowadzka to jeszcze mnóstwo innych stresów, więc odpada :sorry: się mi ostatnio taka kumulacja zrobiła ;-) ale już jest lepiej, zaczniemy że tak powiem nowe życie i wszystko się na pewno ułoży :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry