reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Maryla - Ja jestem dalej w ciąży niż Ty? :D
Jak to możliwe??

pewnie miałaś dłuższy cykl :-) bo to się liczy od dnia ostatniej @.

od owu by było inaczej, gdybyś wiedziała kiedy była. ale to i tak mało istotne- jakby nie było to i tak rozwój dzieciaczka decyduje o szacowanym terminie :-D byle będzie zdrowe, prawda?

fajnie, że ci się tak szybko udało :tak: szczęściara- przyznaję, że trochę zazdroszę :zawstydzona/y::sorry2: ale to już tak jest ;-)
 
Ja 22 sierpnia miałam a mam po 29, 30 dni cykle :)
Ok Kobiety, lecę do miasta po drugi test i do mieszkania :)
Potem się odezwę ;*

Ps. jeszcze może będe majóweczką :D
3majcie kciuki za drugi test :p
 
Ostatnia edycja:
Created piękne krechy!! To teraz od Ciebie poproszę fluidków. Ja testuję za tydzień, chyba, że @ przyjdzie.
 
czesc wszystkim

created : gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny mam pytanie (do dziecitych) : moj synus po raz kolejny spi bardzo bardzo dlugo.
kiedys byla 9h20h-9h40, od tygodnia jest punkt 10, nawet 10h05. A dzis jest juz 11:20 i on wciaz spi. maz zostal specjalnie pierwsza polowke dnia w domu, zeby z nim pobyc a tu poludnie zraz on sie szykuje do pracy, a maly dalej lula.

CZY JA POWINNAM ISC Z NIM DO LEKRZARZA? z czego moze wynikac taka potrzeba snu????? nie jest jakos specjalnie zmeczony, nie chodzi do zlobka, waga wzrpost prwidlowe... moze hormony???? juz nie wiem co myslec, ale nie wydahe mi sie to normalne zeby dziecko na sniadanie wstawalo przed 12! te pobudki o 10 zaczynaja mnie bardziej stresowac niz cieszyc...
 
JOSEPHINE- wiesz co jesli spi tyle w ciąglości od wieczora to faktycznie bardzo dlugo i mnie tez by to niepokoilo...idz do lekarza-moze cos Ci wyjaśni...bo faktycznie troche duzo spi..


przekazuje info od EWELINKI- beta 846,2 !!
 
josephine, proszę cię !!!! ja kładę Karola o 21, a nocy wstaję do niego po 2-3 razy a rano i tak wstaje przed 7 i to chyba ja powinnam się martwić.

created, GRATULUJĘ CIĄŻY !!!!!!!!!!!!!!!

poza tym spadam. Mam podły dzień :(
 
piękna betka!! czyli jak pisałam- to tylko formalność, zeby mogła wziąć papierek do ginka ;-)

Ewelinka- trzymamy &&&&&& wszystko będzie dobrze :-***
 
Created kochana, z całego serca gratuluję !!! Dużo zdrówka Ci życzę :-) i powiem Ci że troszkę Ci zazdroszczę ;-)

Witam też pozostałe dziewczyny. Ja tak tylko przelotem, bo znowu dużo pracy a humor też podły.
 
reklama
josephine, proszę cię !!!! ja kładę Karola o 21, a nocy wstaję do niego po 2-3 razy a rano i tak wstaje przed 7 i to chyba ja powinnam się martwić.

created, GRATULUJĘ CIĄŻY !!!!!!!!!!!!!!!

poza tym spadam. Mam podły dzień :(


nie, ja bym sie wlasnie na twoim miejscu nie martwila... wieksozsc dzieci wstje 6-7, a nocne budzenie sie to takie wiekowe pasaze : a to na cycka, to na butle, pozniej koszmary, a pozniej zeby wlezc do malzenskiego loza... :)

mama : tak spi ciagiem od 20... otworzylam drzwi, zapalilam siwtalo na korytarzu maz sie golil, teraz suszy wlosy, halas a on nic... sprawdzilam reka nie m goraczki...
naparwde sie tym martwie, jeszcze 9, nawet od zasu 10 -ok, zdarza sie spioch
ale 12... boje sie ze cos jest nie tak... no chyb ze wykluwa jakeis chorobsko wirus
to w sumie juz wole to i wiedziec, ze to przez to, a nie jakis inny powazny problem...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry