reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Josephine moja Mała też ma tak czasem, ze jak mało śpi normalnie to potem jest dzień czy dwa że śpi nie raz od 17 aż do rana, do 7-8. Tyle, że Natalka jest w żłobku.
Ale jeśli się martwisz to lepiej podejdź z synkiem do lekarza, bo rzeczywiście może go zbierać jakieś przeziębienie.
 
reklama
JOSEPHINE- wiesz co jesli spi tyle w ciąglości od wieczora to faktycznie bardzo dlugo i mnie tez by to niepokoilo...idz do lekarza-moze cos Ci wyjaśni...bo faktycznie troche duzo spi..


przekazuje info od EWELINKI- beta 846,2 !!


Wow Ewelinko sliczna betka - gratulki ogromniaste po raz setny
- ale tak się ciesze ze moge tak bez końca ;-):tak::tak::tak::tak::tak:

Josephine - moja Majka jak miała pół roku wstawała o 10-10.30 i wcale mnie to nie martwiło ale też spac chodziła koło 21-22- niestety juz jej przeszło ;-) ale jak tak się ten sen z dnia na dzien wydłuza to rzeczywiście lepiej isć do lekarza choćby zapytac co jest grane
 
gratuluje nowych fasolek :)
ja miałam wczoraj napisać, ale cały dziń coś... i goście wciąż byli i nie miałam kiedy... Boże ja zamiast odpocząć to sie jeszcze gorzej tym urlopem męcze... ale do rzeczy, wczoraj robiliśmy USG i wszystko z dzieciaczkiem dobrze, zdrowy i odpowiednio duży do wieku ciązy, jest tylko mały problem z łożyskiem bo bardzo nisko umiejscowione 2cm od ujścia i to może być problem przy porodzie, ale jeszcze przed wyjazdem mam do pana przyjść to zobaczy czy się podnosi wraz ze wzrostem macicy... no a odnośnie płci to będzie druga babeczka Maja na 100% bo mam zdjęcie warg sromowych hehehe więc o pomyłce nie może być mowy ;) ale Ala i tak nie chce dać sie przekonać, że to Maja i dalej mówi, że tam mieszka JACIU ;)
 
dziewczyny dzieki!
najbrdziej sie wystraszylam, ze to efekt szczepionki na grype H1N1, ktora zrobilismy w zeszlym roku
w krajach polnocnych badacze wykryli, ze powoduje przypadki narcolepsii; nie wiem jak ta choroba sie nazwya po poslku, ale chodzi o to ze dziecko spi caly czas, z czasem doslownie hibernuje nie moze chodzic do szkoly, bo zasypi itp
ale zadzwonilm do pediatry i juz przeczytalam 3 portale informacji ministerstw zdrowia i przypadki choroby sa natychmiastowe, lub bardzo krotko po szczepieniu, a nie 10 m-cy czy rok. wiec to n 100% nie to...
a maly juz wstal i jets w pelnej formie, nawet na schorowanegio nie wyglada, zjadl normlnie, zero goraczki czy marudzenia, biega jak zawsze... nie wiem slad mu to spanie sie bierze, bede go codziennie obserwowac...


maran : gratuluje coreczki!!!! super! beda sie razem lalkami bawily!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane. :*

Created - dobrze, że wreszcie zrobiłaś ten test UPARCIUCHU. :p ;) GRATULUJĘ. :)

Jsorbek - no to trzymam kciuki po pierwsze za zdrowie Maleństwa, a po drugie - za córcię. :)

Bunia
- fajnie, że się przeprowadzacie. :) I dobrze, że do osoby, z którą się dogadujecie. :)

Sol
- nie dołuj... :* Przecież się kochacie! A czego można w życiu więcej chcieć, niż właśnie Miłości?

Ewelinka - śliczna betka. :)

Maran
- gratuluję Córeczki! :D No i oby Ci się to łożysko podniosło...

Ja mam też dzień do kitu. Od 3 dni nawrót mdłości, wczoraj wieczorem mnie okropnie męczyło, teraz też znów zaczyna.
 
Krakowianka już 12 tc u ciebie ale to leci kurcze - za to pociesz się niedługo mdłości przejdą

Strasznie mi sie wlecze dziś - pewnie dlatego że tak czekam na ta wizytę

A jeszcze się pochwale że dostałam dziś podwyżkę - tym bardziej sie cieszę, że ja dostałam mimo iż jestem w ciąży i szef wie przecież i nie musiał mi dawać bo u nas to prywatna firma i nie ma żadnych regulaminowych czy cos w tym stylu tylko - według uznania
wieć w sumie cieszy mnie bardziej chyba sam fakt ze ją dostałam czyli ze mnie tu chcą potem niz to ze kaski wiecej bedzie :)
 
Ostatnia edycja:
Witam kobiałeczki :-)

Ja dopiero powolutku zwalam się z łózka, to jakas masakra..cały czas spałam...spałam i spałam...:-D
Nadal boli mnie podbrzusze, nie jest to ciągły bół, bardziej taki ból pulsujący, czasem rwący, ale co mnie najbardziej niepokoi to....boli mnie krzyż...nie wiem, jak ja wytrwam do poniedziałku do wizyty...

CREATED, :-D wiedziałam!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!
 
reklama
Krakowianka już 12 tc u ciebie ale to leci kurcze - za to pociesz się niedługo mdłości przejdą

Strasznie mi sie wlecze dziś - pewnie dlatego że tak czekam na ta wizytę

A jeszcze się pochwale że dostałam dziś podwyżkę - tym bardziej sie cieszę, że ja dostałam mimo iż jestem w ciąży i szef wie przecież i nie musiał mi dawać bo u nas to prywatna firma i nie ma żadnych regulaminowych czy cos w tym stylu tylko - według uznania
wieć w sumie cieszy mnie bardziej chyba sam fakt ze ją dostałam czyli ze mnie tu chcą potem niz to ze kaski wiecej bedzie :)

super gratuluje i wiesz nie docenić takiego pracownika to był by grzech :) super ciesze sie razem z Tobą :) i mi też sie czas dziś wlecze bom sie za mężulkiem stęskniła i czekam do końca pracki żeby go zobaczyć :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry