reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wiecie tak sobie teraz pomyślałam - jak spojrzałam na mój ostatni suwaczek, ze tak dziwnie bedzie dzieciątko tulić - tzn ne moge sobie tego wyobrazić - ze bede teraz tulić jedno duże i drugie małe - super uczucie tylko takie nierealne mi się to wydało - ale w sumie to juz nie tak daleko do tego momentu

wiem wiem siedzi głupia baba nie ma co robic i wymysla - ale juz tak sie nie mkgoe doczekąc zeby isc na to usg ze wymyslam


dzieki marylka - kochana jestes:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maran, to fajnie, że dzidzia zdrowa i płeć potwiwerdzona. U mnie było gdybanie i sprawdzę jeszcze 4 października na 100% u mojego zaufanego ginka.

sorbuś, piękna sprawa, u mnie w firmie zawsze się kończy na obietnicach...

Ewelinka, leż kochana i nie martw się... oby do poniedziałku, zobaczysz co ginka powie...

ja zaraz się urywam z pracy. Jadę odebrać bilety do teatru i spadam do mamy na kawkę, też do teatru zresztą:-)

pogoda piękna, więc może spacerek dobrze mi zrobi i humorek wróci.
 
sorbuś dasz rade Ty masz dziś a ja mam pierwszą wizyte dopiero za tydzień w sobote i nawet nie wiem czy coś zobacze - mam nadzieje ze tak i że będzie wszytsko dobrze tak sie ciesz i mam ochote wszystkim wykrzyczeć że bede mamą ale sie boje żeby to nie było za piekne wszystko :) a co do wymyślanie - to nasza dopmena a w ciąży to nasz konik :):):):):):):):)

Ewelinka będzie dobrze mnie też na początku właśnie tak pulsowało i dzwoniłam do Ewci czy to normalne i mówiła że tak a plecy też mi sie szycbiej męczą i pobolewają u ciebie może też być że od leżenia - w końcu kręgosłup nieprzyzwyczajony do odpoczynku :)
 
Maran, to fajnie, że dzidzia zdrowa i płeć potwiwerdzona. U mnie było gdybanie i sprawdzę jeszcze 4 października na 100% u mojego zaufanego ginka.

sorbuś, piękna sprawa, u mnie w firmie zawsze się kończy na obietnicach...

Ewelinka, leż kochana i nie martw się... oby do poniedziałku, zobaczysz co ginka powie...

ja zaraz się urywam z pracy. Jadę odebrać bilety do teatru i spadam do mamy na kawkę, też do teatru zresztą:-)

pogoda piękna, więc może spacerek dobrze mi zrobi i humorek wróci.
musi wrócić :) hmmmmmmmmm teatr byłam tam ostatnio w licemum :( samo urwanie sie z pracy to powód do radości :)
 
Sorbuś pewnie siedzisz już jak na szpilkach :-) Powodzenia na wizycie, oby wszystko było ok.
Gratuluję podwyzki, super, że masz takiego szefa :-) U mnie trochę gorzej z podwyżkami( tzn. ma je dawać szefowa-takie zalecenie prezesa, a to nie jest prywatna firma, tylko spółka, w której miasto ma 51%udziałów), i jak poszłam zapytać czy mogę liczyć choć na zmianę tytułu, bo mam cały czas referenta a inni którzy pracują krócej a mają tu jakieś plecy mają inspektora, to mi pow. że nie, bo mam małe dziecko:dry: :confused:Trochę głupie wytłumaczenie:wściekła/y:
 
Marylka, musi być dobrze, tylko wiesz....strach pozostanie we mnie już chyba zawsze...
A jak Ty się dziś czujesz????

ja dobrze :) wczoraj nie mogłam zasnąć do 24 chyba a rano mi sie wstawać troche nie chciała ale po 10 min zwlokłam sie z łóżka i o dziwo byłam wyspana :) teraz mi troche sie ziewająca załączyła i zimno mi sie zrobiło ale zrobie sobie coś ciepłego do picia i będzie si :) a poza tym żadnych objawów :)
a wiecie co zamówiłam sobie wczoraj u mojej babiczki kapuśniaczek na dziś :) przyniosłam kapuste i mówie babcia jest sprawa a ona puściła oko i mówie wszystko jasne :) moja babacia jest lepsza od bonda :)
 
reklama
ja dobrze :) wczoraj nie mogłam zasnąć do 24 chyba a rano mi sie wstawać troche nie chciała ale po 10 min zwlokłam sie z łóżka i o dziwo byłam wyspana :) teraz mi troche sie ziewająca załączyła i zimno mi sie zrobiło ale zrobie sobie coś ciepłego do picia i będzie si :) a poza tym żadnych objawów :)
a wiecie co zamówiłam sobie wczoraj u mojej babiczki kapuśniaczek na dziś :) przyniosłam kapuste i mówie babcia jest sprawa a ona puściła oko i mówie wszystko jasne :) moja babacia jest lepsza od bonda :)

Ja też w nocy spać nie mogę, za to w dzień :-D wyśpię się za wsze czasy!
Szczęsciara, że nic Cię nie boli...ale ja nie narzekam, może boleć, mogę rzygać, byle Kruszek był zdrowy i silny! :zawstydzona/y:
Ech...nie ma to jak Babcia...moja Babinka też taka była, jak tylko do niej zachodziłam i wspomniałam, że coś bym tam zjadła, na drugi dzień dzwoniła i na to "coś" prosiła...teraz odpoczywa sobie z moimi Aniołkami w niebie...
Marylka, taka Babcia to SKARB!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry